رای دهندگان از رنگ ها به مجموعه ای بزرگتر می گویند که دموکرات ها وارد یک فاز مهم

بزرگنمایی این تصویر

رای دهندگان بازیگران اولیه رای گیری در روز شنبه در لاس وگاس. برای اولین بار Nevadans باید گزینه ای را برای رای گیری در اوایل دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز. الکس ونگ/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس ونگ/گتی ایماژ

دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه در حال حاضر سر به بحرانی فاز.

نامزدها تا کنون ایستاده بود برای انتخابات در دو whitest متحده در این کشور آیووا و نیوهمپشایر. اما در نوادا و کارولینای جنوبی — دو بعدی متحده آمریکا ارائه خواهد شد به مراتب متنوع تر رای دهندگان.

نوادا و کارولینای جنوبی خواهد بود proving grounds برای نامزدها نشان می دهد که آنها درخواست تجدید نظر گسترده و از همه مهمتر اینکه متوسط دموکرات یکی شدن در اطراف یک نامزد که می تواند یک جایگزین برای برنی ساندرز. اگر نه سناتور ورمونت به احتمال زیاد همچنان به داخل مسیر برای نامزدی.

حزب دموکرات متنوع است و هیچ کس نمی تواند به احتمال زیاد برنده نامزدی بدون حمایت قوی از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان. در سال 2016 نوادا دموکراتیک حزبی رای دهندگان شد 41% nonwhite (از جمله 19% لاتین, 13% و 4% آسیایی) در حالی که کارولینای جنوبی اولیه شد 61 درصد ،

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

با مبهم مسابقه و بدون حذف و یا قریب به اتفاق فرمانداران این دو کشور خواهد بود یک آزمون بسیار مهم است و ممکن است نشان دهد نشانه های واضح تر از آنها مبارزه برای نامزدی حزب دموکرات را که واقعا در میان است.

تا کنون ساندرز و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg هستند نماینده-تعداد رهبران با Buttigieg جلوتر از ساندرز توسط یکی از 22 به 21. اما تنها 2 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده است تا کنون و وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. چه مدت ؟ تعداد سحر و جادو برای تبدیل شدن به نامزد است 1,991.

با ایالت ماساچوست الیزابت وارن محو شدن در آیووا و نیوهمشایر — و “نسیم” رای بودن تقسیم کردن — ساندرز به احساس خوبی در مورد شانس خود را برای برنده شدن نامزدی هر چند سناتور ورمونت موفق به کسب تنها کمی بیش از یک چهارم آرا را در هر دو آیووا و نیوهمپشایر.

او را آماده برای دریافت سهم خود از آرا در نوادا که در آن او از دست رفته گذشته ریاست جمهوری قفقاز و تنها 5 درصد اما موفق به کسب رای لاتین. کارولینای جنوبی یک داستان متفاوت است. ساندرز محو شد وجود دارد در سال 2016 تقریبا 50 امتیاز. اما او امیدوار به رشد نشان می دهد وجود دارد, به ویژه با آمریکایی های آفریقایی تبار.

Buttigieg تلاش برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ تا کنون و او نیاز به نشان می دهد برخی از نشانه های خوبی انجام می دهند با آنها را اگر او می خواهد به هر گونه امید اینکه نامزد.

هیچ کس بیشتر سوار بر خط در نوادا و کارولینای جنوبی نسبت به سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. پس از پیشرو در نظر سنجی های ملی و بسیاری از دولت های نظرسنجی برای بخشی بهتر از سال گذشته بایدن در سقوط آزاد. او به پایان رسید چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر و او را الهام بخش اعتماد به نفس در رای دهندگان که می خواهند به مانند او.

او شده است در این دور-و-دور رهبر با رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی،, اما در حال حاضر او را به مبارزه ثروتمند سرمایه داری تام Steyer که ریخت در میلیون ها دلار در تبلیغات و در روی زمین در تلاش برای برنده شدن در آنها را بیش از. اگر بایدن نمی تواند به خوبی انجام دهد به خصوص در کارولینای جنوبی تلاش خود را برای نامزدی است که به احتمال زیاد به طور موثر ،

سناتور. ctq را تعجب آور سوم-پایان محل در نیوهمپشایر قرار داده است او در راهنمایی از زبان بسیاری از مرکز-چپ دموکرات. آنها را مانند او روشن و نشاط بخشی پیام و به خوبی بیان پرونده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما مانند Buttigieg مینه سوتا سناتور تا به حال درخواست تجدید نظر محدود در میان رای دهندگان از رنگ تا کنون است و او نیاز به نشان می دهد که او می تواند آنها را به نفع خود بیش از. اگر او می کند و شگفتی دوباره او می تواند به ضرب و شتم.

متوسط نامزدها بهتر بود شکل آن را به سرعت به دلیل لین که بیشتر شلوغ در مارس 3, سه شنبه.

مایکل بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار است نه مبارزه کرد و در چهار متحده است و نه در انتخابات در این مسابقات اما او در حال حاضر صرف بیش از $350 میلیون از پول خود را در تبلیغات و گرفتن بسیار خوبی شناخته شده در آن سه شنبه متحده است.

که یک روز به خاطر یک سوم از تمام نمایندگان هستند تا برای grabs با ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی برگزاری مسابقات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>