ونسا برایانت ادای احترام به کوبه پدر و شوهر به ارمغان می آورد اشک و لبخند

ونسا برایانت در زمان مرحله در مقابل حدود 20 ، 000 نفر روز شنبه در مرکز استیپلز به بحث در مورد دو عاشق در زندگی او 13 ساله دختر Gianna و همسرش, کوبه یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال در تمام دوران است.

با اشک در چشم او اما یک قدم صدای او صحبت کرد و او را به عنوان شدید رقیب در زمین بسکتبال. او مامبای سیاه. یک لیکرز افسانه است. یک نویسنده. یک برنده جایزه اسکار. یک هنرمند مشهور.

اما برای این جوان بیوه او بود و او را “کوبه-کوبه my boo-boo, my bae-بو من papi chulo,” او گفت: به مرحله به سمت مشاهیر و هر روز طرفداران در صندلی بالا. “من او بود Vivi خود principessaخود رینااو ملکه مارهای زهردار مناطق گرمسیر…. من نمی توانستم او را به عنوان یک ستاره و نه فقط باور نکردنی بازیکن بسکتبال است. او شیرین من, شوهر و پدر فرزندان ما. او مال من است.”

تبلیغات

برای بیش از دو ساعت حافظه خود زنده بود در عرصه احترام به “خانه کوبه ساخته شده است.” ونسا مداحی طول تلویزیونی در سراسر کشور یادبود او اولین آدرس عمومی پس از مرگ در ماه گذشته از او و پدر و شوهر است. Gianna و برایانت در میان نه نفر کشته شدند در زمانی که هلیکوپتر آنها به برایانت Mamba آکادمی در هزار اوکس برای جوانان بسکتبال بازی ناودان به دامنه کوه در کالاباساس.

در مخاطبان, جنیفر لوپز و مایکل جردن گریستم. خارج فقط فراتر از تنگ امنیت و موانع اطراف L. A. Live, طرفداران افتخار برایانت در راه های کوچک و بزرگ, پوشیدن لباس با شماره 24, آزاد کبوترها و نشان سفارشی بنفش لامبورگینی شامل یک نقاشی دیواری از چهره اش.

در مرحله — احاطه شده توسط بیش از 33 ، 000 گل رز قرمز یکی برای هر نقطه برایانت 41 گل — سخنرانان نقاشی صمیمی پرتره از انسان به عنوان یک شوهر و پدر دوست و شدید رقیب. حتی یادبود تاریخ Feb. 24 یا 2-24 شد و ادای احترام به برایانت و Gianna نیوجرسی اعداد. او عینک شماره 2 و میپوشید شماره 24 در بخش دوم از 20 سال کار حرفه ای با لیکرز.

تبلیغات

“او می خواست به بهترین بازیکن بسکتبال است که او می تواند” مایکل جردن گفت. “و من به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند. برای انجام این کار, شما تا به حال قرار داده تا با تشدید اواخر شب تماس یا dumb questions. من افتخار بزرگ به عنوان من به دانستن کوبه برایانت که او فقط در تلاش برای یک فرد بهتر و بهتر بازیکن بسکتبال است.”

جیمی کیمل خود را صدای ترک خوردگی خواست جمعیت را به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر — چیزی که به طور معمول اتفاق می افتد در کلیسا و در رویدادهای ورزشی “وقتی غریبه کامل که عشق همان تیم در حال ناگهان بغل کردن و بالا fiving هر یک از دیگر.”

در غرفه آنها فریاد زد: “Ko-بود! Ko-بود! Ko-بود!”

پوشیدن طلا کت و شلوار و با حمایت یک گروه کر در لباس سفید, Beyoncé خواند که او چه گفته شد یکی از کوبه به آهنگ های مورد علاقه با عنوان “XO.”

در تاریک ترین شب ساعت / من جستجو را از طریق جمعیت / خود را چهره همه که من می بینم / من به شما همه چیز / عزیزم عشق من از چراغ.

اما آن شخص که کلمات منتقل بسیاری به گریه.

او توضیح داد که چگونه او و کوبه از خواب پیر با هم بودن “لذت پدربزرگ و مادربزرگ” را به دختران خود ” آینده کودکان است. آنها در حال برنامه ریزی برای تجدید عروسی خود عهد و او به تازگی به او گفت که در یک متن است که او می خواست به صرف زمان بیشتری را به تنهایی با هم فقط زن و شوهر.

تبلیغات

“ما هرگز این شانس را به آن را انجام دهد” او گفت:.

این Bryants شده بود هم از او بود 17 و او توضیح داد که رابطه خود را به عنوان “دو کاملا ناقص مردم ساخت یک خانواده است.”

او گفت: کوبه های عاشقانه به او واقعی نوت بوک و لباس آبی که بازیگر Rachel McAdams عینک در فیلم “نوت بوک.” او آموخته است که چگونه به بازی بازی های بتهوون “سونات مهتاب” در پیانو برای او. او همسفری در دختران’ school, sang آهنگ احمقانه در حمام و هرگز به سمت چپ صندلی توالت در خانه خود را پر از بانوان است.

کوبه و 17-year-old daughter ناتالیا بودند علاقمندان فیلم و او دوست داشت در نظر گرفتن 3 ساله Bianka به مد جزیره مرکز خرید در نیوپورت بیچ برای دیدن koi pond, او گفت:. آنها تا به حال انجام داده است که شب قبل از مرگ او.

و او سپاسگزار بود که او تا به حال شنیده نوزاد دختر کاپری که متولد ژوئن می گویند “دادا.”

او دختر Gianna بود “پدر و دختر, اما من می دانم که او را دوست دارد او مادر,” ونسا گفت.

Gianna او را بوسید مامان شب بخیر و صبح بخیر هر روز بدون شکست است.

تبلیغات

“به چند وجود دارد موارد که در آن من کاملا خسته از بودن با بیانکا و کاپری” ونسا گفت. “و من فکر کردم او تا به حال باقی مانده برای مدرسه بدون خداحافظی. من می خواهم متن و می گویند: “هیچ بوسه؟” و Gianna خواهد با پاسخ, “مامان, من شما را بوسید. شما خواب بودند و من نمی خواهم به شما از خواب بیدار.'”

نوجوان بود و جوانه زدن ستاره بسکتبال “رقابتی مانند پدر او” و “اعتماد به نفس اما نه در یک متکبر راه است.” او گفت: پسران بسکتبال مربیان در مدرسه او را که او مایل به دادن پسران برخی از اشاره گرها.

Gianna تا به حال یک عفونی لبخند یک طعنه آمیز حس شوخ طبعی است. او صحبت ماندارین و اسپانیایی. او عاشق رقص در Infinite ویدئوها و تا به حال سبک امضا: تی شرت سفید, سیاه, ساق پوش, کت جین سفید بالا بالا کفش و یک پیراهن فلانل گره خورده در اطراف کمر.

ونسا برایانت مایکل جردن و شکیل اونیل در میان سخنرانان در کوبه و Gianna برایانت یادبود.

ونسا گفت: او می دانست که کوبه و Gianna بودند با هم در زندگی پس از مرگ.

“عشق ما را و شما را از دست ندهید boo-boo و جی جی” او به آنها گفت. “ممکن است شما هر دو در آرامش استراحت و تفریح در بهشت است.”

در طول یادبود تصویری برجسته از برایانت حرفه ای بازی های سقفی و صدای او طنین انداز از بلندگوها:

“کسانی که بار زمانی که شما اقامت تا اواخر و شما سخت کار می کنند, کسانی که بار زمانی که شما احساس نمی مانند کار شما بیش از حد خسته شما نمی خواهید به خودتان فشار اما شما آن را انجام دهد به هر حال, است که در واقع رویای,” او گفت:.

دوستان صحبت از برایانت شدت در بازی — و در روابط است.

اردن گفت برایانت “مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با من, متن من, 11:30, 2:30, 3 در صبح” به بحث در مورد حرکت های مختلف در دادگاه است. در ابتدا آن بود اما در نهایت اردن متوجه شدم که “این بچه تا به حال شور و شوق است که شما هرگز می دانم.”

اشک جریان پایین صورت خود را به عنوان او صحبت کرد. او به شوخی که او قرار بود به یکی دیگر از “گریه الگوی رفتاری” poking سرگرم کننده در بارها استفاده عکس از خود, گونه, درخشان, به عنوان او در حال القاء به بسکتبال را در سالن از شهرت.

“این چیزی است که کوبه برایانت می کند به من گفت:” از تازه اشک و اضافه کرد که “او می داند که چگونه برای رسیدن به شما در راه است که شما بر شخصا حتی اگر او را در حال درد در الاغ. اما شما باید یک حس عشق برای او در راه است که او می تواند بهترین در شما.”

شکیل اونیل به یاد می آورد او رابطه پیچیده با تیمی سابق خود مقایسه آن را به بیتلز جان لنون و پل مک کارتنی “که خلاق رقابت منجر به برخی از بزرگترین موسیقی در تمام دوران است.”

اونیل گفت: برایانت به دست آورده احترام خود را پس از هم تیمی های خود را به گله و شکایت که برایانت نبود در عبور توپ. اونیل گفت: او را به او صحبت کنید.

“من گفت:, ‘کوبه وجود دارد هیچ” من “در تیم'” اونیل به یاد می آورد. “او گفت:” من می دانم, اما وجود دارد یک ” من ” در آن [expletive].”

اونیل رفت و برگشت به هم تیمی های خود و گفت: “فقط دوباره بجای اول برگشتن. او نه عبور از آن.”

جمعیت roared با خنده.

سابرینا Ionescu, یک ستاره در دانشگاه اورگان گفت: چگونه برایانت به او کمک کرد تا بهبود بازی خود را و چگونه او شگفت زده در Gianna مهارت در دادگاه است.

برایانت گفت: نگهداری در تماس با او. اگر او تا به حال سه گانه-دو در یک بازی او پیامک ، یکی دیگر از سه گانه-دو, او می خواهم متن را دوباره ارسال بازو خم emoji. یکی دیگر از بازی یکی دیگر از متن: “Yo” Beast Mode!”

او هنوز هم متون او حتی پس از مرگ او. او می گوید: با تشکر از شما. او می گوید به بقیه آسان.

“متون از طریق, اما هیچ پاسخ به” Ionescu گفت. “آن را هنوز هم احساس می کند مانند او وجود دارد و در انتهای دیگر که دفعه بعد من انتخاب کنید تا گوشی من او را بهم بگو. گاهی اوقات من خودم هنوز در انتظار است.”

بیش از 80,000 نفر اعمال شده برای قرعه کشی بلیط به یادبود که در محدوده قیمت از $24.02 به $224 با درآمد حاصل از اهدا به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است. این رویداد به فروش می رسد به سرعت.

بسیاری از ایستاده در خارج از مرکز استیپلز گفت برایانت مرگ احساس از دست دادن یک عضو خانواده است.

“این خیلی سخت به توضیح دهد که چرا ما خیلی عاطفی در مورد کسی که ما هرگز نمی دانستند اما او بخشی از زندگی خانوادگی ما” گفت: ستاره داد از رانچو پالوس وردس.

Ozzie آرنولد دستگیر بسیار از توجه جمعیت را در خارج از مرکز استیپلز به عنوان او سوار خود را شخصی گلف سبد خرید با یک آسانسور کیت و بزرگ لاستیک با رنگ بنفش و زرد رینگ. سبد بنفش پایه به حال لیکرز آرم و هود Nos. 32 و 24, نیوجرسی تعداد Magic Johnson و برایانت.

آرنولد 66 گفت: او ویران شد روز برایانت درگذشت اما او امیدوار است این عینک خواهد روشن کردن خلق و خوی کمی.

“این کوبه روز,” او گفت:. “این آخرین روز ما را به زندگی خود را جشن می گیرند. آن روز غم انگیز اما آن را یک روز خوشحال.”

هانا سرخ گیل هلند و روبن Vives کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>