ویروس آلارم به صدا در سراسر جهان, اما چین می بیند بحران ebbing

پکن – ایرانیان احتکار لوازم پزشکی, ایتالیایی خواست پزشکان از بازنشستگی و کره جنوبی آماده به پمپ میلیاردها به تلاش های امداد رسانی روز سه شنبه به عنوان ویروس اپیدمی firmed خود را نگه دارید در سراسر جهان است.

قارچ شیوع بیماری در خاورمیانه و اروپا و کره جنوبی در تقابل با خوش بینی در چین که در آن هزاران نفر از بهبود بيماران رفتن به خانه. رو به رشد شیوع در ایالات متحده منجر مدارس و مترو برای پاکسازی جستجو برای یک واکسن به تحت فشار قرار دادند و ترس از آسیب پذیری برای ساکنان خانه سالمندان گسترش یافته است.

“ما نقل مکان کرد به یک مرحله جدید در مبارزه” گفت: داو Constantine رهبر سیاسی در شهرستان کینگ واشنگتن است که به سیاتل. تمام شش آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در واشنگتن و کنستانتین گفت: شهرستان شد خرید یک هتل برای تبدیل شدن به یک بیمارستان برای جدا شده از بیماران.

در کره جنوبی coronavirus موارد بیشتر افزایش یافت سه شنبه 477 عفونت های جدید در گزارش تا حد زیادی در داخل و اطراف جنوب شرقی شهر Daegu که در آن بسیاری از موارد خوشه در اطراف یک کلیسای محلی. در همه 4,812 در کره جنوبی در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش به 28 و رئیس جمهور مون جائه در تماس شیوع “یک وضعیت قبر” گفت: دولت او خواهد فشار برای تزریق بیش از 30 تریلیون وون (25 میلیارد دلار) به صندوق درمانگاه و کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک و دیگر اقدامات مرتبط با این ویروس. آن نیاز به مجلس تصویب.

“کل کشور وارد جنگ علیه یک بیماری عفونی,” او گفت:.

سهام در اکثر شاخص های آسیایی افزایش یافت و برای دومین روز پس از میانگین صنعتی داو جونز صعودی حدود 1,300 امتیاز و 5% است. وزیران دارایی و بانک مرکزی از رهبران گروه هفت عمده کشورهای صنعتی شدند به تشکیل جلسه توسط تلفن سهشنبه برای بحث در مورد پاسخ خود به شیوع ویروس.

“عامل ترس است که هنوز هم بسیار بالا” گفت: Kirk هارتمن رئیس جمهور از ولز فارگو مدیریت دارایی ها.

در چین تعداد ویروس جدید موارد کاهش یافته و دوباره سه شنبه با فقط 125 موارد جدید پس از شش هفته گذشته 202 روز قبل است. آن را هنوز هم به مراتب سختتر-آمار کشور با 80,151 موارد و 2,943 مرگ و میر. این ویروس شناسایی شده است حداقل در 70 کشور جهان با 90,000 موارد و 3,100 مرگ و میر.

در ایران, سازمان بهداشت جهانی کارشناسان وارد به کمک محلی بهورزان و ارائه منابع. فرانسه و آلمان و انگلستان گفتند که فوری پرواز تست لوازم, محافظ بدن و لباس و دستکش به ایران ارائه شده و در حدود 5 میلیون یورو (5.5 میلیون دلار) در حمایت از.

ایران قضائیه رئیس و ابراهیم Raisi گفت: برخی از مردم انباشت تجهیزات پزشکی برای سود و خواست دادستان به نمایش “no mercy برای hoarders.”

“احتکار مطابق با آیتم های بازی با زندگی مردم است و امروزه,” Raisi گفت.

در ایتالیا تعداد افراد آلوده در ادامه افزایش به 2,036 فتح کرد گرفته شد و به گفته مقامات آن می تواند تا دو هفته به دانستن این که آیا اقدامات از جمله قرنطينه در 11 شهرهای شمالی مشغول به کار بودند.

آمریکا’ تعداد COVID-19 موارد پیشی 100 در 11 متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کابینه خود را با ملاقات دارویی مدیران جمعه به بحث در مورد چگونه به سرعت جستجو برای واکسن. در کاپیتول هیل و مشاوران و گفت: مذاکرات بودند در مراحل پایانی در اورژانس لایحه بودجه به صندوق توسعه واکسن و ارائه فاجعه وام به کسب و کار از بحران صدمه دیده است.

جراح عمومی جروم Adams پیشرو در بهداشت عمومی رسمی در ایالات متحده خواست آرام است.

“احتیاط, آمادگی, اما نه وحشت,” او گفت:.

در ژاپن, سوالات در ادامه به ساخت در مورد چگونه این ویروس ممکن است بر بازی های المپیک است.

چینی ورزشکاران در حال حاضر دامن زد به خارج از کشور خود با تنیس روی میز تیم در قطر, تیم بسکتبال زنان در کرواسی و کشتی گیران در صربستان.

بازی مجموعه ای برای باز کردن در توکیو در جولای 24 و رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: این سازمان باقی مانده متعهد به جلو می رویم به عنوان برنامه ریزی شده. یک ایرلندی صحاف شده است در نظر گرفتن شرط: 4/6 مراسم افتتاحیه نمی خواهد بروید در توکیو یا 11/10 که از آن خواهد شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

بازی مدیر عامل شرکت Toshiro Muto شد برنامه ریزی یک شنبه تلفنی با کمیته بین المللی المپیک را اجرایی هیئت مدیره.

___

Sedensky گزارش از بانکوک. کمک به این گزارش شد کریس Grygiel در سیاتل; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; ناصر کریمی در تهران; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im