Vaughan حذف مدافع برده داری نام از مدنی تعطیلات: شهردار

Vaughan شهردار می گوید آن را انجام دور با بنیامین Vaughan روز و تغییر نام آن اوت مدنی تعطیلات به افتخار جان گور Simcoe اوایل طرفدار الغای برده داری به لطف پشتیبانی به اتفاق آرا برای تغییر از این شهر شدند.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز سه شنبه شب Vaughan شهردار Maurizio Bevilacqua گفت: او می خواست به تشخیص شورای همکاران برای “با هم به اتفاق آرا حمایت من عضو قطعنامه خواستار اوت مدنی تعطیلات شناخته شده به عنوان بنیامین Vaughan روز به تغییر نام به افتخار جان گور Simcoe — اولین ستوان فرماندار کانادا بالا و پیشرو طرفدار عمل در برابر برده داری.”

جیووانی Senisi یک عضو شورای شهر کمیته میراث ابتدا به ارمغان آورد و حرکت رو به جلو برای نشست روز سه شنبه زیرا او فکر می کردم این درست نیست که شهر و ساکنان جشن گرفتند کسی که “نشان دهنده بدترین بشریت است.”

“من می خواهم این حرکت را به شورای اسلامی این فرصت را برای اصلاح گذشته اشتباه” Senisi یک معلم گفت: ستاره. “اعلام تغییر نام داد که ما مدنی تعطیلات بنیامین Vaughan روز بود در سال 2013 اخیر به اندازه کافی به ما منعکس ارزش های فعلی … و من باور نمی کنم ارزش ما به نمایندگی از داشتن یک روز خاص که در آن جشن می گیریم که در سال 1792 ایستاده بود تا در پارلمان بریتانیا و استدلال کرد که آزادی بردگان در جامائیکا را در مورد پایان تمدن است.”

شهر خود را نیز پس از نام بنیامین Vaughan که نقش مهمی در طراحی این معاهده پاریس در سال 1783 پایان دادن به جنگ انقلاب آمریکا. اوت مدنی تعطیلات در حال حاضر شناخته شده به عنوان Simcoe بعد در تورنتو است.

Bevilacqua گفت: شورای اسلامی همچنین از تصویب ایجاد یک نام تجاری جدید موقعیت رئیس تنوع افسر در سه شنبه شب پس از تنظیم بودن به فاستر “فرهنگ ورود تنوع و تعالی در سراسر شرکت” با توجه به انتشار.

— با فایل های از نور جاوید

Ted Fraser

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>