واشنگتن – امریکا جراح عمومی مطرح شبح از بدترین حملات علیه ملت در دوران مدرن به جراحی اضطراب کشور یکشنبه برای قریب الوقوع و بی اندازه غم و اندوه او گفت: را لمس تعداد بی حد و حصر خانواده در سن coronavirus. دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص خواست هوشیار آماده سازی برای یک ویروس است که بعید است به پاک کردن به طور کامل در کوتاه مدت است و ممکن است ظهور دوباره در فصل جدید است.

بلانت ارزیابی نشان می دهد که چقدر تغییر کرده است در این هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی است که این ویروس را به زودی تصویب و پیشنهادات خود را که بسیاری از اقتصاد می تواند به بالا و در حال اجرا توسط, عید پاک, مارس 12. اما آنها نیز به این درد و رنج و فداکاری جلوتر تا همه گیر شروع به فروکش کردن.

ملت, دکتر جراح عمومی جروم آلن گفت: آمریکایی ها باید بریس برای سطوح تراژدی یادآور سپتامبر. 11 حملات تروریستی و بمب گذاری در پرل هاربر.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 9,000. حدود 4,200 از کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود آمد و در روز یکشنبه هنگامی که به لیبریا اندرو کومو گفت: دولت خود را ثبت یک شیب در مرگ و میر بیش از یک دوره 24 ساعته. هنوز رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز, D-La., گفت: دولت ممکن است اجرا از هواکش پایان همین هفته.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد حزب خود را نامزد ریاست جمهوری کنوانسیون در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از ماه جولای به ماه اوت به دلیل شیوع ممکن است مجبور به حرکت می کند به طور کامل آنلاین برای جلوگیری از بسته بندی هزاران نفر از مردم به عرصه در میلواکی است. همچنین وزارت دفاع منتشر شد, شرایط جدید که همه افراد در آن ملک “را پارچه پوشش صورت زمانی که آنها نمی تواند حفظ شش پا از فاصله اجتماعی در فضاهای عمومی و یا کار در مراکز.”

وخیم ترین هشدار, اگر, آمد, از, Adams, که اشاره کرد این بود پالم یکشنبه شروع می شود که مسیحی هفته دفاع مقدس که با نتیجه گیری از عید پاک یکشنبه.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9-11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تلفات در هفته آینده است که “رفتن به تکان دهنده برای برخی از, اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند تا فقط دست و پنجه نرم کردن.”

او همچنین گفت: این ویروس احتمالا نمی تواند به طور کامل از بین برود این است که مگر جهان می شود آن را تحت کنترل آن را “فرض کنیم یک فصلی طبیعت است.”

“ما نیاز به آماده می شود که پس از آن بعید است که خواهد شد به طور کامل ریشه کن شده از این سیاره که به عنوان ما به فصل آینده ما ممکن است آغاز یک تجدید حیات” Fauci گفت. “به همین دلیل ما در حال هل دادن در ما آمادگی بسیار بهتر از آن بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است به دور از نظرات هفته قبل از آن که بزرگ عصری زندگی آمریکایی را با رزومه عید پاک. رئیس جمهور تا به حال هیچ رویدادهای عمومی در برنامه یکشنبه پس از یک سری از دو ساعت روزانه جلسات در شیوع. معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک وظیفه نیروی کنفرانس تلفنی از محل اقامت خود را در بعد از ظهر.

بسیاری از این کشور تحت دستور به ماندن در خانه و مقامات فدرال و گفت: آنها باید نشانه هایی دیده می شود که مردم در حال گوش دادن به پیام اجتماعی در مورد فاصله. چند متحده, اما, کاهش یافته است به صدور چنین دستورات و آدامز پرسیده شد که آیا آنها باید پیوستن به بقیه از کشور است.

“نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل” آدامز گفت. “اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران ما به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما پایمال کردن نیست ما سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده.”

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون R-ارک., که با صدور اقامت در خانه سفارش گفت: مقامات فدرال که خواست آنها “فقط به دنبال در کشور به عنوان یک کل است.”

“اما هر زمان که شما نگاه کنید در کشور ما من فکر می کنم دکتر Fauci بسیار خوشحال خواهد شد با این واقعیت است که ما در حال ضرب و شتم برخی از ما کشورهای دیگر در کاهش گسترش و تعهد است که ما باید به کار هر روز برای به انجام رساندن که” Hutchison گفت.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر, D-Ill., که در میان برای اولین بار در کشور به صدور دستورات است که دولت خود را ساکنان خانه ماندن, پیشنهاد دولت فدرال باید در مرحله ساخت باقی مانده متحده به دنبال کت و شلوار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“این ویروس می داند هیچ مرزهای. و پس از آن تا به دولت فدرال برای شروع به توصیه و به درخواست فرمانداران برای قرار دادن در stay-at-home سفارشات” پریتزکر گفت. “کسانی که فرمانداران, فرمانداران جمهوریخواه خواهد آن را انجام داده اند بسیار زودتر اگر رئیس جمهور پیشنهاد کرده بود آن را بسیار زودتر.”

آدامز به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه” و ان بی سی `دیدار با مطبوعات است.” Fauci بود در CBS’ “چهره ملت است.” بایدن بود در مصاحبه ABC “این هفته” در حالی که هاچینسون در NBC. پریتزکر و ادواردز بودند در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im