خارج تیراندازی مشکوک به اتهام فدرال جنایات نفرت

واشنگتن – مرد متهم به قتل 22 نفر و زخمی شدن دو دوجین بیشتر در یک تیراندازی که هدف مکزیکی, در شهرستان مرزی, El Paso, تگزاس با اتهام فدرال جنایات نفرت.

پاتریک Crusius 21 ساله متهم شده است با 90 فقره تحت فدرال جرم و جنایت نفرت و سلاح گرم قوانین برای نقش خود در Aug. 3 تیراندازی که مقامات گفت: با هدف ترساندن اسپانیایی به ترک ایالات متحده با توجه به کیفرخواست unsealed پنج شنبه.

دادستان فدرال اعلام کرد که اتهامات علیه Crusius از آلن تگزاس در یک شنبه در کنفرانس خبری در ال پاسو. وزارت دادگستری خواهد مشورت با دفاع و خانواده های قربانیان قبل از تصمیم گیری اگر آنها را دنبال مجازات اعدام. در نهایت تصمیم به دادستان کل ویلیام Barr.

به DOJ را تحت تعقیب قرار دادن در یک مسیر موازی با مقامات وزارت امور خارجه ، Crusius چهره مجازات اعدام در یک ایالت اتهام قتل به او التماس کرد گناه نیست سال گذشته است.

تیراندازی رخ داده در زمانی که مقامات مهاجرت در تلاش بودند به مدیریت پیروز شدن مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک و سیاسی وجود دارد نبرد بیش از خود درمان است. ال پاسو شد کانون هجوم. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است سرکوب مهاجرت مشخصه دولت او و پلاریزه موضوع باعث می شود سرفصل در سراسر جهان است.

هشت مکزیکی اتباع میان قربانیان این حادثه بودند و کیفرخواست متهم Crusius از هدف قرار دادن مردم به دلیل خود را “واقعی و درک منشاء ملی.” از فروشگاه خارج شده است محبوب با خریداران از نزدیک به سیوداد خوارز, مکزیک فقط در طرف دیگر از ریو گراند از ال پاسو.

دیوید لین کلرادو بر اساس وکیل به نمایندگی از Crusius در فدرال پرونده گفت: صبح روز پنجشنبه که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود کیفرخواست اما امیدوار دادستان فدرال نیست به دنبال مشتری خود را اعدام است.

“بخشی از تکامل جامعه ما شامل درک که عدالت مترادف است با انتقام به خاطر انتقام disregards ضروری بشریت در همه ما و مختلف همه ما” لین گفت. “بخشی از شغل من در اینجا این است که امیدوارم متقاعد کردن وزارت دادگستری که آنها department of vengeance.”

در بیانیه صادر شده پنج شنبه شب Crusius’ خانواده گفت: آن آگاه بود کیفرخواست شده است و همچنان به فکر “بسیار زیاد و درد و رنج از همه کسانی که آسیب دیده و لمس توسط این تراژدی است.” فراتر از آن است که خانواده گفت: آن را بدون نظر بیشتر.

عضو شورای شهر کاساندرا هرناندز که منطقه شامل خارج گفت که اعلام شد بخشی از فرایند درمان برای ال Pasoans و قربانیان.

“جرم تیراندازی جامعه ما تحمل است که به وضوح نشانه ای از یک مشکل بسیار بزرگتر از آن است که ایالات متحده به صورت کامل. اعدام و یا حبس ابد برای یک supremacist متوقف نخواهد شد اخلاق پاکسازی در دیگر جوامع اسپانیایی زبان مانند ال پاسو. این جرم و جنایت نفرت در آمریکا/مکزیک مرز تعریف تروریسم داخلی استناد با تقرير و” هرناندز گفت.

جاد اونز یک مدیر اموال متوقف پنج شنبه در خارج در حالی که رانندگی را از طریق مسیر به تنسی صفحه اصلی. اونز, 45, گفت: او می خواست به خارج که در آن تیراندازی صورت گرفت به چه نوع از یادبود آن بود. او در زمان یک عکس از 30 پا فلزی سیلندر در پارکینگ که قابل از بین ایالتی 10. او گفت: او می ترسید تیرباران های دسته جمعی در سراسر کشور است.

“من تا به حال سرما لرز از آن زمان من از ون” او گفت:. “جایی که من هستم از ما تا به حال چند حوادث که بد نیست اما نزدیک. و من نگران آن ممکن است اتفاق می افتد به خانه نزدیک تر و به مردم من در مورد مراقبت.”

این هیئت منصفه فدرال که تحت تعقیب Crusius خود را پیدا جرائم آمد “پس از قابل برنامه ریزی و قصد قبلی است.” او خریداری یک رومانیایی-ساخته شده AK-47-سبک تفنگ و 1000 دور hollow-point مهمات حاضر بیش از شش هفته قبل از او راند 10 ساعت در طول شب از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه در حومه دالاس به ال پاسو به انجام این حمله با توجه به کیفرخواست.

فدرال کیفرخواست می آید به عنوان El Paso, علائم شش ماه سالگرد تیراندازی. آخر هفته گذشته رفت و آمد در شهر سن الیزریو کاشته 22 درختان بلوط در افتخار از قربانیان. محلی رسانه های خبری پخش اذکار.

فدرال اتهام شرح زیر است Crusius ” دولت کیفرخواست در پاییز گذشته در یک سرمایه اتهام قتل, که همچنین می تواند حکم اعدام. او برگزار شده است و بدون باند پس از تیراندازی و نگهداری از سایر زندانیان جدا و در سازمان دیده بان به خودکشی برای حداقل دو ماه پس از تیراندازی.

Crusius تسلیم پلیس پس از این حمله گفت: “من تیرانداز” و او بود که با هدف قرار دادن مکزیکی با توجه به حکم بازداشت.

در اسناد دادگاه دادستان گفت: Crusius منتشر درد دل های آنلاین در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی که گفت این بود “در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.” آن اشاره کرد به عنوان الهام تیراندازی و کشتار در, Christchurch, New Zealand, که به کشته شدن نمرات از ساکنان مسلمان آن کشور است.

سند parroted برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرتی فصاحت و بلاغت است. ال پاسو ساکنان مانند سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke بود که یک نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی در این سال را متهم به تهمت ترویج مضر کلیشه ها و دامن زدن به این ایده که افزایش مهاجر گذرگاه بود هماهنگ “تهاجم” توسط Latinos. رئیس جمهور را رد کرده است تحریک به خشونت.

اتهامات بودن پنج شنبه اعلام کرد آخرین توسط دادستان فدرال زیر با مشخصات بالا حوادث خشونت آمیز. وزارت دادگستری آورده فدرال جرایم ناشی از نفرت علیه یک مرد مشکوک در یک هانوکا کارد بزرگ و سنگین حمله در نیویورک در ماه دسامبر موجب زخمی شدن پنج نفر; مردی که افتتاح شد آتش سوزی در یک کنیسه در پیتسبورگ در سال گذشته و یک مرد که به کشته شدن یک زن هنگامی که او سوار به جمعیت معترضان در سال 2017, سفید, ملی, تجمع در Charlottesville, Virginia.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

جزئیات AP پوشش از ال پاسو حمله: https://apnews.com/ElPasoTexasmassshooting.

___

Attanasio گزارش از El Paso, Texas. آسوشیتد پرس نویسنده جیک Bleiberg در دالاس و آدم Kealoha Causey در شهر اوکلاهما کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>