‘ما در حال مجازات’: برخی از کالیفرنیا از بزرگ شاهزاده خانم سوال قرنطینه

با بسیاری از دولت خواسته شده تا در خانه بماند, سوالات مطرح شده در مورد اجباری قرنطینه اعمال شده در صدها نفر از کالیفرنیا از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که همچنان برگزار می شود و در پایگاه های نظامی حتی به عنوان مسافر از کشورهای دیگر منتشر می شوند.

“احساس من این است که مقدار زیادی از آن را با اپتیک” گفت: کیت گیلبرت که 82 ساله مادر بزرگ Hinda گیلبرت است که در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است که توانایی به بیش نظارت از کالیفرنیا بر پایه برنامه به طور بالقوه اجازه می دهد آنها را به قرنطینه خود را در خانه اما دفتر او نیست پاسخ داد که خواسته.

“هیچ یک از آنچه که واقعا باعث می شود بسیاری از حس” کیت گیلبرت گفت.

تبلیغات

Hinda Gilbert quarantined at Travis Air Force Base

Hinda گیلبرت قرنطینه شده در پایگاه نیروی هوایی تراویس پس از اینکه اجازه ی شاهزاده کشتی کروز در میان شیوع کروناویروس.

(کیت گیلبرت)

از هفته گذشته حدود 900 ساکنان کالیفرنیا که شاهزاده بزرگ هنگامی که شیوع کروناویروس کشف شد برگزار شده است در تراویس و Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو در 14 روز در قرنطینه.

سابق مسافران می گویند آنها گفته شده است که آنها می تواند به صورت یک سال در زندان برای شکستن قرنطینه و نگهبانان گشت عجله ساخته شده از نرده ها برای اطمینان از انطباق.

اما با بسیاری از دولت خواسته برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی و برخی از بزرگ شاهزاده خانم مسافران از خارج از کالیفرنیا مجاز به بازگشت به خانه های خود در حال حاضر برخی از کالیفرنیا مسافران و خانواده های آنها گفت: سفت و سخت سلول دیگر را حس می کند.

تبلیغات

آنها همچنین می گویند آزمایش شد و آهسته به شروع و اجباری نیست اضافه کردن عدم اطمینان و به طور بالقوه زمان بیشتری را به خود بازداشت. دیگران نگران هستند آنها نگه داشته شده است در این پایگاه تحت شرایط برخی به عنوان نا امن برای سلامت خود و می گویند که آنها بهتر می تواند از خود محافظت کنند و دیگران را از قرار گرفتن در معرض بالقوه اگر آنها قرار گرفتند و تنها به سختگیرانه اجتماعی فاصله توصیه در حال حاضر در اثر برای ساکنان دیگر از دولت است.

بسیاری California counties از جمله کسانی که در داخل و اطراف سان فرانسیسکو دستور داده اند که ساکنان به پناهگاه در محل “بنابراین ما نمی خواهد در هر نقطه به هر حال” گفت: منطقه خلیج مادر که قرنطینه با دو دختر جوان. او پرسید: نام او استفاده نمی شود دلایل حفظ حریم خصوصی.

“چرا ما را در اینجا ؟” او تعجب. “این مسخره است.”

هر چند مقامات فدرال مسئول قرنطينه کشورهای در حال قادر به مسئولیت نظارت بر سلامت خود را از ساکنان اجازه می دهد کسانی که مردم را به بازگشت به خانه های خود اگر دولت آن را اجازه می دهد.

برخی از ایالت ها فرض کرده اند که مسئولیت و اجازه ساکنان به بازگشت به خانه های خود را برای خود شده است. دیگران اجازه می دهد ساکنان به محض بازگشت آنها منفی دریافت نتایج آزمون.

گرجستان اجازه داده است 31 ساکنان که در کشتی به بازگشت به خانه های خود که در آن دولت و وزارت بهداشت نظارت است آنها یک سخنگوی دفتر والی گفت. در ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. تونی Evers استفاده ویسکانسین گارد ملی به حمل و نقل 29 ساکنان دولت از پایگاه های نظامی به خانه های خود در این هفته.

“این افراد باید از طریق دلخراش تجربه پر از ترس و عدم اطمینان بیش از گذشته چند هفته” Evers در بیانیه ای گفت. “اما همانطور که من گفته ام بارها و بارها در اینجا در ویسکانسین ما مراقبت از یکدیگر.”

تبلیغات

بسیاری از کشتی 1,100 خدمه نیز انتقال به شهرستانهای استان است. حدود 350 باقی می ماند در هیئت مدیره با توجه به خط کروز و قرنطینه در گرند شاهزاده خانم است که لنگر در نزدیکی سان فرانسیسکو.

تا کنون ساکنان کالیفرنیا در تراویس گفت: آنها ارائه شده هیچ گزینه ای غیر از نظامی شده است.

Newsom را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد دولت را از دست داده و شاهزاده بزرگ مسافران است.

برخی از کسانی که در Travis شکایت کرده اند که قرنطینه خود شده است مخاطره آمیز اجتماعی به دلیل فاصله و محافظ اقدامات انجام شده توسط عموم در روزهای اخیر نبوده است رعایت برای مسافران کشتی کروز قرار دادن آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.

دو coronavirus موارد تایید شده اند در میان مسافران در تراویس. دو دیگر موارد مربوط به قرنطینه شده اند همراه با پایه با توجه به Rep. جان Garamendi که منطقه را احاطه کرده و پایه.

“نظر من این است که آنها هرگز باید به تراویس در وهله اول” گفت: Garamendi (D-Walnut Grove). او معتقد است کسانی که تحت قرنطینه باید مجاز به ترک.

“آنها باید آزمایش شده اند که زمانی که آنها آمد کشتی در وهله اول و اگر آنها مجانبی قرنطینه در خانه” Garamendi گفت.

Garamendi با ارسال نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی در هفته گذشته با نگرانی شرایط در Travis جزئیات مشکلات با چه مواد غذایی و نوشیدنی ها بودند به کار گرفته و کمبود منابع و سوال برانگیز شرایط بهداشتی.

تبلیغات

Garamendi گفت که در اوایل روز از قرنطینه هیچ اجتماعی فاصله تمرین بود. چند قرنطینه مردم در مصاحبه با تایمز گفت: کسانی که در تراویس و میرامار باید آمیخته بدون حمایت.

Beverly Paderes and her husband, Ricardo

بورلی Paderes و ریکاردو شده اند در قرنطینه پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County پس از ترک گرند شاهزاده خانم.

(بورلی Paderes)

“چند روز اول ما قرار داده شد و در اینجا آن را هرج و مرج و نه هر کس شد پوشش و زیر دستورالعمل و آنها cohorting طبقه پایین خود را با ماسک کردن در غذا خوردن و صحبت کردن گفت:” بورلی Paderes یک مودستو (Modesto) ساکن است که برگزار می شود در تراویس با شوهرش ریکاردو. “به طوری که نوع نفی هر چیزی است.”

Hinda گیلبرت گفت که او تجربه و همچنین ترک او را بیشتر از ترس از ابتلا به کروناویروس در قرنطینه از اگر او بودند در خانه او در سان فرانسیسکو آپارتمان.

سابق مسافران نیز مشکل است که تست کند بوده است.

همانطور که از سهشنبه هفته گذشته گفت: مقامات فدرال گفت: کسانی که در قرنطینه است که حدود 30 درصد از سابق مسافران شده بود را آزمایش کردند. اما تست اجباری نیست و نتایج به trickling در. کسانی که در تراویس و میرامار گفت: آنها گفته شده است که آنها مورد نیاز خواهد بود برای باقی می ماند در این پایگاه تا زمانی که آنها دریافت نتایج منفی و یا برای مقدار نامحدود از زمان اگر آنها یافت می شود مثبت است.

که دلسرد بسیاری از گرفتن تست ترس که آنها برگزار خواهد شد بیش از دو هفته اگر دولت نمی کند و سرعت آن سرعت.

گیلبرت یکی سابق مسافری که کاهش یافته است تست.

“من احساس کردم که خطرناک است زیرا پس از آن ما تا به حال هیچ کنترل و گفت:” گیلبرت بود که در قرنطینه به مدت پنج روز در شاهزاده بزرگ و در تراویس برای یک هفته. زمان صرف شده در کابین خود را به حساب نمی کند نسبت به 14 روز در قرنطینه بنابراین گیلبرت اشاره می کند که مسافران را از طریق رفته 19 روز از انزوا قبل از آنها می تواند منتشر شود.

دانا Kaletta, یک سان خوزه ساکن است که در تراویس با خواهر و سالمندان پدر گفت: او می خواهد در این آزمون که دارای شرایط بهداشتی اساسی و او نمی خواهید برای حمل این ویروس را به او. او در شهرستان سانتا کلارا که در آن محدودیت های جدی اجتماعی در محل هستند.

او احساس می کند آن را یک هیچ برنده وضعیت.

“ما در حال punished,” Kaletta گفت. “گفتن آن فراتر از خسته کننده کتمان حقیقت است.”

بار نویسنده کارکنان Suhauna حسین کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر