ونسا برایانت باز می شود تا در مورد ویرانگر از دست دادن: ‘ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی’

ونسا برایانت در زمان به رسانه های اجتماعی شنبه برای تشکر از مردم برای حمایت و ابراز غم و اندوه خود را بیش از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن شوهرش کوبه دختر Gianna و هفت نفر دیگر در روز یکشنبه ،

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی,” او نوشت: در Instagram.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

مشاهده این پست در Instagram

دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان. با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید. به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org. بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Vanessa برایانت 🦋 (@vanessabryant) در

تبلیغات

هلیکوپتر بود برایانت و گروه خود را از اورنج کانتی به مسابقات بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس. بازنشسته NBA بازیکن برنامه ریزی شده بود به مربی خود بچه Gianna تیم در یک بازی.

همراه با Bryants بودند جان Altobelli, 56, دیرین مربی بیس بال در Orange Coast College; همسر خود را Keri 46; دختر خود را الهام 13; Christina Mauser, 38, دستیار مربی بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی; سارا چستر 45; چستر دختر Payton, 13; و خلبان 50 ساله Ara Zobayan.

ونسا برایانت گفت: او غرق عشق و حمایت خانواده در طول چند روز گذشته.

“با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را تنگاتنگی,” او نوشت.

تبلیغات

او همچنین گفت که برایانت Mamba ورزشی بنیاد “راه اندازی کرده MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است.”

او بیانیه می آید به عنوان بازرسان فدرال همچنان به دنبال به علت تصادف.

در روز سه شنبه ملی ایمنی حمل و نقل گفت: این هلی کوپتر شد مجهز به یک زمین سیستم زنگ خطر است که می تواند هشدار داده اند خلبان او نزدیک شدن به دامنه کوه.

NTSB محقق جنیفر Homendy گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که هلی کوپتر در 2,300 پا هنگامی که آن را از دست داد ارتباط با کنترل ترافیک هوایی. هلی کوپتر نزولی در بیش از 2000 پا در هر دقیقه در زمان ضربه.

Homendy گفت که آژانس او توصیه کرده بود که 16 سال پیش که اداره هوانوردی فدرال نیاز است که همه هلیکوپتر حامل شش یا بیشتر مسافران بود مجهز به یک زمین آگاهی و هشدار به سیستم اضافه کرد که FAA است “موفق به قانون” در این پیشنهاد است. چرا که FAA را دنبال نمی کند توصیه بالگرد که سقوط پنج شنبه بود و نه از نظر قانونی ملزم به سیستم.

مدت کوتاهی پس از کنفرانس خبری FAA سخنگوی اختلاف است که ارزیابی و اشاره کرد که FAA نیاز به زمین سیستم های هشدار برای هلیکوپتر آمبولانس هوایی عملیات.

آن باقی مانده است معلوم نیست چه خلبان دانست و در مورد زمین های اطراف او و یا این که آیا او تا به حال تبدیل شدن به گیجی.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر