ویروس تجدید نگرانی های ایمنی در مورد کشتار حیوانات وحشی

پکن – چین در پایین ترک خورده فروش گونه های عجیب و غریب پس از شیوع یک ویروس جدید در سال 2002 در ارتباط بود به بازار فروش حیوانات زنده. جوانه تبدیل به یک کروناویروس که باعث سارس.

ممنوعیت بعدها برداشته و حیوانات دوباره ظاهر شدند. در حال حاضر یکی دیگر از coronavirus است گسترش از طریق چین تا کنون به قتل 1,380 مردم و مشمئز کننده بیش از 64,000 — هشت برابر تعداد بیمار توسط سارس.

مشکوک منشاء? همان نوع در بازار است.

با بیش از 60 میلیون نفر تحت مستند در بیش از یک دوجین چینی شهرهای جدید شیوع است باعث تماس به طور دائم ممنوعیت فروش حیات وحش است که بسیاری می گویند که سوخت توسط یک گروه محدود از افراد ثروتمند که از نظر خوراک حیوانات. گسترش بیماری نیز به عنوان یک گریم یادآوری است که چگونه حیوانات به کار گرفته شده در هر نقطه می تواند به خطر اندازد و مردم در همه جا.

“وجود دارد تعداد زیادی از ویروس ها در دنیای حیوانات است که نه به انسان و دارای پتانسیل برای انجام این کار گفت:” رابرت وبستر یک متخصص در ویروس آنفلوانزا در کودکان سنت جود بیمارستان تحقیقاتی در ممفیس ،

سارس و زمان وقوع COVID-19 نه تنها بیماری در افراد ترسیم به حیوانات. کشتار و فروش از آنچه شناخته شده به عنوان گوشت بیشه در آفریقا است که تصور می شود یک منبع برای ابولا. پرنده آنفولانزا به احتمال زیاد از جوجه ها در یک بازار در هنگ کنگ در سال 1997. سرخک اعتقاد بر این است که تکامل یافته از یک ویروس است که آلوده گاو.

دانشمندان هنوز مشخص نشده دقیقا چه جدید کروناویروس اولین افراد آلوده. شواهد نشان می دهد آن را در سرچشمه خفاش ها که آلوده حیوان دیگری است که گسترش آن به مردم در یک بازار در جنوب شرقی شهر ووهان. در حال حاضر توقیف Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار آگهی و ده ها تن از گونه ها از جمله سمندر غول بچه تمساح ها و راکون سگ است که اغلب به عنوان حیات وحش, حتی زمانی که آنها پرورشی شد.

از 33 نمونه از ووهان بازار که آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات می گویند 31 بودند از منطقه که در آن حیات وحش غرفه متمرکز شد. در مقایسه با حیوانات اهلی مانند مرغ و خوک محققان می گویند کمتر شناخته شده است در مورد ویروس ها است که گردش در حیوانات وحشی.

این ووهان بازار نیز مانند بسیاری دیگر از “مرطوب بازار” در آسیا و جاهای دیگر که در آن حیوانات در حال بسته کردگی یا انباشته در قفس. فعالان می گویند آن را دشوار است برای تمایز بین کسانی که از نظر قانونی پرورشی و کسانی که ممکن است به طور غیر قانونی شکار شده است. حیوانات اغلب کشته در سایت برای اطمینان از تازگی است. کثیف مخلوط می آفریند کوچک شانس است که یک ویروس جدید را به مردم از دست زدن به حیوانات و شروع به گسترش ،

“تو زندگی حیوانات بنابراین مدفوع در همه جا. وجود خون چون از مردم سفت آنها گفت:” پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد که با این نسخهها کار برای حفاظت از حیات وحش و بهداشت عمومی از بیماری های نوظهور.

و مکرر جهانی سفر و تجارت به معنی وجود خطر بیشتری برای بیماری به گسترش Daszak گفت.

چین طعم برای حیات وحش است نسبتا, جدید, باعث, رشد اقتصادی کشور گفت: پیتر لی که مطالعات سیاست چین در دانشگاه هوستون. اما با شیوع upending زندگی سراسر کشور بسیاری در رسانه های اجتماعی چینی ها ابراز نا امیدی است که افراد ثروتمند اشتها برای حیوانات وحشی است دوباره به خطر انداختن هر کس دیگری.

“این دومین بار … برای اولین بار است سارس این زمان است که ووهان. ما نمی خواهیم یک سوم زمان” لای xinping رنگ یک پروژه هزینه ارزیاب گفت: از طریق تلفن از خانه اش در سیچوان.

“ما از آنها نفرت بیش از حد, و ما در حال سرزنش گفت:” تائو Yiwei یک زن 36 ساله خانه دار است. او در میان کسانی که می خواهند به طور موقت ممنوعیت حیات وحش تصویب رسید برای جلوگیری از شیوع فعلی به طور دائم.

نشانه هایی وجود دارد که دولت چین ممکن است بیشتر تغییرات پایدار, چگونه گونه های عجیب و غریب مطرح شده و به فروش می رسد. این ماه, چینی, رهبر چین گفت که این کشور باید “قاطعانه ممنوع و به شدت سرکوب” غیر قانونی حیات وحش تجارت به دلیل بهداشت عمومی خطرات آن شمار است.

در شرق استان آنهویی مقامات مهر و موم شده از مزارع پرورش گونه های مانند badgers و بامبو موش. در شهرستان بندر تیانجین, مقامات می گویند که خود را سرکوب فروش حیات وحش گرفتار شش معامله گران از جمله افرادی بودند فروش pythons و طوطی.

تمام گفته مقامات می گویند حدود 1.5 میلیون بازارهای آنلاین و اپراتورها در سراسر کشور بازرسی شده اند پس از وقوع آغاز شد. در مورد 3,700 تعطیل شده اند و در اطراف 16,000 پرورش سایت شده اند محاصره کردن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این روشن نیست که چگونه این اقدامات را به بازی کردن در طول زمان است. قبل از وقوع شروع شد قانونی در چین به فروش 54 گونه مانند pangolins و civets — به عنوان طولانی به عنوان آنها مطرح شد در مزارع . ساخته شده است که آن را دشوار است برای تمایز بین قانونی و غیر قانونی حیات وحش در بازار و اجرای سهل انگار بود گفت: Jinfeng ژو از چین تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست و سبز بنیاد توسعه یک گروه زیست محیطی مستقر در پکن.

وی با اشاره به به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته تصویر از یک ووهان بازار تبلیغات لیست 72 گونه از جمله طاووس و bullfrogs به عنوان اثبات این که معامله خیلی پر سود متوقف شود با هر چیزی کمتر از یک ممنوعیت کامل حیات وحش است. “سود بزرگ است … مانند مواد مخدر” Jinfeng گفت.

دیگران مخالفت با این استدلال که ممنوعیت حیات وحش تجارت است نه یک راه واقعی برای کاهش خطر به خصوص در مناطق فقیرتر جهان است که در آن می تواند یک منبع غذایی مهم. آنها می گویند بهبود نظارت بر قوانین و مقررات و یا عمومی آموزش و پرورش ممکن است بهتر کنترل مشکل است. زمانی که حیات وحش و پرورشی است, برای مثال, آن اجازه می دهد تا برای نظارت بیشتر و برای تست ویروس ها گفت: Daszak از EcoHealth داد.

حتی اگر چین با موفقیت تنظیم و یا ممنوعیت آن حیات وحش تجارت است به احتمال زیاد به ادامه جاهای دیگر. سفرهای اخیر به بازارهای در جزیره سولاوسی در اندونزی و در شهر ساحلی Doula در کامرون نشان داد شرایط مشابه به بازار در چین است. فروشندگان بودند ذبح و کباب خفاش و سگ و موش تمساح ها و مارها و اقدامات بهداشتی اندک بودند.

در جریان تخریب گونه زیستگاه به احتمال زیاد مردم را به تماس نزدیک با حیوانات و ویروس ها گفت: Raina Plowright, یک دانشگاه مونتانا محقق است که به مطالعه چگونگی گسترش بیماری از حیات وحش به مردم است.

“ما به ناچار به رفتن به در معرض” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Niniek Karmini در جاکارتا, اندونزی, ماریا چنگ در لندن مالکوم Ritter و کتی جوان در نیویورک و محققان لیو ژنگ و یو بینگ در پکن و چن سی در شانگهای کمک به این گزارش.

__

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>