بزرگنمایی این تصویر

وال مارت اعلام کرد یک سری از اقدامات برای حفاظت در برابر coronavirus و خواست خریداران برای محدود کردن چگونه اغلب آنها به بازدید از فروشگاه خود را. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Rourke/AP

خارج شده و برنامه شروع به چک کردن کارگران درجه حرارت آنها به عنوان ساعت و برای ارائه به دستکش و ماسک که می خواهید آنها را به این شرکت گفت: آن را به عنوان اعلام کرد یک سری از اقدامات جدید برای حفاظت در برابر coronavirus.

خرده فروشی کارگران در سراسر کشور شده است نگرانی در مورد ایمنی خود را — از جمله تظاهرات و راه رفتن-آف — به عنوان کم دستمزد ساعتی و فرفره کار اعلام شده است ضروری است. این بدان معناست که آنها باید برای ادامه کار و تعامل با دیگران در حالی که بسیاری از این کشور خواسته است برای منزوی کردن در خانه.

“من نمی دانم که چگونه به وزن مسئولیت از رفتن به محل کار با مسئولیت ساخت مطمئن شوید که پدر و مادر من امن هستند” گفت: یک کارگر خارج شده از نیومکزیکو به نام لیلی.

او گفت: NPR ملی در گفتگو با, همه چیز در نظر گرفته, در روز جمعه که او زندگی می کند با پدر و مادر مسن که در گروه پرخطر برای COVID-19. “من می ترسم که هر روز به کار من با قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

خارج شده است با اضافه کردن پلاستیک گارد محافظ در اطراف ثبت پول نقد در فروشگاه های سراسر کشور. در حال حاضر آن را می گوید که در هفته های آینده آن را شروع توزیع دستکش و ماسک برای کسانی که کارگران در انبارها و فروشگاه ها که آنها را می خواهید.

“ما می دانیم که نه تنها همکاران ما اما مشتریان نیز بیشتر خواهد بود با آسودگی توسط این واقعیت است که آنها دسترسی به پزشکی عمومی, ماسک,” خارج اجرایی دن بارتلت به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

این روند خواهد بود داوطلبانه گفت: به دلیل رسمی دستورالعمل های بهداشتی توصیه نمی ماسک برای کسانی که بیمار را از نگرانی است که آنها ممکن است ارائه یک از امنیت کاذب. خارج شده و ممکن است نیاز به بیش از 7 میلیون ماسک یک هفته خود را به کارگران عرضه بارتلت گفت.

غول خرده فروشی نیز تلاش برای به دست آوردن خریداران به بیشتر فکر کردن در مورد چگونه آنها عمل می کنند در فروشگاه ها. خارج شده و برنامه ای برای اضافه کردن یک راه راهرو مانند شرکت می کند برای جمعه سیاه و همچنین اطلاعیه یادآوری به مردم برای نگه داشتن شش پا فاصله از یکدیگر.

سوپر مارکت ها برای دیدن ادامه خوشه از خرید — از جمله توده قابل اجرا بر روی تخم مرغ و دیگر مواد غذایی بلکه کاغذ توالت.

“من می توانم آن را توضیح دهد” بارتلت گفت. “هر پنج روز ما در حال فروش به اندازه کافی کاغذ توالت برای هر فرد آمریکایی به خود را رول. این فقط شگفت آور حجم است که ما در حال رفتن را از طریق.”

این شرکت ترغیب خریداران به “محتاطانه” هر دو برای خود بلکه کارگران خاطر محدود کردن هر دو چگونه اغلب آنها مراجعه کنید که چگونه بسیاری از مردم آنها را چقدر زمان صرف آنها در فروشگاه ها و مقدار از مسائل آنها را خرید.

خارج شده و همراه با آمازون و دیگر خرده فروشی و مواد غذایی-تحویل شرکت ها استخدام هزاران نفر از کارگران جدید به نگه دارید تا با تقاضا است. آنها تسریع روند استخدام و تشویق افرادی که به تازگی مشاغل از دست رفته در هتل ها و دیگر سخت-آمار صنایع به اعمال می شود. بارتلت گفت: خارج شده و به طور متوسط است ساخت 5000 استخدام های روز و در حال حاضر آوردن در هیئت مدیره “فقط خجالتی از 50,000” در کمتر از دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im