پخش زنده: کاخ سفید برای برگزاری Coronavirus جلسه به عنوان ایالات متحده تلفات نزدیک 10,000

بزرگنمایی این تصویر

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید است. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: قریب الوقوع یورش coronavirus موارد و مرگ و میر رقیب خواهد شد برخی از امریکا بیشترین تلاش بار در تاریخ مدرن گفتن این کشور را به آماده شدن برای گسترده تراژدی قابل مقایسه با سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و بمب گذاری در پرل هاربر.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت: در فاکس نیوز یکشنبه. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “این است برای رفتن به یک هفته بد,” صحبت در CBS‘ چهره ملت گفت: هفته آینده است “رفتن به تکان دهنده برای برخی از, اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند.”

کاخ سفید را coronavirus نیروی کار نیست که یک جلسه برنامه ریزی روز یکشنبه اما یکی اضافه شد در آخرین لحظه. این میله میله برای شروع در 6:45 p. m. ET. سازمان دیده بان توجیهی زندگی در اینجا.

این پیش بینی وخیم آمده در میان تلفات تحمیل شده توسط این ویروس است که در حال حاضر در حال گریم.

تایید عفونت کروناویروس در آمریکا گذرانده اند 330,000 کشته و بیش از 9,400 مردم اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفته است که انتظار دارد در حداقل 100,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از این ویروس در هفته های آینده و ماه.

نیویورک شده است کانون این کشور اپیدمی اما مدل های پیش بینی نشان می دهد دیترویت و نیواورلئان نیز باید نیروبخش برای به خصوص قابل توجه له از موارد جدید به زودی.

بسیاری از کشور های است که در مستند و اقتصاد نزدیک به skidded به توقف باعث یک رکورد 10 میلیون نفر به فایل بیکاری بیش از دو هفته است.

نمرات از رویدادهای مهم در حال به تعویق افتاده و یا لغو. و جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد حزب خود را نامزد ریاست جمهوری کنوانسیون که در حال حاضر به تاخیر افتاده است یک ماه بیش از coronavirus نگرانی می تواند مجبور به اتفاق می افتد تقریبا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im