ونکوور به عنوان مانی Ranga و همسرش, سر پرز لود کردن خود فورد F-150 پیکاپ خارج از Costco در نزدیکی مرکز شهر ونکوور در این هفته برخی از رهگذران نمی تواند کمک کند اما توقف و خیره.

چه ایستاده نیست فقط حجم خالص از زن و شوهر را خرید. این واقعیت است که در آن همه چیز همان محصول: پشته بر پشته Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

“این است که همه برای شما?” یک غریبه پرسید.

“نظافت شرکت” پرز جواب داد.

او از لحاظ فنی درست کردند و فقط تمیز کردن فروشگاه.

این زوج می گویند که آنها ساخته شده یک بسته نرم افزاری در سه هفته گذشته هدف قرار دادن هر فروشگاه Costco در منطقه هر روز خرید به عنوان بسیاری از Lysol دستمال مرطوب و پاک کننده های مایع به عنوان آنها می تواند صرف هزاران دلار در یک زمان — و سپس آنها را بیشتر در آمازون به افراد و شرکت های خصوصی.

در میان رشد coronavirus شیوع احتکار و فروش برخی از لوازم خانگی برای ساختن یک جفتک سریع تبدیل به یک پدیده جهانی کمک به دیوانه وار وحشت خرید توسط خریداران ایم که تغذیه یک رژیم غذایی مداوم تصاویری از قفسه های فروشگاه های خالی در رسانه های اجتماعی.

Ranga, 38, گفت یکی از شش بسته دستمال مرطوب می رود که برای 20 دلار در Costco می تواند واکشی چهار بار که آنلاین. (یک بررسی از آمازون در روز پنج شنبه نشان داد که شش بسته بود برای $89 خود را تحت فروشنده نام “ویولتا & Sons Trading Ltd.”)

پس از توپخانه حدود $70 ، 000 به صورت عمده اقدام به خرید Ranga گفت: آنها به بیش از 100.000 دلار در فروش.

“این یک فرصت بزرگ با تمام این محصولات,” او گفت:.

آمازون گفته شد به سرکوب “بد بازیگران” بودند که افزایش قیمت در نیازهای اولیه محصولات با مسدود کردن و یا حذف ارائه می دهد. “وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون” این شرکت گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها.

دولت ژاپن در همین حال بنا به گزارش ها معرفی قوانین جدید ساخت reselling از ماسک صورت برای سود یک جرم با مجازات یک سال زندان و یا سنگین خوب است.

کن Whitehurst, مدیر اجرایی, از مصرف کنندگان شورای, کانادا روز پنجشنبه گفت که در حالی که روشن نیست چه تاثیر در مقیاس بزرگ خرید و فروش محصولات است که با داشتن کلی زنجیره تامین در کانادا, او طول می کشد یک نمایش کم نور از افرادی که بهره برداری از احساسات.

“این باعث می شود شما تهوع در معده هنگامی که مردم در بهره برداری از اورژانس صرفا به منظور ساخت چند دلار اضافی,” او گفت:.

خرده فروشان می تواند همیشه ورزش رسمی عرضه مدیریت با محدود کردن چه مقدار از محصول را می توان در یک زمان, او گفت:. در حالی که در قوانین وجود دارد با هدف پرداختن به “نامعقول قیمت گذاری” مقامات دولت را به طور معمول تنها دخالت اگر آنها می دانند که حیاتی ایمنی منافع عمومی هستند به خطر بیافتد.

این واقعیت است که دولت ژاپن در پا با قوانین جدید در فروش ماسک یک سیگنال را می فرستد که این یک وضعیت که در آن “شهروندان در آن با هم,” او گفت:.

“مشاهدات من این است که دولت ژاپن در حال ساخت یک بیانیه که … افرادی که در حال انجام این کار نیاز به متوقف کردن و در نظر گرفتن سهم آنها ساخت می تواند به هیستری.”

پس از پر کردن تخت از وانت با پشته از دستمال مرطوب Ranga سوار پشت برای زن و شوهر خانه ونکوور به خالی کردن کالا. پرز, 37, ماندند, نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از یک دوم برقی-بار در حالی که خوردن یک Costco سگ داغ.

“کسی که مقدار زیادی از پول ساخت” گفت: یک رهگذر کنجکاو.

پرز خود را توضیح داد سرمایه گذاری کسب و کار برانگیخته شد چند هفته پیش زمانی که آنها رفت و به فروشگاه برای خرید لوازم از جمله ضد عفونی کننده دست. یک زن را متوقف و آنها را خارج از فروشگاه و ارائه شده به آنها پرداخت دو برابر آنچه آنها پرداخت کرده بود, او گفت:.

این زن و شوهر که توصیف خود را به عنوان صفحه اصلی توسعه دهندگان بلافاصله دیدم یک فرصت است.

“همه چیز را ما انجام می دهیم ما در حال حاضر,” او گفت:. “ما زرنگ.”

آن را ساده عرضه و تقاضا پرز گفت. و در حال حاضر وجود دارد “تقاضا بالا است.”

هر روز در حالی که یک پرستار بچه برای مراقبت از خود سه فرزند جوان زن و شوهر طرفداران در سراسر منطقه ضربه تا Costcos در ونکوور ریچموند و برنابی کار با سریع بهره وری.

زمان بندی او گفت همه چیز است. نشان می دهد تا بعد از آن در روز و گاهی اوقات بسیاری از سهام از دست رفته است.

پرز گفت: در حالی که برخی از Costco کارکنان باید در پاسخ به آنها بازديد روزانه با یک “خوب برای شما” نگرش برخی مدیران فروشگاه خوش آمد می گوید آنها بیشتر icily و باید به آنها گفت که شکایات مشتریان در حال نصب است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

فروشگاه در نزدیکی مرکز شهر ونکوور تهدید به اعمال محدودیت چقدر می تواند خریداری شده در یک زمان پرز گفت.

“این منصفانه نیست” او گفت:. “ما نه تنها کسانی که آن را انجام دهد.”

ستاره رسیده به Costco نظر اما دریافت پاسخ.

این شرکت تبدیل به یک همه گیر امر است. پرز گفت که شوهر او باز Fed-Ex حساب و خرید نوار اسلحه و حمل و نقل دیگر منابع.

اگر خریداران محلی او را تحویل دهند. در غیر این صورت او شما آنها را ارسال از طریق اداره پست.

پرز گفت که او در واقع می خواست او را به صبر کنید چند هفته قبل از فروش اما او بیش از حد “هیجان زده” برای شروع.

بعد در را زن و شوهر, صفحه اصلی, به عنوان Ranga منتقل دیگری توقیف کامیونی حامل دستمال مرطوب به گاراژ خود را, او توضیح داد که چرا او به طور عمده تمرکز بر روی دستمال مرطوب و تمیز کردن مایعات و نه دیگر در تقاضا محصولات مانند کاغذ توالت.

کاغذ توالت بسته هستند “بیش از حد بزرگ” و “سخت تر به کشتی است.” چرا که شش بسته دستمال مرطوب در حال حاضر در آمده محافظ قرار دادن او فقط می توانید با کف دست زدن در یک فرم حمل و نقل و ارسال آن.

خود را در گاراژ خانه نیست تنها جایی که در آن او در فروشگاه خود کالا; نیز وجود دارد یک خودرو در جنوب ونکوور جایی که او قطره عرضه, او گفت:.

مجمع الجزایر خودکار آبگرم صاحب جری هو بعد از تایید به ستاره که به او کمک می کند تا Ranga فروش برخی از محصولات تمیز کردن.

اما به نظر می رسد او خود را کنار فرفره بیش از حد — فروش ماسک صورت.

هو اشاره به گوشه ای از شستن ماشین خود را در جایی که وجود دارد یک پشته از موجودی. او گفت: او حدود 50 جعبه سمت چپ بعد از خرید هزاران نفر از تامین کنندگان در ایالات متحده و سپس تبلیغات آنها را در WeChat و دیگر کانال های رسانه های اجتماعی.

بسیاری از خود را زودتر به خریداران فروخته و آنها را به مکان در چین, او گفت:. در حال حاضر مشتریان خود را در حال خرید برای استفاده داخلی.

او گفت: حاشیه سود را در محدوده 20 تا 30 درصد است.

پرسید: اگر او احساس بد است که او به طور بالقوه محروم مشتریان کلیدی لوازم طول بهداشت بحران Ranga اشاره کرد که بسیاری از مردم به خرید لوازم و احتکار آن را برای خود. حداقل او را با قرار دادن آن را به عقب برای مصرف.

“من به پرداخت صورتحساب. با یک کار به طور منظم من نمی خواهد این پول,” او گفت: “من می دانم که آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im