‘بسیار زنده’: بایدن پیش بینی شده برای پیروزی در کارولینای جنوبی

بزرگنمایی این تصویر

جو بایدن را برنده شد و با کمک یک تایید از با نفوذ کنگره کنگره ایالات متحده جیمز Clyburn که بایدن بارها و بارها اعتبار در سخنرانی خود. اسکات اولسون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسکات اولسون/گتی ایماژ

به روز شده در 10:37 p. m. ET

جو بایدن در اجرا برای رئیس جمهور سه بار و در عین حال تا زمانی که او تا به حال موفق به پیروزی اولیه و یا حزبی.

77 سال معاون رئیس جمهور سابق در حال حاضر بریده شده و انتظار می رود در عین حال بسیار مورد نیاز پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه با توجه به آسوشیتد پرس این طرح است.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود نامزدی خود را مرده است. در حال حاضر با تشکر از همه شما — قلب از حزب دموکرات — ما فقط برنده شد و ما برنده بزرگ به خاطر شما و ما بسیار زنده است” یک انرژی بایدن گفت: در جشن هواداران کلمبیا, S. C.

این پیروزی بسیار مهم است که پتانسیل برای احیای بایدن انتخاباتی پس از یک سری از فقیر پس از اتمام در رای گیری اولیه متحده (جایگاه چهارم در آیووا مکان پنجم در نیوهمپشایر و دور دوم در نوادا).

در حال بارگذاری…

“این نتیجه کاملا بازنشانی مسابقه. واقعیت این است که جو بایدن برنده بزرگ — و در نتیجه روشن بود در اوایل شب در طول زمان نخست در شرق منطقه زمان — فراهم می کند یک تقویت به مبارزات انتخاباتی خود را. اگر جو بایدن می تواند در نهایت شکست برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات ما خواهد شد نگاه در این شب به عنوان یک لحظه کلیدی در سیاسی آمریکا تاریخ” استراتژیست جمهوری خواه ذره Ayres NPR گفت.

اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی. و با اشاره به نظر سنجی بایدن از مدتها اصرار داشت که او به حمایت بیشتر از رای دهندگان از هر نامزد ریاست جمهوری می کند و این که حزب دموکرات نامزد خواهد شد نیاز به حمایت قوی از آمریکایی آفریقایی رای دهندگان به پیروزی در انتخابات عمومی ،

بایدن را برنده شد و نه تعجب. برای ماه های نظرسنجی ها نشان داده بود او را با دو رقمی سرب بیش از مخالفان خود را در هفته های اخیر در این مسابقه سخت تر. در نشانه ای از چگونه آسیب پذیر او بایدن مبارزات انتخاباتی به طور انحصاری در کارولینای جنوبی این هفته حتی به عنوان یک تعداد زیادی از مخالفان خود را در سفر به ایالات متحده است که رای خواهد داد در روزهای آینده.

بایدن همچنین دریافت آخرین لحظه های عمومی حمایت از تاثیرگذارترین سیاه دموکرات در کارولینای جنوبی سیاست در کنگره ایالات متحده جیمز Clyburn.

“من برای مدت طولانی شناخته شده است که من که قرار بود به رای دادن برای” Clyburn گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. “من رای گیری برای بایدن. اهالی کارولینای جنوبی باید رای گیری برای جو بایدن.”

بایدن یک نقطه به اعتبار این کنگره با تزریق مبارزات انتخاباتی خود را با تکان خوردن در پست خود رای رویداد: “دوستان من جیم Clyburn — شما به من به ارمغان آورد!”

بزرگنمایی این تصویر

هواداران تشویق به پای صندوق های رای نزدیک به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اولیه او در شب, رویداد, در, کلمبیا, S. C. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

هنوز بایدن پیروزی قرار نیست به بقیه برخی از سوال اساسی در مورد سلامت مبارزات انتخاباتی خود و توانایی های خود را برای ترجمه این پیروزی به کشورهای دیگر.

ساعت قبل از بایدن پیروزی بود, رسمی, Clyburn شد و در حال حاضر فراخوانی برای “تجهیز نشدن” از مبارزات انتخاباتی خود.

در یک مصاحبه در سی ان ان روز شنبه گفت او زودتر اجتناب عموم تجزیه و تحلیل عملیات به خاطر او برگزار شده بود خاموش رسما حمایت بایدن. که تغییر کرده است. “من همه در و من قصد ندارم به عقب نشستن idly و تماشای مردم بد بکار بردن این کمپین” Clyburn گفت.

بایدن در تلاش است به منظور جلب تشابه بین مبارزات انتخاباتی اش که از بیل کلینتون, که یک کلید پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک نامزدی مسابقه در سال 1992 در مسیر به ریاست جمهوری.

اما به عنوان این سال های ابتدایی فصل به سرعت تبدیل به یک ملی مبارزه با 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا بایدن اتحاد مردمی از انرژی یا پول برای رقابت با امثال ایالت ورمونت برنی ساندرز یا سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

ساندرز دیده می شود به عنوان پیشتاز و او سپری کرده است به مراتب بیشتر انرژی و منابع در ایالات متحده رای گیری در روز سه شنبه.

بلومبرگ صرف صدها میلیون دلار در, تبلیغات در حالی که رقابت برای همان وزش رای دهندگان که ممکن است جذب بایدن پیام در کنترل اسلحه و مراقبت های بهداشتی.

دقیقه پس از شبکه های تلویزیونی پیش بینی بایدن به عنوان برنده sfmoma سابق صندلی کمیته ملی حزب دموکرات و فرماندار سابق ویرجینیا تایید بایدن در سی ان ان. McAuliffe گفت: آمد آن را به “یک electability موضوع” برای او.

“من فکر می کنم جو بایدن بهترین شانس برنده شدن در ویرجینیا در انتخابات عمومی” McAuliffe گفت.

ساندرز در سخنرانی خود در یک تجمع در Virginia Beach, Va., تبریک بایدن.

“من بسیار افتخار می کنم که در این کمپین تا کنون ما برنده رای مردمی در آیووا ما برنده مقدماتی نیوهمپشایر ما برنده نوادا حزبی — اما شما نمی توانید همه آنها را برنده,” ساندرز گفت.

ساندرز گفت: وجود خواهد داشت دیگر مسابقات او نمی برنده شدن در دور بعدی مقدماتی. اما او تصریح کرد: استدلال خود را که همان راهکار از دموکراتیک ایجاد نخواهد کرد در ماه نوامبر.

“‘همان قدیمی همان قدیمی’ نوع سیاست است که رفتن به مبارزات انتخاباتی که شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت.

بایدن اشاره نمی ساندرز به طور مستقیم شنبه شب اما او در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در وضعیت خود را به عنوان مستقل.

“اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد که یک دموکرات — مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات — به ما بپیوندید” او گفت: به رای دهندگان در آینده شرکت کنند ،

پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind., که میله میله به پایان چهارم در کارولینای جنوبی مبارزه کرد و در, رالی, N. C. در شنبه یکی از کشورهای برگزاری اولیه در روز سه شنبه.

او تبریک گفت بایدن در پیروزی او اما نگاه جلوتر و گفت: “من افتخار می کنم از رای ما به دست آورده ایم و من مصمم به کسب هر رای در جاده پیش رو است.”

سناتور. Elizabeth Warren, نامزد دیگری که شانس ضعیف در کارولینای جنوبی شد آشنائی رای دهندگان در یک دولت با یک جایزه از نمایندگان در روز سه شنبه — Texas.

در هوستون رالی او استدلال او نامزد بهتر از ساندرز که او گفت: تا به حال برخی از سیاست خوب, ایده, اما نمی توانید همه چیز انجام می شود.

او همچنین در زمان هدف در بایدن گفت: در مورد سیاسی لحظه ای: “این بحران نیازمند بیش از یک معاون سابق رئیس جمهور” است که “مشتاق به قطع معاملات” با جمهوری خواهان.

McAuliffe خواست چند دموکرات ها در این مسابقه به نظر انداختن قبل از سه شنبه. تام Steyer میلیاردر کارآفرین که صرف بیش از 23 میلیون دلار در تبلیغات در کارولینای جنوبی به پایان رسید پیشنهاد خود را پس از اتمام سوم وجود دارد.

“به من گفت: اگر من نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق درآورد همسر من, کمپین” Steyer گفت: حامیان “و من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

ایالت مینه سوتا ctq شد انتهایی در مکان ششم در شب شنبه.

NPR دانیل Kurtzleben برایان Naylor و النا مور کمک به این گزارش

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im