غرب ویرجینیا با هدف تست همه ساکنان خانه سالمندان کارگران برای COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

غرب ویرجینیا فرماندار جیم عدالت (تصویر در ژانویه) گفت که او می خواهد همه ساکنان خانه سالمندان و کارکنان برای کوروناویروس. Chris Jackson/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chris Jackson/AP

به روز شده در 6:44 p. m. ET

در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد رفاه ساکنان مراقبت از سالمند امکانات, West Virginia مقامات در حال آماده سازی برای تست هر خانه سالمندان ساکن و کارگر در دولت جدید کروناویروس.

رژیم صهیونیستی. جیم عدالت است به صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی مقامات بهداشتی دولت و گارد ملی و انجام آزمون مجدد از جمله کسانی که قبلا بوده است برای بررسی ویروس.

“ما در خانه های سالمندان, همه ما می دانیم که آسیب پذیر هستند از همه ما مردم” عدالت گفت: در طول یک جلسه در روز جمعه. “این بیماری است و راه حمله به افراد مسن است.”

تصمیم شرح زیر است شیوع بیماری در مراکز بهداشتی درمانی در سراسر کشور از جمله چندین آزمون مثبت در یک مرکز در شهرستان جکسون, W. Va., در این هفته.

عدالت ابراز نا امیدی ناقص تست و متناقض اطلاعات به او گفته بود که از خانه های سالمندان که در آن شیوع این ویروس رخ داده است.

“من مریض و خسته از گوش دادن به اختلاف” او گفت:. “ما باید به عقب بروید و ازنو همه است.”

سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست از NPR برای داده ها در تعدادی از تست های که اجرا خواهد شد در غرب ویرجینیا و اطلاعات در مورد وضعیت تست ظرفیت.

هیچ دولت دیگر مورد نیاز آزمون “در مقیاس West Virginia تا آنجا که ما می دانیم” گفت: James نش سخنگوی انجمن فرمانداران ملی.

مراقبت از سالمند مراکز شده اند و عمده تمرکز نگرانی های متعدد شیوع بیماری و مرگ و میر رخ داده است در امکانات است. در فلوریدا گارد ملی نیز آورده شده است برای کمک به سطح شیب دار تا تست در خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز. در ویرجینیا که در آن بیش از نیمی از گزارش شیوع بیماری شده اند در دراز مدت مراقبت از مراکز دولتی رالف نرتهم به تازگی راه اندازی خانه سالمندان وظیفه نیروی طراحی شده برای کمک به کاهش گسترش ویروس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de