پخش زنده: وزارت دادگستری دارای کنفرانس مطبوعاتی در میان در سراسر کشور تظاهرات

بزرگنمایی این تصویر

دادستان کل ویلیام Barr تصویر در دفتر بیضی در مه 28, برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنجشنبه با دیگر وزارت دادگستری رهبران. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

وزارت دادگستری در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از نابرابری نژادی و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید درگذشت پس از دوخته شدن را در گردن توسط یک افسر پلیس باعث تظاهرات گسترده در سراسر کشور است. در حال حاضر اخراج افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم.

دادستان کل ویلیام Barr پیوست پنج شنبه توسط FBI مدیر کریستوفر Wray ایالات متحده مارشال مدیر دونالد واشنگتن اداره زندانها مدیر مایکل کروجل; الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره سرپرست رجینا لمباردو; و اداره مبارزه با مواد مخدر اقدام مدیر تیموتی شیا.

سازمان دیده بان کنفرانس مطبوعاتی در اینجا زندگی می کنند.

Barr شده است که منجر به فدرال در پاسخ به اعتراضات برخی از آنها تا به حال شده است با خشونت. بر فرستاده است تیم های تخصصی از ماموران فدرال برای کمک به کنترل تظاهرات در واشنگتن و میامی و اف بی آی است که تنظیم فرمان پست در شهرستانها در سراسر کشور.

در دی سی بار بود که در صحنه دوشنبه شب پیش از این تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در میدان لافایت که شکسته شد تا با اجرای قانون است. حضور او در آمد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن بر سنت جان کلیسای اسقفی که در آن تهمت های مطرح شده با کتاب مقدس. کلیسا شده بود آسیب دیده در آتش سوزی شب قبل از.

اقدامات پلیس که به شدت پاک معترضان انتقاد شده است. ایالات متحده در پارک پلیس اعلام کرد که تا به حال اختصاص داده شده به وظایف اداری دو افسر که دیده می شد حمله یک اخبار تلویزیون خدمه از استرالیا.

پارک پلیس می گوید که “همیشه در حمایت از تجمع مسالمت آمیز اما نمی تواند تحمل کند و خشونت به شهروندان و یا ماموران و یا آسیب به کشور ما منابع که به ما سپرده به محافظت می کند.” آن را می گوید ماموران شده بود و حمله با بطری آب یخ زده و دیگر پرتابه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de