تصویری: آنچه که آمریکا انجام شده است در مورد آن تست سواب کمبود

گسترده تست برای coronavirus کلیدی است با خیال راحت به بازگشایی این کشور اما آمریکا تلاش کرده است برای ماه ها برای رسیدن به این سطح از تست بسیاری از کارشناسان می گویند که ما نیاز داریم — حتی به عنوان ایالات و شهرستانها شروع به شل محدودیت.

بخشی از مشکل این است که یک آزمون برای coronavirus است نه یک دستگاه واحد. تست مستلزم چندین مرحله مختلف و نیاز به لوازم و قطعات و تجهیزات منابع از مکان های مختلف است. این منابع باید آن را از کارخانه به تست سایت های که در آن بيماران نمونه ها را می توان جمع آوری شده و به آزمایشگاه که در آن آزمون پردازش می شوند. در طول راه وجود دارد می تواند کمبود اجزای مختلف هر یک به طور بالقوه ایجاد تنگنا.

رایج ترین نوع تست برای بررسی فعال coronavirus عفونت طول می کشد یک نمونه از پشت بینی و یا گلو. وجود دارد ده ها تن از گونه های است که آزمون, اما همه آنها نیاز به یک عنصر کلیدی: گرد و خاک.

حتی اگر کارشناسان بهداشت و فرمانداران هشدار دهنده شد سواب کمبود در اوایل فوریه دولت فدرال در زمان تا اواخر مارس به افزایش تولید داخلی است. که بدان معنی است که اکنون ماه به این بحران ما هنوز هم نیاز به بیش از آنها را.

در این ویدئو ما صفر در گرد و خاک جزئیات آنچه دولت فدرال و خصوصی صنعت انجام داد و انجام نداد و ما شکستن چرا تست بسیار پیچیده در وهله اول.

الیزابت Gillis

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>