ما متقاطع در کالیفرنیا در یک فاصله امن — برای داستان های خود را در میان همه گیر

برخی از آنها خواستار آن یک جنگ در برابر دشمن نهان — coronavirus. در عین حال اگر این واقعا یک جنگ میدان جنگ نمی تواند تحت پوشش از یک دفتر.

به همین دلیل لس آنجلس تایمز عکاس کارولین کول و من در حال گام گذاشتن در یک سفر جاده ای است که ما را در سراسر کالیفرنیا. ما می خواهید برای بررسی در با جوامع و مردم از ما, پرجمعیت ترین و متنوع دولت است. هدف ما صدا را برای کسانی که در بخش های دور از کالیفرنیا به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با بدترین بهداشتی و اقتصادی فاجعه از طول عمر ما.

ما در حال شروع در اورگان مرز و با برنامه ریزی به باد کردن به مرز مکزیک — متقاطع به عقب و جلو از محدوده ساحلی به سیرا با دره در بین ما به عنوان سر جنوب است. سپس بازگشت.

چگونه ما این کار را — با خیال راحت ؟

تبلیغات

ما خواهد بود با سفر دولت در یک جفت از camper ون نگهداری جداگانه از هر یک از دیگر به عنوان آنجا که ممکن است. ما خواهید بود مواجه نگردند با غذا به حداقل رساندن سفر به مواد غذایی و کافه ها. ما را از انجام مصاحبه و ساقه عکس تنها در یک فاصله امن از افراد دیگر همیشه با پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ.

Carolyn Cole

کارولین کول دون دنده محافظ او به عنوان آماده به ترک منلو پارک در روز یکشنبه.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

ما خواهد بود با شستن و پاک کردن به عنوان همه ما — امیدوارم همه ما — در حال انجام در خانه.

کارولین و من نیز گرفته شده و اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که ما نه “سکوت پخش” — ندانسته آلوده کردن دیگران با کوروناویروس. ما با تاخیر ما در سفر چند روز پس ما می تواند آزمایش COVID-19 کمک به اطمینان حاصل شود ما حامل این بیماری ناشی از ویروس است.

اصطلاح “جنگ” است کمتر-از-راه مناسب برای توصیف زمان کمپین بین المللی برای جلوگیری از coronavirus. جنگ به پایان رسیده است که وجود دارد روشن بودند و یا زمانی که دو طرف مذاکره آتش بس. که هرگز اتفاق می افتد با COVID-19 و دیگر بیماری های عفونی آمدن پشت آن است.

اما منصفانه است که می گویند ما در مبارزه از زندگی ما است. همانطور که من نوشتن این در یکشنبه شب بیش از 22,000 آمریکایی ها کشته شده اند. بیش از 680 کالیفرنیا نابود شده اند. در سراسر جهان تلفات صدر 114,000 و همچنان به صعود.

تبلیغات

نه از ما هستند و به عوارض جانبی خطرناک از شغل ما است. کارولین به کار کرده و در مناطق جنگی در سراسر جهان — عراق و افغانستان و کوزوو ایران و سوریه است. و در حالی که من در میانهی شب در بازدید از جبهه من گزارش از برخی از اقصی و افتتاح بخش هایی از این سیاره از جمله نشت بتن گنبد زباله های رادیو اکتیو در جزایر مارشال. کارولین بود با من وجود دارد ،

Runit Island

سوزان زنگ crouches در لبه نشت بتن گنبد در جزایر مارشال که در آن ایالات متحده دفن زباله های رادیو اکتیو ایجاد شده توسط ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای آزمایش در طول جنگ سرد ،

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

ما هر دو گزارش داستان که در آن رفاه از منابع ما برترین بود نگه داشتن آنها را ایمن از خطر و مقابله به مثل. ما می دانیم که این سفر خواهد بود.

اما این مهم است که ما در خارج وجود دارد. در سراسر کشور مردم هستند و احساس ترس و اقتصادی درد coronavirus به راه انداخته است. کارولین و من به تازگی گزارش داد یک زن که تا به حال قرارداد این ویروس در یک مراسم تشییع جنازه. هنگامی که او درگذشت خانواده او سازماندهی یک سرویس که در آن عزاداران می تواند ادای احترام خود را از اتومبیل های خود را.

وجود دارد بسیاری از داستان های غم انگیز وجود دارد و ما سعی خواهیم کرد به آنها بگویید با عزت و احترام. ما همچنین در گزارش دیگر جنبه های بحران محله با هم متحد شدند جوامع بیشتر به دنبال کمک از سازمان های دولتی و اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان انجام اعمال قهرمانی.

Susanne Rust

صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا در حال ساخت این امکان را برای ما به “پناهگاه در محل.” ما می خواهیم به داستان خود را.

(سوزان زنگ / لس آنجلس تایمز)

برای چند سال من شده است وحی منزوی در خانه در حومه سان فرانسیسکو که در آن همسایه ها نیز hunkered در داخل خانه. من به تماشای آنها را از پنجره آشپزخانه ظاهر می شود در خارج تنها به ورزش پیاده روی سگ خود را و یا پس از تعقیب خود را به کودکان بی قرار که قفل شده است در پشت درب برای هفته ها.

من هم در زمان توجه داشته باشید از تمام کارگران خدمات: زنی که ارائه ایمیل من; زباله رانندگان کامیون; فروشگاه کارمندان.

در حالی که ما در حال hunkering را در خانه صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا در حال ساخت این امکان را برای ما به “پناهگاه در محل.”

تبلیغات

ما می خواهیم به داستان خود را.

ما می دانیم که برخی از مقامات دولتی نمی خواهند ما سفر را از طریق جوامع خود. پس از من رسیده به یکی از مقام های محلی به تازگی او خواست ما را به آمده است. چرا ؟ به دلیل “داشتن خبرنگاران به اینجا می آیند به نظر می رسد برای ارسال یک پیام متفاوت از آنچه که من سعی کردم برای ارائه به جامعه ما” — در خانه بمانند.

اگر چه من احترام که انتخاب رهبر ديدگاه روزنامه نگاران توانید بگویید داستان از این بیماری همه گیر در حالی که پناه در محل فقط به عنوان بازرسان ساختمان نمی تواند انجام دهد شغل خود را بدون بازدید از ساختمان. این مهم است که توجه داشته باشید که تحت رژیم صهیونیستی است. Newsom مارس 22, بخشنامه روزنامه نگاران ذکر شده به عنوان اساسی کارگران است.

بیش از چند هفته آینده کارولین و من را در جاده ها باز است. شما می توانید به روز رسانی در جایی که ما رهبری خواهد شد و ما ارائه ایده در توییتر @susrust و @carolyn_cole. ایمیل من نیز زیر.

اگر شما می خواهید برای ما ارسال امن پیام یا نکته شما می توانید به اینجا بروید.

ما امیدواریم که به شنیدن از شما.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de