از طریق راه آهن مدیر است که برخورد با مسافران تست مثبت

یک از طریق راه آهن مدیر خدمات است که برخورد با مسافران دارای آزمایش مثبت برای coronavirus ستاره آموخته است.

یکی دیگر از طریق راه آهن کارمند صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: ستاره ای که از طریق گفت نیروی کار خود را در روز سه شنبه که یکی از همکاران خود را تا به حال تست شده برای گاهی اوقات ویروس کشنده بود و در خانه خود در انزوا.

کسانی که مشغول به کار با کارمند یک مدیر خدمات که اسکن بلیط و باز می شود درب های گفته شده در خانه بمانند و خود منزوی.

“شرکت ما مطمئن باشید که همه کارکنان کار کرده (مدیر خدمات) مطلع شده است و دستور به خود منزوی کردن” این کارمند گفت: این ستاره در روز پنج شنبه. “اما آنها نمی گفت هر چیزی در مورد مسافران است.”

تماس ها و ایمیل ها را از طریق رسانه روابط بودند و نه بازگشت به ستاره.

اخبار جهانی نیز در گزارش مشابهی داستان در مورد یک کارگر از طریق. جهانی گزارش داد که در یک ایمیل به جهانی از طریق راه آهن سخنگوی کارمند گفت: به خوبی انجام شد و در انزوا در خانه.

این شرکت هنوز در روند رسیدن به مسافران که ممکن است در تماس با کارکنان با توجه به سخنگوی نقل جهانی.

“اگر چه ممکن است قرار گرفتن در معرض باقی مانده حداقل ما مطمئن ساخته شده است که همه کارکنان و خدمه اطلاع داده شد و به زودی به عنوان ما ساخته شد آگاه از وضعیت و ما باقی خواهد ماند و در تماس با آنها از طریق زیر هفته” Marie-آنا Murat از طریق راه آهن, مدیر ارشد شرکت ارتباطات نوشت: در یک ایمیل به جهانی.

“ما در حال تماس با مسافران که ممکن است مستقیم یا غیر مستقیم تماس با ما کارمند.”

کارمند که صحبت می کرد به ستاره شرط ناشناس ماندن ابراز نگرانی کرد. “آنچه واقعا نگران کننده بود که چگونه بسیاری از مردم در برخی از قطار. تعداد کاهش یافته است در آخرین هفته یا بیشتر اما هفته قبل مردم وحشت زده بودند که به دلیل برخی قطارها تا به حال تقریبا 200 مسافر در آنها.

“هنگامی که مسافران ابراز نگرانی از آنچه که من دیده ام در توییتر از طریق آنها را به صحبت کردن با پردازنده کارکنان و یا برای پیدا کردن یک ماشین خالی و یا چیزی. اما هنگامی که شما از فروش هر صندلی یکسره شما همیشه رفتن به فضای اضافی.

“من واقعا تعجب کردم وقتی متوجه شدم آنها هنوز هم فروش تمام صندلی. بسیاری از قطار مسئولین و مدیران با توجه به انتخاب به ماندن در خانه و قطع پرداخت که بسیاری از ما انجام داد از جمله خود من. من که از طریق به ما داد که گزینه. اما من هنوز هم فکر نمی کنم آنها بسیار اجتماعی مسئول با چگونه آنها رسیدگی کرده ام این است.”

مدیر خدمات بر اساس در مونترال و هرگز در غرب تورنتو یا شرق کبک.

هنوز روشن نیست که چگونه و یا اگر بود از طریق اطلاع رسانی به مسافران است که به صورت تماس با کارگر.

کسب و کار در صنعت سفر در حال دست زدن به چنین مسائل در راه های مختلف. Top world news, مثلا, نوشته های یک لیست پروازهای زمانی که به اطلاع آژانس بهداشت عمومی کانادا که یک مسافر است و پس از آن آزمایش مثبت است. هوایی کانادا ترک تماس با مسافران به بهداشت محلی مقامات.

از طریق قطع قطار سرویس به تازگی. در وب سایت خود می گوید: به منظور مبارزه با گسترش COVID-19 است:

  • افزایش چگونه اغلب آن قطار و ایستگاه های تمیز کنید.
  • توزیع محصولات ضد ویروسی مانند دست-ضد عفونی کننده.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

  • توزیع وعده های غذایی و میان وعده به مسافران هیئت مدیره و نه خدمت به آنها را در طول سوار قطار بنابراین تعامل بین مسافران و کارکنان محدود است.

اما مسافران هنوز هم ممکن است مجبور به نشستن در کنار غریبه ها اگر قطار به فروش می رسد.

“از طریق راه آهن هوشیار باقی می ماند و ما فرآیندها و مراحل تکامل خود ادامه خواهد داد برای پاسخ به آخرین COVID-19 اطلاعات” وب سایت این شرکت می گوید.

Kevin McGran

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im