ونزوئلا در واکنش به تحریم های ایالات متحده را هدف قرار مادورو

کاراکاس, ونزوئلا – بحث بر, تازه, تحریم های ایالات متحده با هدف وادار کردن ونزوئلا نیکولاس مادورو بازی جمعه سراسر بحران زده کشور — از جمله شلوغ کاراکاس ترمینال اتوبوس.

ساکنان یک زاغه در شهر شلوغ به اتوبوس برای سوار پر از دست انداز در سراسر شهر. رانندگان که می گویند ونزوئلا بحران چپ آنها در تلاش برای به دست آوردن یک زندگی وزن در موضوع.

برخی از سرزنش رئیس جمهور سوسیالیست نیکولاس مادورو برای تحریم. دیگران مانند جوئل Cadenas اشاره انگشت در سوریه در ژوئن Guaidó که تازه پس از بازگشت از یک تور بین المللی برای به دست آوردن حمایت برای سرنگونی مادورو.

“اگر شما در خارج از کشور به دنبال ما را خفه شما باید در زندان” Cadenas 54 ساله راننده اتوبوس گفت: از Guaidó.

رهبر مخالفان سفر در زمان او در سراسر اروپا و به کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک هفته بعد در واشنگتن ضربه زدن به روسیه تحت کنترل دولت روس نفت Trading S. A. و رییس جمهوری آن Didier کسیمیرو با تهاجمی اقدامات مالی طراحی شده برای برش مادورو از مالی تاسیسات.

یک بار ثروتمند کشور است که در درک تاریخی مبارزه سیاسی. سیاسی و اجتماعی بحران تقسیم یک ملت است.

خانواده ها تقسیم شده است تا با حداقل 4.5 میلیون ونزوئلا فرار فاسد خدمات عمومی است. بسیاری از کسانی که پشت ماندن ندارد و قابل اعتماد در حال اجرا آب و برق است.

رانندگان اتوبوس می گویند شرکت های خود را اغلب می توانید پیدا کردن قطعات یدکی برای تعمیر شکسته وسایل نقلیه و تعویض لاستیک صاف.

آنتونیو سالازار که رانده اتوبوس برای 30 سال گفت: او مقصر مادورو برای ونزوئلا زمان سقوط.

“این دولت تقصیر” سالازار گفت. “اگر دولت مسئول این کار است که می تواند ما را سرزنش؟”

در سراسر بسیاری از ملت رانندگان منتظر در صف به مدت دو روز به پر کردن. ونزوئلا دارای بزرگترین ذخایر نفت اما تولید آن خراب شده است در دو دهه گذشته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

مسافر جثه Argenis لوپز گفت که او می بیند هیچ امیدی برای یک راه حل به ونزوئلا گلایه در حالی که دولت و منتقدان آن باقی می ماند قفل شده است و در یک بن بست.

“ما در حال آنهایی که رنج می برند,” لوپز گفت. “کسانی که در بالا از لحاظ اقتصادی نیستند آنهایی که رنج می برند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>