شهرستان ونتورا coronavirus موارد رسیدن به 61 به عنوان آخر هفته

شهرستان ونتورا گزارش اضافی 11 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس آوردن این شهرستان را در مجموع به 6`1.

معیار جدید است که تقریبا دو برابر مقدار این منطقه که هم مرز لس آنجلس گزارش روز یکشنبه سوابق نشان می دهد. شده است وجود دارد یک مرگ در این شهرستان است.

در میان موارد مثبت و 15 نفر در بیمارستان بستری شده بود از روز شنبه این شهرستان سخنگوی اشلی باتیستا گفت. جزئیات بیشتر در مورد این بیماران در دسترس ساخته شد.

رشد موارد می توان به این شهرستان افزایش یافته است تلاش های تست, مقامات گفت. به عنوان روز پنج 1,288 ساکنان شده بود را آزمایش کردند.

تبلیغات

شهرستان ونتورا جزء اولین استان ها به ارائه تست در بهداشت عمومی آزمایشگاه و مقامات شده اند تجویز آزمون در درایو-از طریق سایت های خصوصی و آزمایشگاه های باتیستا گفت. تمام تست سایت ها نیاز به ارجاع از دکتر اولیه یا فوری-مراقبت پزشک. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به برنامه قرار ملاقات بازدید vcemergency.com/clinics و یا تماس 211.

موارد ظهور در سراسر شهرستان اما باقی می ماند بالاترین در Simi دره که 15 مورد.

نفر بین سنین 45 و 64 را تشکیل می دهند بیشترین تعداد موارد تایید شده در 25. هفده از کسانی که آلوده هستند 65 ساله و مسن تر و 14 بین سنین 25 و 44. وجود دارد چهار مورد با افراد بین سنین 18 و 24 و یکی در سن 17 یا کمتر است.

این شهرستان تنها مرگ و میر تایید شد یکشنبه و اعتقاد بر این بود که به یک فرد در 70s خود را که تا به حال موجود شرایط باتیستا گفت.

تبلیغات

برخی از استان ها مانند رودخانه اضافه شده فدرال ایستگاه های پزشکی به آماده شدن برای یک پیش بینی سنبله در موارد. اما باتیستا گفت: شهرستان ونتورا ندارد یک نیاز است.

“ما لازم نیست یک نیاز است که در این زمان [اما] وجود دارد خواهد بود یک فرصت را اگر ما به آن نیاز دارید,” او گفت:.

باتیستا گفت که بیمارستان های محلی به اندازه کافی تجهیزات در حال حاضر, اما آنها درخواست خواهد کرد که بیشتر از خود دولت و شرکای اگر آنها را افزایش موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر