ویروس اقدامات پیشگیری از به خشونت کشیده شد در بخش هایی از آفریقا

ژوهانسبورگ – پلیس شلیک گاز اشک آور در یک جمعیت از کنیا کشتی مسافران به این کشور برای اولین بار بعد از یک coronavirus تضعیف حکومت نظامی را به هرج و مرج. در جای دیگر افسران دستگیر شده در تلفن همراه فیلم بسیار عظیم مردم با باتوم.

ویروس پیشگیری اقدامات گرفته اند خشونت به نوبه خود در بخش هایی از آفریقا به کشور تحمیل مستندات و منع رفت و آمد و یا مهر و موم کردن شهرستانها عمده. کارشناسان بهداشت می گویند این ویروس گسترش هر چند هنوز در مراحل اولیه در قاره شبیه است که از اروپا اضافه کرد به گسترده اضطراب. موارد در سراسر آفریقا شد به پرش بالاتر از 4000 در روز شنبه.

سوء استفاده از اقدامات جدید توسط مقامات یک نگرانی فوری.

دقیقه پس از آفریقای جنوبی در سه هفته مستند آغاز شد و در روز جمعه پلیس فریاد زد: افراد بی خانمان در مرکز شهر ژوهانسبورگ رفت و پس از مدتی با باطوم. برخی از رانندگان را دنبال شد, متوقف شد, جستجو و به نام “خودخواه.” دیگر شهروندان گزارش پلیس استفاده از گلوله های لاستیکی. پنجاه و پنج نفر در سراسر کشور بازداشت شدند.

در رواندا اولین کشور در آسیا و اقیانوسیه برای تحمیل یک مستند پلیس را تکذیب کرد که دو غیر نظامی کشته دوشنبه کشته شدند برای هجوم اقدامات جدید گفت: مردان حمله یک افسر بعد از اینکه متوقف شود.

و در حال حاضر زیمبابوه که در آن پلیس به طور گسترده ای مورد انتقاد گروههای حقوق بشر برای سرکوب مرگبار وارد سه هفته مستند در روز دوشنبه به این کشور تعداد انگشت شماری از ویروس موارد در حال حاضر تهدید به پایمال کردن یکی از شکننده ترین سیستم های بهداشتی.

در کنیا خشم شده است سویفت.

“ما وحشت زده شدند با استفاده بیش از حد از نیروی پلیس” پیش از حکومت نظامی آغاز شد که شب جمعه سازمان عفو بین الملل کنیا و 19 سایر گروه های حقوق بشر در بیانیه ای گفت: در روز شنبه. “ما همچنان به دریافت شهادت از قربانیان و شاهدان عینی و فیلم نشان پلیس gleefully آزار اعضای عمومی در دیگر نقاط کشور است.”

گاز اشک آور مجبور صدها نفر از مردم در تلاش برای رسیدن به یک کشتی در شهر بندری مومباسا جلوتر از حکومت نظامی به لمس چهره خود را به عنوان آنها آغوشش استفراق کند همچنان کودکش, تف و پاک و دور از اشک های, افزایش شانس خود را از ویروس’ گسترش حقوق مدنی گفت.

حتی برخی از کارگران بهداشت و درمان گزارش شده است که مرعوب افسران پلیس به عنوان آنها سعی در ارائه خدمات پس از منع رفت و آمد در این بیانیه اضافه شده است.

کنیا در تالار وزارت کشور در روز شنبه در پاسخ به این انتقادات در بیانیه ای گفت که حکومت نظامی “است که به معنای محافظت در برابر یک تهدید آشکار به سلامت عمومی است. شکستن آن است که نه تنها غیر مسئولانه بلکه دیگران قرار می دهد در راه آسیب است.”

کنیا دولت گفته است که چگونه بسیاری از مردم دستگیر شده اند. چرا که دادگاه نیز تحت تاثیر این ویروس پیشگیری اقدامات همه اما موارد جدی خواهد شد در حال حاضر در برخورد با ایستگاه های پلیس دولت گفته است. این بدان معناست که هر کسی بازداشت برای نقض مقررات منع رفت و آمد چهره زمان در سلول های شلوغ.

قانون جامعه کنیا را به دادگاه برای به چالش کشیدن حکومت نظامی بر این اساس که آن را خلاف قانون اساسی است و مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس, رئیس جمهور نلسون Havi در بیانیه ای گفت. مجازات برای شکستن حکومت نظامی است نه تنبیه بدنی او اضافه شده است.

“بدیهی است که COVID-19 پخش خواهد شد بیشتر با اقدامات پلیس از کسانی که ادعا می کرد به contravened حکومت نظامی,” Havi گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

تام Odula در کنیا و جروم تاخیر در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im