شهرستان ونتورا خواستار ساکنان برای حفظ اجتماعی فاصله با وجود coronavirus پیشرفت

شهرستان ونتورا مقامات خواست ساکنان به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله با وجود نشانه هایی که در منطقه خم coronavirus منحنی.

از شنبه ونتورا شهرستان گزارش 428 کل coronavirus موارد و 13 مرگ و میر.

در شب جمعه شهرستان ونتورا اعلام کرد بازگشایی county parks اما زمین بازی تنیس اردو و دوره های گلف باقی مانده بسته شده است.

روز شنبه افسر بهداشت صادر تغییر ماندن در خانه خوب منظور است که اجازه کسب و کار به بازگشایی مکان های فیزیکی تا 10 کارگران به عنوان طولانی به عنوان آنها را از خدمت ،

تبلیغات

زمین های گلف و دوچرخه مغازه ها اجازه داده شد به بازگشایی شده است. در شخص خرید و فروش وسایل نقلیه نیز مجاز است.

دکتر رابرت لوین عمومی کانتی افسر بهداشت تاکید کرد که ساکنان هنوز هم نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و عمل اجتماعی فاصله در هنگام بازدید از ضروری کسب و کار.

ترک خانه به ورزش مجاز است, اما ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند.

لوین گفت: مردم شکایت در مورد نوجوانان هم اما او شنیده است از سالمندان “اقدام مانند نوجوانان” و جمع آوری است. او توصیه می شود سالمندان حد گلف گروه به دو نفر.

تبلیغات

مقامات خواهد شد سهام خود را به قوانین جدید در دو هفته برای دیدن چگونه این شهرستان است مراتب.

در طول یک هیئت ناظران جلسه صبح سهشنبه شهرستان اجرایی Michael قدرت گفت: این شهرستان لغو شل به اقامت در خانه نظم جمعه اعلام کرد از اجازه دادن به تجمعات تا پنج نفر به دلیل برخی از آن را در بر داشت “مجاز و کمی گیج کننده است.”

قدرت به نام این نظم جدید تر “پایدار” به صورت دراز مدت برای ساکنان آن است.

بخش قوانین نمی توان محدودیت کمتر نسبت به دولت, قوانین, قدرت گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>