ویروس ردیابی نرم افزار افزایش نگرانی های حریم خصوصی در هند

دهلی نو – هند وارد تمدید coronavirus مستند دولت به طور فعال به دنبال تماس با ردیابی برای کمک به کنترل عفونت. در قلب این تلاش ها در این کشور از 1.3 میلیارد نفر است یک برنامه تلفن هوشمند است که ارزیابی کاربران’ خطر عفونت بر اساس محل و خدمات مانند بلوتوث و GPS.

در مارس هند راه اندازی شد Aarogya Setu برنامه که کمک می کند تا مردم تشخیص اینکه آیا آنها بوده است در نزدیکی کسی که تست مثبت برای ویروس. از آن زمان به بعد این برنامه دانلود شده است و بیش از 90 میلیون بار در یک کشور با یک گوشی هوشمند کاربر پایه در حدود 500 میلیون نفر است. به پسند عامه آن را یک کمپین شامل مشاهیر بالیوود راه اندازی شد.

اما نظارت بر فن آوری باعث شده است تا یک قایق از سوالات در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت و بالقوه نقض داده — و این که آیا آن را به خطر انداخته آزادی های مدنی و دولت snooping قدرت.

“Aarogya Setu یک شکل از نظارت و inflicts ملموس حریم خصوصی آسیب” گفت: اپارتمان گوپتا مدیر اجرایی آزادی اینترنت پایه و اساس است.

در چهارشنبه راوی شانکار پراساد ارشد وزیر گفت: برنامه “قوی” از نظر حفاظت از حریم خصوصی و امنیت داده ها. دولت همچنین گفت: هیچ داده یا نقض امنیتی شناخته شده بود با این برنامه پس از نگرانی ها در مورد پتانسیل مسائل امنیتی مطرح شد توسط tech کارشناسان.

تلفن همراه ردیابی نرم افزار برای کمک به مهار عفونت در حال حاضر شده است در ایالات متحده و چین و سنگاپور و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی. کشورهای دیگر در حال تقلا برای استقرار خود را گوشی های هوشمند ابزار. اما در هند فن آوری و مداخله تشدید نگرانی ها در هیچ کشور دیگر.

هند هنوز هم ندارد جامع اطلاعات حریم خصوصی در قانون برای حفاظت از داده های شخصی مردم. آنچه که بیشتر نگران کننده است کارشناسان می گویند در حال جارو سفارشات است که استفاده از برنامه اجباری برای بسیاری از سرخپوستان.

دولت نیاز به Aarogya Setu برنامه توان با استفاده از تمام کارگران هر دو خصوصی و عمومی و توسط اعضای نظامی. نصب و راه اندازی نرم افزار است و همچنین اجباری در مناطق اعلام شده به عنوان مهار مناطق. رشته سرخپوستان خارج از کشور که مایل به عودت همچنین نیاز به نصب آن بر روی تلفن همراه خود را قبل از ورود به کشور است.

در حال حاضر پلیس در حال پله در.

در Noida رو به رشد شهر های ماهواره ای نیم ساعت رانندگی از New Delhi پلیس را ساخته اند آن مجازات جرم اگر مردم نمی با استفاده از این برنامه است.

میلیون ها نفر از سرخپوستان بسیاری از آنها بی اعتنا از هر گونه نگرانی های حریم خصوصی را با شوق و ذوق از دانلود برنامه در نارندرا نخست وزیر را خواست. برخی از آنها تشویق کارفرمایان خود را که گفت که آنها نمی توانند کار کنند و بدون برنامه.

“این بسیار خوب خواهد شد اگر تقریبا همه از آن استفاده می کند” گفت: Umesh Ram, مواد غذایی تحویل سوار.

اما برخی محتاط هستند.

Satish Kumar Rastogi برق به تازگی حذف برنامه از گوشی خود. “تصور کنید اگر من اشتباه اطلاعات توسط اشتباه و سپس آن را به اشتباه اطلاعات در مورد من” Rastogi گفت.

دولت نیست گفت: اگر این طرح به جریمه افرادی که نمی نصب برنامه اما امیدوار است که اگر عفونت ردیابی با کمک این برنامه بیشتر مردم قادر خواهد بود برای از سرگیری حداقل بخشی از روال عادی. هند است که سخت ترین ضربه کشوری در جنوب آسیا با بیش از 46,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 1500 مرگ و میر.

منتقدان باید نگرانی در مورد احتمال نقض پایگاه داده و ترس از نظارت بر فن آوری می تواند مورد استفاده برای جمع آوری اطلاعات شخصی. آنها همچنین می گویند برنامه مبهم است که در مورد ادارات دولتی خواهد شد که دسترسی به پایگاه داده.

“این برنامه نیاز به برخی از مستقل نظارت ساز” گفت: Anirudh برمن یک محقق در دانشگاه کارنگی هند است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

ترین حقوق و حریم خصوصی سازمان ها می گویند اگر دولت باعث می شود برنامه از کد منبع در دسترس عموم آن را افزایش می دهد شفافیت.

نظارت بر فن آوری نیز مخالف اصلی مخالفت حزب کنگره. هفته گذشته رهبر آن راهول گاندی, نام برنامه “پیچیده سیستم نظارت.”

Abhishek سینگ مدیر اجرایی MyGovIndia که توسعه Aarogya Setu گفت: برنامه “نمی خواهد فاش کسی اطلاعات شخصی” و “داده ها در این نرم افزار به طور کامل امن است.”

“هیچ شخص ثالث داده خواهد شد و دسترسی به اطلاعات” سینگ گفت. “برنامه امن است و هیچ کس نباید نگران نگرانی های حریم خصوصی.”

هند را به نقض حریم خصوصی و نقض داده. در سال 2018 یک بحث میلیارد-عضو پایگاه داده های بیومتریک به نام “Aadhaar” نقض شد قرار دادن هویت جزئیات بیش از 1 میلیارد شهروندان در خطر است.

موارد مشابه از نقض داده شده اند گزارش شده در طول بیماری همه گیر.

بسیاری از کشورهای هند منتشر قرنطینه لیست در وب سایت رسمی خود را که شامل اسامی افرادی که مشکوک شدند که حامل ویروس. برنامه, کارشناسان می گویند, ارائه, نگرانی های مشابه اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

جدا از نگرانی های حریم خصوصی شواهد کمی وجود دارد که این برنامه موثر خواهد بود بدون گسترده ویروس, تست که فاقد هند.

هند در حال تست در اطراف 75,000 نمونه روزانه. کارشناسان بهداشت می گویند این تعداد کافی نیست.

یک مطالعه اخیر توسط اپيدميولوژيستها در دانشگاه آکسفورد تخمین زده می شود که 60 درصد از جمعیت در هر منطقه با توجه به نیاز به استفاده از یک تماس ردیابی فن آوری در ترکیب با سایر اقدامات گسترده تر تست و quarantining از مردم آسیب پذیر برای برنامه قادر به حاوی ویروس است.

“هند به زن و شوهر, تماس, ردیابی تکنولوژی به مراتب بیشتر و گسترده تر تست. تست اولیه راه حل برای متوقف کردن گسترش عفونت,” دکتر گفت: Anant Bhan های بهداشت عمومی و اخلاق زیستی ، ___ آسوشیتد پرس روزنامه نگار Shonal Ganguly کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>