ویروس تأثیر هاوایی اقتصاد از طریق رویدادهای گردشگری

هونولولو – موجی از لغو حوادث و کاهش تعداد بازدید کنندگان از خارج از کشور نشان می دهد که تاثیر اقتصادی هاوایی در حال تجربه با توجه به گسترش ویروس است که باعث بیماری به نام COVID-19.

عمده وقایع عمومی مانند هونولولو جشنواره و جشنواره اقیانوس آرام فرهنگ و هنر شده است لغو و یا به تعویق افتاد, هاوایی, رادیو عمومی گزارش روز شنبه.

لغو آمده اند با وجود عدم گزارش موارد این ویروس در دولت است.

ستاره پاپ Mariah Carey لغو مارس کنسرت در هونولولو با استناد به جهانی محدودیت های مسافرتی در پی شیوع ویروس. پروموتر تایید کری را بازگشت در ماه نوامبر.

هاوایی بخش از کسب و کار و توسعه اقتصادی و گردشگری منتشر شد آخرین آن دو بار در هفته تعداد مسافران خطوط هوایی نشان دادن نزدیک به 23 درصد کاهش در ورود بین المللی نسبت به همین هفته در سال 2019.

کاهش مشابه برای بازدید کنندگان از ژاپن و هاوایی مهم ترین بازار خارجی برای گردشگری و سوم منبع قابل توجهی از هر دو بازدید کننده ورود و بازدید کننده صرف.

تا کنون مقامات گفت: کاهش محدود شده است و به مسافران بین المللی است. دو سوم از بازدید کننده صرف در هاوایی می آید از ایالات متحده بازدید کنندگان و ایالات متحده در انجمن سفر گفت: سفر داخلی است که هنوز هم در مسیر رشد.

جهانی گسترش ویروس شروع در ووهان چین و یکی از اولین مکان در هاوایی به احساس اثرات جهانی اختلال شد هونولولو چینی.

چو Lan Shubert Kwock رئیس جمهور از محله چینی ها, کسب و کار و انجمن جامعه گفت: مشتری ترافیک به تجار در محله چینی ها پایین است 30 ٪ تا 50٪.

“ما در حال حاضر چهار یا پنج بزرگ انجمن حوادث لغو شده است. در برخی از کسب و کار مانند رستوران هنگامی که ما به آنها خالی” Shubert Kwock گفت.

دولت رهبر اکثریت سنا J. Kalani انگلیسی گفت: نمایندگان مجلس به دنبال راه هایی برای به حداقل رساندن پتانسیل اقتصادی اختلال در حالی که همچنین پرداختن به نگرانی های بهداشتی.

“است که یک تعادل ظریف: اقتصاد در مقابل سلامت مردم,” English گفت. “من را انتخاب کنید سلامت مردم است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de