ویروس ‘مرگ کشتی’ در نهایت اسکله در فلوریدا. اما نه هر کس مجاز است خاموش

پس از سرگردان بودن در دریا برای سه هفته مسافران در یک کارناوال Corp. کشتی کروز که اجازهی ورود توسط کشورهای مختلف آغاز شده پیاده در فورت لادردیل فلوریدا. — اما نه همه اجازه خواهد داشت برای پایان دادن به یک کابوس سفر که در سمت چپ چهار کشته و نه مبتلا به کوروناویروس.

Holland America Line را زاندم وارد بندر دوشنبه به عنوان اورژانس های پزشکی پرسنل منتظر برای حمل و دور ترین به طور جدی بیمار برای درمان. روتردام و خواهر کشتی که به کمک زاندم گرفت و در برخی از آن مسافران سالم نیز مجاز به پیاده.

توسط شب برخی از 1200 مسافر از دو کشتی ارسال شده در رسانه های اجتماعی که آنها سفر خود را به خانه. یک زن و شوهر از ده مسافر دیگر با علائم خفیف همراه با صدها نفر از خدمه باید باقی می ماند در هیئت مدیره.

فورت Lauderdale بود زاندم نهایی پورت و آن گرفتاری موجب بحث شدید در فلوریدا با مقامات وزن کمک برای بیمار در هیئت مدیره در برابر امکان اضافه کردن به گونه های محلی بهداشت و درمان-مراقبت از منابع است. این فقط آخرین کشتی کروز برای دیدن شیوع و درگیری در دریا با قایق نزدیک محله زندگی تسهیل گسترش ویروس موارد است. کشورها در سراسر جهان شده اند امتناع پورت به آستر کروز در نگرانی مسافران منتقل خواهد شد coronavirus یک بار بر روی زمین است. که سمت چپ هزاران نفر از مربیان و خدمه رشته و کروز شرکت رو به یکی از بزرگترین تا کنون بحران.

به عنوان بخشی از مذاکرات با مقامات محلی هلند آمریکا آمد تا با یک طرح برای درمان و قرنطینه مسافران با علائم خفیف در هیئت مدیره زاندم در حالی که ارسال در حدود یک دوجین از مسافر بدحال به بیمارستان فلوریدا. این خبر را دیدم شادی و آرامش در آینده به پورت خود را به ناامیدی برای برخی از کسانی که در هیئت مدیره با برخی از زوج ها و خانواده ها مواجه با جدایی.

زاندم مسافر گلوریا علف های هرز در ابتدا با توجه به خبری که هم او و شوهرش بیل علف های هرز می توان منتقل شده به بیمارستان. ساعت بعد ساراسوتا فلوریدا., زن و شوهر متوجه آنها خواهد جدا شود: او را به رهبری به یک بیمارستان محلی در حالی که او باید باقی می ماند در کشتی.

“من فکر می کردم ساکنان فلوریدا ممکن است ترک کردن حتی اگر آنها بیمار بودند گفت:” گلوریا که تا به حال به تب با درجه پایین در یک پیام متنی به دخترش امی علف های هرز-جونز. “من امیدوارم که این فقط یک اشتباه است.”

علف هرز به نام دختر خود را در وسط شب اخیرا و به او گفت که او فکر نمی کنم او 75 بود که رفتن به آن را تا صبح. لایحه علف های هرز تشخیص داده شده است با ذات الریه رنج می برد و از تب و ناتوان کننده سرفه متناسب با.

“من نمی دانم چقدر زمان پدر من است, راستش,” علف های هرز-جونز گفت: قبل از دریافت اخبار پدرش را در بیمارستان بستری شود. “هر فقره دوم.”

علف های هرز-جونز همراه با دیگر بستگان مسافران شده است شفاعت با فلوریدا مقامات دولتی اجازه می دهد تا زاندم به حوض در زمینه های بشردوستانه و از آنجا که آمریکایی ها در هیئت مدیره. اما آنها در مواجه با مخالفت مقامات محلی و دولت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در هل دادن برای فلوریدا اجازه می دهد تا کشتی ها به اسکله.

این زاندم ترک کرده بود بوئنوس آیرس بود و یک روز به سفر خود را هنگامی که وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه آمریکایی ها در 8 مارس را به کشتی سوار در کشتی. در مارس 13, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از او خواست که خطوط کروز به تعلیق سفر دریایی هر چند برخی از در حال حاضر اعلام کرد آنها انجام شد تا به طور داوطلبانه.

هلند و امریکا گفت: زاندم این سفر بود که قربانی یک بحران بی سابقه ای که زده “بدون هشدار” در بیانیه ای. اما شرکت مادر کارناوال دیدم اول آن ویروس وضعیت دو سال پیش خاموش یوکوهاما, ژاپن, که الماس شاهزاده خانم مبتلا به کروناویروس و ساخته شده برای به اجرا درآوردن توده قرنطینه در هیئت مدیره. بیش از 700 نفر در نهایت آلوده و آن را بزرگترین شیوع ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است.

تحت هلند امریکا طرح بسیاری از مسافران اجازه خواهد داشت برای پیاده قرار داده و سپس در پروازهای چارتر صفحه اصلی. حدود 45 مهمانان با بیماری خفیف خواهد قرنطینه در هیئت مدیره و برخی با فوری پزشکی نیاز دارد را گرفته و به بیمارستان.

“این مسافران شده است می تواند هر یک از ما و یا خانواده های ما به طور غیر منتظره در وسط این بی سابقه بسته شدن از جهانی که مرزهای اتفاق افتاده در چند روز و بدون هشدار” Holland America Line جمهور اورلاندو Ashford گفت.

هنگامی که مسافران و خدمه شروع به گرفتن بیمار در زاندم امریکا هلند فرستاده روتردام به قرار ملاقات گذاشتن خاموش پاناما و در بسیاری از سالم اما آسیب پذیر مسافران است. یکی اضطراب مسافر Yadira Garza التماس کرد با کنسولگری مکزیک مقامات به او کمک کند و او تازه داماد, شوهر, دریافت زاندم که او به عنوان “مرگ کشتی.”

در میان این چهار نفر که فوت قبلا در این سفر دو حال COVID-19 با توجه به هلند امریکا است. پس مارس 22 107 مهمانان و 143 خدمه بین هر دو کشتی ها نشان داده اند که علائم شبه آنفولانزا.

این زاندم این سفر قرار بود برای پایان دادن به در سان Antonio, شیلی, در تاریخ 21 مارس ، پای دوم از کشتی سفر قرار بود در پایان Ft. لادردیل در 7 آوریل. این شرکت گفت: این اقدام به اسکله در بنادر دیگر اما رد شد ورود.

این ویروس در بحران نیست بیش از کارناوال.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

یکی از کشتی ها در آن شاهزاده Cruises خط مرجان شاهزاده خانم آماده است برای رسیدن به در فورت لادردیل در روز شنبه. روز پنج شنبه شرکت گفت که هفت مرجان شاهزاده خانم مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای COVID-19.

کروز اپراتورهای شده اند آمار مالی توسط coronavirus با بسیاری از سازندگان: عملیات حداقل تا اواسط ماه مه. برخی از کارناوال سفر دریایی در آن خط شاخص لغو شده اند از طریق پایان سال است.

این تعلیق باید طرح میتوانست درآمد. کارناوال است که در مذاکرات به منظور بالا بردن تا آنجا که 7 میلیارد دلار (آمریکا) به ساحل تا آن منابع مالی بلومبرگ گزارش شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de