‘ما در حال اجرا خارج از زمان’: سرشماری نوبت به کنگره به فشار مهلت

بزرگنمایی این تصویر

مردم راه رفتن و گذشته پوستر تشویق مشارکت در سرشماری سال 2020 در ماه آوریل در سیاتل. یک گروه از خانه دموکرات معرفی یک لایحه که اعطای اداره آمار ایالات متحده درخواست به تاخیر عمده مهلت برای ارائه نتایج حاصل از این تعداد به دلیل بیماری همه گیر. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد S. وارن/AP

یک گروه از خانه دموکرات معرفی یک لایحه شنبه که فشار پشت عمده مهلت برای سال 2020 سرشماری به عنوان درخواست شده توسط اداره آمار ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که اداره جمع آوری کرده است پاسخ برخی از 89 میلیون خانوار تا کنون در درجه اول آنلاین مسوولان این اداره می گویند که آنها نمی قادر خواهد بود برای ارائه به رئیس جمهور در پایان این سال آخرین وضعیت جمعیت اعداد استفاده شده برای توزیع مجدد کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی در میان متحده به عنوان مورد نیاز توسط قانون فدرال است.

“ما گذشت نقطه که در آن ما می تواند حتی دیدار با زمان قانونی نیاز Dec. 31. ما نمی تواند انجام دهد که دیگر” تیم اولسون, رئیس حوزه عملیات این سال ملی سر تعداد و گفت: در طول یک وبینار برگزار شده توسط کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی. “ما امیدواریم کنگره اقدام خواهد شد.”

ماه گذشته مسئولین اداره گفت: اعضای کنگره ایالات متحده آنها نیز نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی دقیق از داده های سرشماری در حال حاضر با توجه به وضعیت redistricting مقامات در مارس 31, 2021.

چهار ماه مهلت پسوند بودند در آخرین coronavirus امداد بسته خانه گذشت در اوایل این ماه.

اما با آینده مذاکرات با جمهوری خواه به رهبری سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف تشکر. جیمی گومز, D-کالیفرنیا می گوید او به شما معرفی جدید خانه لایحه شنبه به سعی کنید به وضوح در مورد سرشماری جدول زمانی دیر.

گومز می گوید NPR او نگران است که مذاکرات بعدی بسته امداد می تواند نشت به اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای و او شده است “در گفتگو” با همتایان خود در سنا برای تشویق طرف دیگر از کاپیتول هیل به معرفی یک لایحه مشابه.

“ما در حال اجرا خارج از زمان” گومز می گوید. “اگر ما نمی ما با هم عمل می کنند که کشورهای در حال رفتن به برخی از مشکلات جدی در حال حرکت رو به جلو است.”

کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی’ مدیر اجرایی تیم طبقه پرچم این “معما” در مواجهه با بسیاری از کشورهای در نامه ای این هفته به اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham.

“سرشماری تاخیر در حال حاضر موانع جدی برای دولت محدود شده توسط دولت در قانون اساسی و الزامات قانونی برای districting و انتخابات” طبقه نوشت.

در حال حاضر اداره آمار می گوید آن را به نگه داشتن برنامه ریزی شمارش برای سال 2020 سرشماری از طریق Oct. 31 اگر چه هنوز برای اعلام هر گونه برنامه های جدید برای رفتن درب به درب برای تکمیل این تعداد در برخی از سرخپوستان قبیله ای سرزمین است که باقی می ماند در مستند یا برای شمارش مردم دچار بی خانمانی.

این هفته یک گروه از حزب دموکرات به رهبری سناتور. دایان فاینستاین از کالیفرنیا خواسته Dillingham به ارائه توسط 2 ژوئن یک توضیح مفصل از این اداره در مراحل بعدی برای شمارش جمعیت بی خانمان.

همانطور که از سهشنبه ملی خود پاسخ دهی شد و بریدن از یک درصد به دور از دفتر قبل از همه گیر معیار از 60.5%. دفتر مقامات امیدوار بودند برای رسیدن به این نرخ تا پایان مارس قبل از ارسال درب سینه به بازدید بی خانه که خواسته شده بود برای پر کردن فرم خود را دارند اما تا به حال انجام نشده است.

Coronavirus را مجبور به دفتر برای به تاخیر انداختن شروع که درب ضربه زدن تا Aug. 11. این ماه در این اداره آغاز شده ارسال سرشماری کارگران دوباره به برخی از مناطق روستایی و همچنین جوامع در پورتوریکو که شده اند در انتظار برای ماه ها به فرم های کاغذی چپ در خارج از درب جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>