داوطلب کشته در درایو غذایی در Sylmar پس از او دوخته بود بین دو خودرو

یک داوطلب درگذشت صبح روز جمعه در Sylmar در حالی که کمک کردن در یک درایو غذایی پس از او دوخته بود بین دو, وسایل نقلیه, پلیس گفت:.

58 سال سن فرناندو مرد بارگیری مواد غذایی به تنه اتومبیل هنگامی که راننده یک فورد اکسپدیشن SUV ناگهان سوار به جلو در حدود 30 تا 40 و خرد او را در برابر ماشین.

“به نظر می رسد که او ناخواسته ضربه گاز به جای شکستن و شتاب” گفت: Sgt. Kurt اسمیت با اداره پلیس لس آنجلس دره ترافیک را بدست آورد.

حادثه اتفاق افتاده در پارکینگ یک کلیسا در تقاطع Glenoaks بلوار و ال Casco خیابان.

تبلیغات

77-سال-درایور قدیمی باقی مانده در صحنه و همکاری با پلیس است.

قربانی در نظر گرفته شد به مشیت صلیب مقدس مرکز پزشکی که در آن او از جراحات وارده درگذشت.

به دلیل این حادثه لس آنجلس Councilwoman مونیکا رودریگز گفت که او قصد دارد به معرفی قانون افزایش-ترافیک سایت اقدامات ایمنی.

“من درک عمومی اضطراب و اضطرار به منابع آنها باید برای خانواده خود را; با این حال ما نمی توانیم برای قرار دادن حتی زندگی بیشتر در معرض خطر” رودریگز گفت: اواخر جمعه. “من مصرانه از مردم به ورزش احتیاط بیشتر و افتخار عامل دستورالعمل ها و تمرین صبر در حالی که شما در خط منتظر است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>