ویرجینیا مدرسه دستیار محکوم به سرقت دانشجويان قرص

چسترفیلد, Va. – ویرجینیا مدرسه ابتدایی درمانگاه دستیار به جرم سرقت دانشجويان تجویزی داروها و جایگزین کردن آنها با داروهای دیگر محکوم شد دوشنبه به مدت پنج سال در زندان است.

Caitlin Poytress, 39, مشغول به کار بود برای چسترفیلد مدرسه ابتدایی در مارس 2019 زمانی که مدرسه پرستار ثبت شده شروع به گمان او دستکاری با داروها با توجه به خلاصه ای از شواهد و مدارک توسط یک چسترفیلد دستیار مشترک المنافع وکیل.

پرستار متوجه قرص بطری بودند که آنها نباید داشته است داروها گم شد از نرمال مکان و تعداد قرص سیاهههای مربوط نشان داد غیر قابل توضیح تغییرات و تجدید نظر دادستان ادعا.

بعد که ماه پدر و مادر را به پلیس گزارش که فرزند او را Adderall قرص گم شده و جایگزین شده بود با Benadryl. مدرسه تحقیقات نشان داد که یک Adderall نسخه ای برای دانشجوی دیگری جایگزین شده بود با یک آرام بخش و یک نسخه برای فرزند سوم جایگزین شده بود با Aleve این Richmond Times-Dispatch گزارش شده است.

Poytress بعدها به محققان است که او تا به حال شده است مبارزه با یک “تریاک مشکل” برای مدت پنج سال.

Poytress بود به جرم جنایت غفلت دو فقره کمک به بزهکاری جزئی جرم دزدی و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. یک چسترفیلد مدار قاضی او را محکوم به 18 سال زندان با 13 به حالت تعلیق درآمد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im