پخش زنده: رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در کاخ سفید پس از 1st آمریکا Coronavirus مرگ

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به گسترش این رمان coronavirus. روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 2:43 p. m. ET

یک نفر در آمریکا مبتلا به کروناویروس کرده و با توجه به سیاتل و پادشاه شهرستان, وزارت بهداشت. مرگ نخستین مرگ های مرتبط با این ویروس در ایالات متحده است.

دو بيمار با علائم حاد تنفسی آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه شب در EvergreenHealth مرکز پزشکی در Kirkland, Washington, حومه سیاتل. یکی از بیماران است و پس از درگذشت و از سوی دیگر در انزوا. دولت در بخش بهداشت و درمان تایید نشده جزئیات از مرگ و یا اینکه سی دی را تایید کرد coronavirus تست غربالگری اما برنامه های اعلام مطلب در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر شنبه.

مرگ می آید و پس از آمریکا و مقامات بهداشت هشدار داده اند که کروناویروس در حال حاضر به نظر می رسد به گسترش در داخل کشور از فرد به فرد و مستقل از هر سفر خارجی است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اذعان سه جمله موارد شناخته شده به عنوان جامعه گسترش در ایالات متحده در اواخر شب جمعه.

“هنگامی که شما یک جامعه گسترش کسی که به نظر می رسد تا به حال آلوده شده اند با کسی اما شما نمی دانید که آن شخص بود” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: NBC صبح روز شنبه. “آن را می شود سخت تر برای پیگیری کردن آنچه در منبع اصلی بود.”

رئیس جمهور تهمت صحبت در کاخ سفید در روز شنبه با استقبال از “تلاش های تهاجمی” گرفته شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این موارد جدید را به مجموع تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به بیش از 60 هر چند 44 از این موارد نشات گرفته روی الماس شاهزاده کشتی کروز و سه نفر دیگر از موارد شامل افرادی که آورده بودند در بازگشت از ووهان چین که در آن شیوع جهانی آغاز شد.

جدید و غیر قابل توضیح COVID-19 موارد تایید شده توسط مقامات بهداشتی در واشنگتن ایالت اورگن و اسنوهومیش ایالت واشنگتن که در آن فرد آلوده است ، این موارد جدید عضویت دو تن دیگر از موارد هر دو تایید در کالیفرنیا که به نظر می رسد ربطی به سفر خارجی. اضافی مورد تایید شد در ایالت واشنگتن روز جمعه با بیمار داشتن به تازگی از سفر به کره جنوبی که در آن بیش از 3000 نفر در حال حاضر تایید کرد که این ویروس.

تایید از این موارد جدید در واقع ممکن است تا حدودی با تاخیر, در بخشی به دلیل وجود اولیه جمع شدن در آزمایش ویروس در ایالات متحده یک مشکل با کیت های آزمایش که CDC توزیع در سراسر کشور مورد نیاز اکثر تست به اتفاق می افتد در CDC ستاد در آتلانتا. مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر می گویند که حل و فصل این موضوع و در حال حاضر مشغول به کار برای توزیع جدید کیت تست در سراسر کشور است.

علاوه بر این, UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو کالیفرنیا که در آن یکی از موارد علت ناشناخته است و درمان می گوید که بیمار را برآورده نمی CDC آستانه به تصویب coronavirus آزمون در ابتدا و پس از تشخیص به تعویق افتاد برای روز. CDC دفاع کرد که تاخیر گفت: دستورالعمل CDC شدند گسترده ای برای مسافران اما نه برای افرادی که در ایالات متحده آمریکا

در ضمن 124 مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که به احتمال زیاد در معرض ویروس در همان UC Davis مرکز پزشکی ارسال شد صفحه اصلی و گفت: این بیمارستان به قرنطینه خود را. این کارگران که با پیروی از سفارش و پرداخت نمایش بیمارستان اقدامات به عنوان یک سیستم شکست به گزارش KQED.

رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان از جمله یک خروش عظیم در کره جنوبی که در آن بیش از 800 مورد جدید تایید شد بین جمعه و شنبه. کره جنوبی دولت خواست شهروندان خود را به ماندن در خانه.

هر چند اکثریت قریب به اتفاق بیش از 85,000 تایید موارد رخ داده در چین که در آن شیوع آغاز شد و در نتیجه بیماری COVID-19 در حال حاضر در حداقل 57 کشور و در هر قاره به استثنای قطب جنوب, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در مجموع بیش از 2800 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از این ویروس تا کنون عمدتا در چین که در آن مرگ و میر است و تخمین زده می شود حدود 2 درصد بسیار پایین تر از نرخ مرگ و میر برای قبلی شیوع کروناویروس مانند سارس و یا MERS که تا به حال نرخ مرگ و میر از 10% و 34% بود. میزان مرگ و میر از این کروناویروس جدید نیز می تواند پایین تر از آن به نظر می رسد اگر موارد خفیف در حال گزارش نشده.

با وجود آنچه که می تواند شروع جامعه گسترش مردم در ایالات متحده نیازی به تغییر خود را روز به روز عادات دکتر Fauci گفت: در NBC مصاحبه.

“در حال حاضر خطر است هنوز هم کم است اما این تغییر می تواند” او گفت:.

مقامات بهداشتی در حفظ آن میان بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus هستند همان کسانی که برای جلوگیری از آنفولانزای فصلی: شستن دست های خود را اغلب برای حداقل 20 ثانیه اجتناب از دست زدن به صورت خود را و ماندن در زمانی که احساس بیمار.

NPR مارتین Kaste و ریچارد هریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de