خارج شده و به محدود کردن تعداد زیادی از مردم خرید در یک زمان به دلیل Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

یک زن بارهای مواد غذایی به وسیله نقلیه خود را در خارج از فروشگاه وال مارت در مروارید از دست ندهید., در 31 مارس است. خولیو کورتز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خولیو کورتز/AP

خارج شده در شنبه آغاز خواهد شد محدود کردن چگونه بسیاری از مردم مجاز در داخل فروشگاه خود را در یک زمان, کاهش ظرفیت آن به حدود 20 درصد به عنوان یک راه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

غول خرده فروشی می پیوندد هدف Costo و دیگر فروشگاه های زنجیره ای در تصمیم گیری برای شمارش و محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان را به نگه داشتن خریداران حداقل شش فوت از هم جدا از یکدیگر و از کارگران — امید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

“در حالی که بسیاری از مشتریان ما شده اند پس از مشاوره از جامعه پزشکی در مورد اجتماعی فاصله و ایمنی ما را نگران کرده است و هنوز هم به دیدن برخی رفتارها در فروشگاه ما قرار داده است که بی خطر در مردم ما” خارج شده است Dacona اسمیت گفت: در یک ارسال در روز جمعه.

اسمیت رئیس اجرایی از خارج آمریکا همچنین با اشاره متحده و شهرستانها تنظیمات “تغییر سیاست های مربوط به کنترل جمعیت است.”

خارج شده و می گوید این اجازه خواهد داد که بیش از پنج خریداران در هر 1000 فوت مربع فضا در یک زمان معین. هدف که خریدار محدودیت ها نیز پا زدن در روز شنبه مشخص نیست اما تعداد آن گفت: “به طور فعال نظارت و زمانی که مورد نیاز متر مربع مهمان ترافیک.”

خرده فروشان شده اند ترغیب مردم به خرید بروید به ندرت به عنوان به عنوان ممکن است در کوچکترین گروه امکان پذیر است و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. سوپر مارکت ها یادآوری به کاربران برای نگه داشتن یک فاصله از دیگران هر دو در حالی که خرید و در حالی که ایستاده در خط.

خارج شده و می گوید آن آغاز خواهد شد تنها با استفاده از یک entryway در هر فروشگاه پیگیری از بازدید کنندگان و یادآوری آنها را به ماندن در یک فاصله مناسب در حالی که آنها صبر کنید برای رفتن به ویژه قبل از این که فروشگاه باز می شود در صبح است.

Walmart قبلا گفته آن را نیز تبدیل به یک راهرو راه برای نگه داشتن خریداران در حال حرکت کارآمد و به دور از هر یک از دیگر. این هم یکی از بسیاری از خرده فروشان شده اند که خود را محدود فروشگاه ساعت و تعیین ویژه ارشد “خرید ساعت” برای مشتریان آسیب پذیر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>