ویروس تله sickens کارگران خارجی در کشورهای عربی خلیج فارس

دبی, امارات متحده عربی – بلند تاسیسات برای خانواده های کارگران مهاجر در نفت خیز خلیج عربی متحده در حال حاضر پیدا کردن خود را به دام افتاده توسط coronavirus همه گیر از دست دادن شغل در حال اجرا از پول و از جان گذشته به بازگشت به کشورهای خود به عنوان COVID-19 ساقه خود را در اردوگاه های کار.

آیا در این جزیره از بحرین, دوربین صنعتی, محله پشت, دبی, آسمان خراش ها و یا محصور در خشکی در شهرستانها عربستان سعودی, تعداد فزاینده ای از کارگران قراردادی ویروس و یا مجبور شده اند به جرم قرنطينه. بسیاری قرار داده شده است در مرخصی بدون حقوق یا اخراج شدند.

امارات متحده عربی است و حتی تهدید کارگران’ خانه کشور است که نمی خواهد آنها را به عقب با امکان سهمیه بندی کارگران در آینده — چیزی است که می اندازد بسیار مهم منبع وجوه ارسالی به کشورهای آسیای جنوبی.

کارگران مانند Hunzullah Khaliqnoor یک مدیر آن از پیشاور پاکستان که سهام یک اتاق در دبی با دو برادر فقط می خواهد به فرار.

Khaliqnoor گفت: او بوده است شفاعت روزانه با کنسولگری پاکستان به پرواز او و یکی از برادران خود را. “کار ما از بین رفته است و ما نیاز به حرکت می کند.”

آن را بی رحمانه سرنوشت برای میلیون ها عمدتا مهاجران آسیای جنوبی که خانه های خود را ترک. آنها از دست رفته ام بی بها سال و خانواده عطف برای سودآور دستمزد در خلیج فارس.

کار خود را ضروری است برای منطقه است که میزبان آنها و برای کشور خود. خود را حواله یک تاسیسات برای کشورهای مانند افغانستان و هند و نپال و پاکستان و فیلیپین.

برخی از 35 میلیون کارگران کار در شش عرب حوزه خلیج فارس از بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی و همچنین در اردن و لبنان, با توجه به U. N. آمار و ارقام. خارجی ها تا کنون تعداد مردم در کشورهای خلیج فارس, حسابداری برای بیش از 80 درصد از جمعیت در برخی از کشورها.

کشورهای حوزه خلیج فارس افزایش یافته coronavirus تست برای ساکنان و شهروندان به طور یکسان. امارات متحده عربی برای مثال می گوید: 10,000 کارگران در حال نمایش روزانه در ابوظبی, منطقه صنعتی.

بسیاری از مهاجران نگه دارید پایین, پرداخت, ساخت و ساز, مشاغل, رنجبر در گرمای سوزان برای تبدیل این منطقه بیابان به شهرستانها پرتکاپو با, بزرگراه, آسمان خراش ها, هتل های لوکس و marbled مراکز. دیگران کار را به عنوان پاک کننده های درایور, پیشخدمت و در مشاغل سنتی طرد شده توسط مردم محلی. زنان اغلب پیدا کردن شغل به عنوان دایه یا خدمتکاران.

این ویروس نشان دهنده یک خطر جدید به خصوص در محله های زندگی خود. کریشنا کومار رئیس ابوظبی-بر اساس کرالا مرکز اجتماعی به نام بعد از دولت هند که از آن بسیاری از کارگران آمده گفت: تا 10 کارگران به اشتراک گذاری یک اتاق در برخی از اردوگاه های کار در منطقه است.

در بحرین و قطر صدها نفر از کارگران مهاجر بودند قرنطینه پس از تعداد نامعلومی قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. عربستان سعودی همچنین با اشاره به خطر گسترش ویروس از مسکن برای کارگران. این یک بحران قابل توجه سنگاپور نیز هست.

کشورهای حوزه خلیج فارس معرفی شده اند عفو دوره برای کارگران که ویزا و اقامت منقضی طول بیماری همه گیر. چند دستور داده اند که شرکت برای ارائه مواد غذایی و مسکن به کارگران مهاجر ایم که furloughed هر چند کارگران شده اند در معرض سوء استفاده برای چندین دهه است. کشورها نیز وعده درمان رایگان برای هر مورد تایید شده از این ویروس بدون در نظر گرفتن تابعیت.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی اما همچنان یک مسئله است. در دبی صنعتی Al Quoz محله یک آسوشیتد پرس روزنامه نگار به تازگی دیدم بیش از 20 نفر که نگران بودند که آنها تا به حال به ویروس ساعت ها ایستاده در باران یک کلینیک خصوصی در انتظار دیده می شود.

در بیانیه ای به AP درمانگاه صاحب Aster DM بهداشت و درمان گفت: آن را به حال نشده “مشاهده هر گونه بی سابقه ای صف در هر یک از ما در کلینیک” و به دنبال “همه اقدامات اجتماعی فاصله.”

در دبی Naif محله های معروف طلا سوق می داد نام خود را به بلال گفت: AP که او و همکارانش شده بود گیر در ساختمان اداری زیرا پلیس بسته منطقه بدون هشدار به عنوان یک هفته گارد ملی را به اثر. دبی پس از تحمیل سراسر شهر بود 24 ساعته مستند.

قطر میزبان جام جهانی 2022 جام محاصره قطعات صنعتی آن منطقه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. که سمت چپ تعداد نامعلومی از کارگران متکی به دولت-توزیع مواد غذایی و ملزومات.

سخنگوی دولت گفت: AP در بیانیه ای که هر یک از کارگران قرنطینه یا بیمار ادامه خواهد داد به طور کامل پرداخت می شود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در سراسر خلیج ساز تلقی شده است ضروری و ادامه داد: با وجود حکومت و محدودیت. سازمان عفو بین الملل محقق ممکن است Romanos گفت: معلوم نیست اگر کارگران می تواند عمل اجتماعی فاصله در اتوبوس در سایت های ساخت و ساز و امکانات رفاهی است.

“این دولت باید مسئولیت را به مطمئن شوید که کارگران در حال محافظت” او گفت:.

عفو بین الملل اخیرا با انتقاد قطر برای اخراج کارگران مهاجر که فکر می کردند که در حال آزمایش برای coronavirus سلب آنها از خود بدهکار حقوق و دستمزد و نهایی از مزایای خدمات. قطر اتهام این کارگران بودند که به طور غیر قانونی تولید و فروش مواد ممنوع, چیزی که مردان را تکذیب کرد زمانی که صحبت از عفو.

برای کسانی که امید به بازگشت به خانه پرواز هنوز هم تا حد زیادی مبتنی بر سراسر خلیج فارس. برخی از سازمان ملل حاضر به پذیرش عودت بیش از نگرانی در مورد کنترل خود را شیوع است.

هزاران نفر از کارگران فیلیپینی در عربستان باید به خانه بازگشت از ماه فوریه در حالی که ده ها هزار نفر بیشتر ممکن است عودت در چند ماه آینده, وزارت امور خارجه رسمی اد Menez گفت: AP.

پاکستان راه اندازی کرده است برخی پروازهای بازگشت برای خود کارگران است.

اما هند هیچ طرح هنوز به تخلیه اتباع خود از خلیج فارس در کشورهای عربی گفت: یک مقام وزارت خارجه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به عنوان او مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع. در نپال نیز هیچ برنامه ای را به شهروندان خود خانه.

در ضمن آمبولانس به طور منظم دیده می شود در دبی جبل علی محله است. Chukwuma ساموئل از ننوی نیجریه نگاه عصبی به عنوان یک آمبولانس متوقف شده در نزدیکی خانه اش. ساموئل از دست داد خود را به عنوان یک آشپزخانه دستیار اما او نمی رتبهدهی نشده است آماده به ترک خلیج چرا که او به فروش می رسد همه چیز برای شانس به کار در دبی.

“راستش ما امن نیست,” او گفت: تماشای یک آمبولانس همراه در یک hazmat کت و شلوار. “این تنها خدا است که ما داریم.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aijaz حسین در سرینگر هند; Binaj Gurubacharya در کاتماندو در نپال; و جیم گومز در مانیل فیلیپین کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>