بزرگنمایی این تصویر

فلوریدا در کنگره وال Demings مقایسه استیضاح حماسه به کار پلیس است. به عنوان یک پلیس سابق او می گوید پلیس را در دستگیری برای جلوگیری از یک تهدید — بدون در نظر گرفتن چگونه یک دادگاه رد خواهد بعد. Kisha Ravi/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kisha Ravi/NPR

رئیس جمهور تهمت خود را جشن گرفتند تبرئه این هفته با شلاق در رقبای سیاسی و اخراج دو مقام که شهادت قبل از استیضاح محققان در مورد دخالت خود را در اوکراین یک رسوایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا در روز چهارشنبه هرگز واقعا در شک و تردید. و با یک نظرسنجی این هفته نمایش با بالاترین تصویب امتیاز خود را در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها گذاشته شده اند برای پاسخ به این که آیا استیضاح شد ارزش سیاسی هزینه.

که شامل Rep. وال Demings از فلوریدا یکی از هفت استیضاح مدیران که استدلال مورد در برابر رئیس جمهور در طول محاکمه اش در سنا است.

“آن را به ارزش آن ؟ هر روز آن را به ارزش آن بوده است,” او گفت: NPR در یک مصاحبه از او کاپیتول هیل در جمعه.

Demings به نام سنا رای به تبرئه رئیس جمهور “ناامید کننده” اما طراحی یک مقایسه از قبل حرفه ای در اجرای قانون او می گوید: دموکرات ها تا به حال یک تعهد به پیگیری پرونده بدون در نظر گرفتن نتیجه.

“خانه مدیران مدافعان قانون اساسی,” او می گوید. “و درست مثل زمانی که من یک مامور اجرای قانون وقتی دیدم کسی قانون شکنی من متوقف نمی شد و فکر می کنم خوب من خدای من چه خواهد شد قاضی انجام دهید ؟ چه خواهد شد که داوران را پایین جاده ؟ من در کار من برای جلوگیری از این تهدید و سپس رفتن به دادگاه و اعتراف مورد من.”

در پایان دموکرات موفق به برنده شدن فقط یک جمهوری خواه رای می دهند. که آمد زمانی که سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا اعلام کرد او را سرپیچی خود و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از دو مقاله از استیضاح که او با آن مواجه: سوء استفاده از قدرت.

“ما ارائه شده مورد ما. ما در مورد ما. سناتور تصمیم به نگه دارید نه رئیس جمهور پاسخگو به هر دلیل می گوید:” Demings. “تا به حال ما ثابت نشده مورد ما,” او می افزاید: “هیچ راهی وجود دارد که میت رامنی خواهد رای داده اند گناه در برابر رئیس جمهور است.”

مسیر پیش رو برای دموکرات ها

این سوال در حال حاضر برای دموکرات ها است چه در آینده. سرب استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا NPR گفت این هفته است که هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند در مورد اینکه آیا آمریکا به بررسی ادامه خواهد داد رئیس جمهور تهمت تلاش برای فشار اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

یکی از پتانسیل شاهد است جان بولتون. سابق مشاور امنیت ملی ارائه شده بود به شهادت قبل از سنا اگر subpoenaed اما دموکرات ها قادر به جلب رای کافی برای تضمین شهادت او. اما دو اوباما — رامنی و سوزان کالینز از مین — رای در برابر یک حرکت به شنیدن جدید شهادت شهود. که رای آمد با وجود گزارش نیویورک تایمز که در مقاله منتشر نشده, Bolton نوشت که تهمت به او گفته بود او می خواست برای ادامه خودداری امنیت برای کمک به اوکراین تا زمانی که این دولت وجود دارد توافق به بررسی بایدن و پسرش شکارچی.

وقتی پرسیده شد که چرا آمریکا نمی احضاریه بولتون خود Demings تبدیل تمرکز در سنا است.

“سنا تا به حال این فرصت را که [بولتون] گفت:” من می خواهم به می آیند و شهادت قبل از شما و شما تنها. تماس با من آماده هستم.’ سنا و مجلس تصمیم به انجام این کار است. آنها نمی — برخی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را تصویب چون مثل من وجود دارد این دو استاندارد وجود دارد اما من به آنها منتقل می کند.”

“ما راست برای حرکت به جلو,” او می گوید از این خانه تصمیم به حکم بولتون. اما Demings که نشسته است در هر دو قوه قضائیه و هوش کمیته می گوید: هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به حکم بولتون در روز های آینده “را نمی توان در پرداخت grade.”

بزرگنمایی این تصویر

چالش سکه های مختلف از سازمان های اجرای قانون نشستن در Rep. وال Demings’ ، دانش آموزان در FBI آکادمی ملی دریافت زرد آجر پس از اتمام خسته کننده چالش تناسب اندام. Kisha Ravi/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kisha Ravi/NPR

اجرای قانون

Demings’ زندگی حرفه ای طولانی در اجرای قانون آشکار است هنگامی که او صحبت می کند. “من را دیده اند اثرات خوب دولت و رهبران خوب و من دیده ام اثر بد دولت و رهبران” او می گوید. پلیس یادگاری زر و زیور اراستن اتاق همراه با عکس از Demings و جری Demings هر دو ،

Demings کار کرده و اورلاندو اداره پلیس برای 27 سال در بخش های مختلفی. او به عنوان یک امور داخلی فرمانده بررسی افسران پلیس. او همچنین به عنوان یک افسر گشت و پلیسی. در سال 2007 او به عنوان منصوب اورلاندو, اولین زن فرمانده پلیس.

کار خود را با قرار دادن پرونده های جنایی هم به عنوان یک پلیس است که چرا او فکر می کند سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تصمیم گرفت او را به تنها غیر وکیل در مجلس استیضاح مدیر تیم.

“من فکر می کنم کسانی که در زندگی واقعی تجربه در آنچه که من فکر می کنم یک سخت تر عرصه ساختمان, پرونده های جنایی, من فکر می کنم این بلندگو می خواستم که و نیاز است که به عنوان بخشی از تیم” او می گوید.

اینکه بخشی از این تیم ممکن است او را در تیررس در ماه نوامبر. ایالت فلوریدا در ایالت جو Gruters رئیس فلوریدا از حزب جمهوریخواه نوشت: این هفته که فلوریدا “فراموش نخواهد شد Demings’ نقش در این مایه تاسف فصل از تاریخ و آمریکا را فراموش نخواهد کرد که دموکراتها بدبینانه شکار ساحره در صندوق های رای در ماه نوامبر است.”

Demings’ منطقه که شامل بخش هایی از اورلاندو و مناطق اطراف آن در نظر گرفته شده است صندلی امن برای دموکرات ها. او تاکید می کند که چشم انداز هدفمند را در هم ریختن نیست ،

“من فقیر و سیاه و زن در جنوب و من به عنوان یک افسر اجرای قانون. منظورم این است که من قبل از هدفمند از آنجا که ما همیشه هدف قرار دادند. و نگاه من یک زن از ایمان است. و من می دانم که خدا در کنار من است. و من ترس نیست هر مرد زیرا که آنچه کتاب مقدس می گوید. من استفاده می شود به عنوان هدف قرار داده است. من ادامه خواهد داد برای انجام بهترین کار است که من می توانم برای مردم که من را نمایندگی کند. و مردم در منطقه تصمیم خواهد گرفت.”

Demings همچنین در مورد تجربه به عنوان بزرگتر از فقط یک انتخابات.

“پنجاه سال از در حال حاضر زمانی که من فکر می کنم همه از استیضاح مدیران خواهد بود مرده و از بین رفته من معتقدم که تاریخ را نگاه کنید و لبخند بر مدافعان قانون اساسی و نوع حکومت آن است که تدوین کنندگان تا به حال در ذهن داشته باشند. و که باعث می شود من بسیار افتخار می کنم.”

NPR Janaya ویلیامز و Tinbete Ermyas تولید و ویرایش صدا نسخه ای از این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de