ویرجینیا نمایندگان مجلس برای پاسخگویی در شرایط غیر معمول

RICHMOND, Va. – ویرجینیا قانونگذاران برای تشکیل یک روز جلسه قانونی در خارج از کنگره به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با نحوه رسیدگی به خرید اینترنتی از coronavirus.

مجلس نمایندگان طرح دیدار در زیر یک سایبان در خارج از کاپیتول در حالی که مجلس سنا در جلسه غول پیکر رویداد فضایی در ویرجینیا موزه علوم چند مایل دور. قانونگذاران خواهد بود و نشسته دور از هم و خواسته به پوشیدن ماسک به جای جوانه-حمل روابط برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

آنها مجموعه ای را به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم پیشنهاد تغییرات در قانون تصویب در اوایل این سال است. نرتهم پیشنهاد کرده است که قصد دارد برای به تاخیر انداختن برخی به دنبال دموکراتیک اولویت های تا بیشتر شناخته شده در مورد این بیماری همه گیر اثر را بر اقتصاد هل دادن به عقب تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به معلمان و کارکنان دولت را افزایش می دهد, یخ در دولت شهریه کالج و پیاده سازی دیگر هزینه های جدید در بودجه تازگی توسط قانونگذاران.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>