یک کمبود برچسبها متحده به عنوان اندیشیدن قوانین برای سهمیه بندی

بزرگنمایی این تصویر

ونتیلاتور و سایر تجهیزات بیمارستانی در اورژانس بیمارستان صحرایی برای کمک به بیماری همه گیر کوروناویروس در پارک مرکزی شهر نیویورک در روز دوشنبه. استفانی کیت/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفانی کیت/گتی ایماژ

پزشکی سهمیه بندی چیزی است که آمریکایی ها عادت کرده اند اما COVID-19 ممکن است به زودی تغییر است.

شبح از سهمیه بندی است که اکثر قریب الوقوع در شهر نیویورک جایی که این ویروس به سرعت در حال گسترش و طاقت فرسا بیمارستان ها با بیماران.

با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دولت 2,200 هواکش در دولت خود را ذخیره. زمان COVID-19 مورد پیش بینی ها نشان می دهد که دولت ممکن است به اندازه کافی از ماشین آلات که بدحال کمک مردم نفس به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

میزان بقا برای COVID-19 بيمار در هواکش ممکن است به عنوان کم به عنوان 20 درصد هر چند دستگاه های اثربخشی برای آن دسته از بیماران است که هنوز هم در حال مطالعه.

“در این زمان میزان سوختگی ما حدود شش روز از هواکش در ذخایر ما,” کومو گفت: در روز پنج شنبه. اگر به اندازه کافی وجود ندارد هواکش به ارائه یکی برای هر بیمار که ممکن است به نفع بیمارستان در نیویورک نیاز به شروع به ساخت و مشقت بار تصمیم گیری در مورد که دریافت خواهد کرد چه مراقبت.

تا کنون کومو و دیگر فرمانداران باید به طور رسمی به کارگردانی بیمارستان به آماده شدن برای به اصطلاح بحران تریاژ. پرسیده شده توسط خبرنگار در روز سه شنبه چگونه دولت می گیرید که هواکش اگر وجود دارد بیش از حد چند برای رفتن به اطراف کومو پاسخ داد: “من حتی نمی خواهم به فکر می کنم در مورد که در نتیجه. من می خواهم به انجام همه چیز من می توانید به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان شما نیاز داریم.”

“وجود دارد هیچ پروتکل” او ادامه داد: قبل از توصیف تلاش های دولت برای افزایش تعداد هواکش در دسترس است.

دستورالعمل برای سهمیه بندی

اما ایالت نیویورک دارای یک پروتکل برای تخصیص هواکش در طول یک بیماری همه گیر. 2015 دستورالعمل های تهیه شده توسط دولت اخلاق زیستی نیروی کار بیش از بیش از یک دهه و وضع دقیق پروتکل برای صرفه جویی در حداکثر تعداد از زندگی با ارزیابی چگونه به احتمال زیاد هر بیمار است که برای بهره مندی از یک درمان است.

نویسندگان این دستورالعمل اشاره کرد که پروتکل موثر ترین زمانی که فرماندار و یا دولت کمیسیون بهداشت و درمان به طور رسمی هدایت بیمارستان به دنبال آنها.

روز پنج شنبه رئیس جمهور از جامعه پزشکی از دولت of New York, Dr. هنر Fougner با انتشار بیانیه ای نشان می دهد که در صورت عدم حذف سفارشات از دولت در بخش بهداشت و درمان نیویورک بیمارستان ها باید با استفاده از 2015 دستورالعمل و بلافاصله شروع به استفاده از اخلاق کمیته برای کمک به تصمیم گیری در مورد چه کسی مراقبت اگر وجود منابع محدود.

“در این مرحله سخت ترین تصمیمات رو پزشکان باید ساخته شود” ایالات Fougner. “در حال حاضر برخی از پزشکان اورژانس گزارش گفته بودن معادل ‘استفاده از بهترین قضاوت. شما خود را.'”

‘بحران استانداردهای مراقبت’

وقتی که می آید به سهمیه بندی پزشکان و بیمارستان ها به دلیل خوب برای می خواهید از حمایت مقامات دولتی. و آن را به یک تنش است که ممکن است به زودی آشکار فراتر از نیویورک است.

“اگر شما را نقض استاندارد مراقبت شما می تواند شکایت برای سهل انگاری یا قصور پزشکی می گوید:” دایان هافمن یک دانشگاه مریلند دانشکده حقوق استاد و متخصص در سلامت اخلاق. “برای مثال اگر کسی در یک ونتیلاتور و آنها در حال انجام نسبتا خوبی شما نمی تواند آنها را بدون مواجهه کیفری یا مسئولیت مدنی.”

که تغییرات هنگامی که مقامات دولتی اعلام “بحران استانداردهای مراقبت است.”

“اکثر کشورهای اساسنامه در محل” او می گوید. “اگر فرماندار اعلام کرد که نوع اضطراری آن اجازه فرماندار به حالت تعلیق در قوانین دیگر که ممکن است جلوگیری از بیمارستان ها از سهمیه بندی.”

اما فراتر از مسئولیت نگرانی پزشکان می گویند آنها همچنین می خواهید روشن اخلاقی و قوانین برای سهمیه بندی. در ایالت واشنگتن که دیدم اول کشور COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان ها و پزشکان شده اند آشنایی خود را با یک سند به نام منابع کمیاب و مدیریت بحران استانداردهای مراقبت ،

“ما خواهد بود مشاوره, شبکه, اگر آن را به آن نقطه می گوید:” Randall کورتیس یک استاد پزشکی و ریوی و مراقبت های ویژه متخصص در دانشگاه واشنگتن در سیاتل. او امیدوار است سهمیه بندی می تواند اجتناب شود اما او و همکارانش شده اند بررسی دولت تریاژ فرایند فقط در مورد.

“ما باید به فکر کردن در مورد که [در حال حاضر] چرا که ما نمی خواهیم به فکر کردن در مورد آن را برای اولین بار به عنوان ما در حال تلاش برای پیاده سازی آن” کورتیس می گوید.

انتخاب های دشوار

اکثر ایالت ها نسخه از این دستورالعمل های بسیاری نوشته شده در تشویق CDC در سال های پس از 9/11. هافمن می گوید برخی از آنها پیش نویس توسط کمیته پزشکان و bioethicists در حالی که دیگران بر اساس ورودی از جامعه است. به عنوان یک نتیجه, قوانین متفاوت است.

“وجود دارد تقریبا به توافق در کوتاه مدت بقا” هافمن می گوید: معنی این سیاست ها به طور کلی به نفع دادن منابع کمیاب برای بیماران با بهترین شانس گرفتن به اندازه کافی به ترک بیمارستان. اما او می گوید تفاوت آنها در ثانویه ملاحظات به خصوص سوال از زنده ماندن طولانی مدت. “ما می رویم به نگاهی به کیفیت زندگی ؟ زوال عقل معلولیت های دیگر?”

بیماران انتظار می رود عمر تبدیل شده است به خصوص ستیز عامل. هفته گذشته نسخه آنلاین از مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده یک دیدگاه مقاله خواستار ونتیلاتور تخصیص به در نظر گرفتن “تعداد سال های زندگی را نجات داد.”

کالج آمریکایی پزشکان مقابله با یک بیانیه عمومی هشدار علیه تبعیض سنی.

“ما نمی فکر می کنم ما باید با استفاده از مفهوم به حداکثر رساندن تعداد زندگی سال است که دست یافتنی پس از آن می گوید:” رابرت مک لین ACP رئیس جمهور و یک پزشک در New Haven, Conn. “این است که ذاتا مغرضانه در برابر افراد مسن و یا معلول که ممکن است زندگی می کنند که مدت ها پس از آنها به طور بالقوه بهبود می یابند.”

اگر یک فرد جوان است که با توجه به اولویت برای کمیاب مراقبت های پزشکی مک لین می گوید که باید این دلیل است که فرد بهتر در کوتاه مدت پیش بینی نیست و به سادگی به این دلیل که فرد جوانتر است.

بیش از آخر هفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی خاطر نشان کرد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به مردم فشار معلول یا سالمند به پایین لیست وقتی که می آید به مراقبت.

این واقعیت است که آمریکایی ها با داشتن این اخلاق بحث در حال حاضر در سایه بلندی موج COVID-19 بيمار است یک نگرانی برای پزشکان و ethicists ایم که سال ها صرف کارگر بیش از این سیاست.

اضافه کردن به که نگرانی آشکار و بی میلی مقامات دولتی تا کنون به طور رسمی اعلام “بحران استانداردهای مراقبت است.”

والری گاتمن کخ یک وکیل و bioethicist در دانشگاه شیکاگو می گوید متحده ممکن است بخواهید به قدم که حتی قبل از آنها اجرا از منابع مانند هواکش.

“داشتن زمان برای آماده سازی فوق العاده مهم است” کخ می گوید. “نه فقط برای موسسات و ارائه دهندگان خدمات, بلکه برای مردم است. … چون بدون اعتماد عمومی در این مورد که اینها چگونه در حال انجام هستند و بدون شفافیت وجود دارد رفتن به حتی بیشتر مقاومت مواجه و به طور بالقوه بیشتر مسئولیت.”

اما ویکی Sakata پزشک اورژانس در تاکوما که عمیقا درگیر در توسعه واشنگتن بحران استاندارد مراقبت سیاست می گوید متحده باید به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از عبور این خط.

“این کاملا آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم” ساکاتا می گوید. به یک دلیل بزرگ برای برنامه ریزی بحران استانداردهای مراقبت است به شکل از چگونه برای جلوگیری از اجازه دادن به همه چیز رسیدن به آن نقطه است. اما هنگامی که همه چیز او می گوید: با استناد به یک حذف سهمیه بندی سیاست کمک خواهد کرد.

“این وحشتناک بدیهی است که برای بسیاری از مردم, اما ما نیاز به اطلاعات دارند و ما نیاز به یک روند و این چیزی است که من انجام دهید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im