ما خواستار ماسک به عنوان نمایشی مراحل را برای مبارزه با ویروس رول

نیویورک – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست آمریکایی ها برای پوشش چهره خود را در مکان محدود و صادرات لوازم پزشکی روز شنبه به نیویورک فرماندار خود را در زمان دراماتیک گام برای مبارزه با کروناویروس — تعهد برای به دست گرفتن استفاده نشده هواکش از بیمارستان های خصوصی و شرکت های.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل جدید است که برای هر کس به سایش پوشش صورت موقت مانند تی شرت و bandannas هنگام خروج از خانه به خصوص در مناطق ضربه سخت گیر مثل نیویورک. اما رئیس جمهور گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد زیر مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این یک توصیه آنها توصیه می کنیم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی خودم.”

این تغییر سیاست می آید و نگرانی از مقامات بهداشتی است که کسانی که بدون علائم می تواند گسترش ویروس به خصوص در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها. مقامات تاکید کرد که پزشکی-درجه ماسک باید محفوظ است برای سلامت کارگران و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

در یکی از تهاجمی ترین مراحل در عین حال در آمریکا به کاهش شدید کمبود تجهیزات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که امضای یک فرمان اجرایی به هواکش است که استفاده می شود.

“اگر آنها می خواهند به شکایت من برای قرض گرفتن بیش از حد فن های به صرفه جویی در زندگی به آنها اجازه شکایت من” کومو گفت. او وعده داد که در نهایت بازگشت به تجهیزات و یا جبران صاحبان.

این حرکت است که در نوع کمبود در سراسر جهان است که مقامات می گویند باید ناشی از مراقبت های بهداشتی کارگران به سقوط بیمار و پزشکان در اروپا به زندگی یا مرگ تصمیم گیری در مورد که بیماران دریافت تنفس ماشین.

کومو گفت: New York کشور بدترین نقطه داغ که در آن مرگ و میر فزاینده می تواند اجرا از هواکش هفته آینده. لوئیزیانا فرماندار گفت: New Orleans می تواند اگزوز عرضه آن توسط سه شنبه.

کمبود چنین چیزهایی به عنوان ماسک ، روپوش و هواکش منجر به رقابت شدید در میان خریداران از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را یک گام بیشتر جمعه گفت او جلوگیری از صادرات N95 ماسک و دستکش های جراحی تحت دفاع تولید عمل یک حرکت او گفته بود لازم است به اطمینان حاصل شود که تجهیزات پزشکی در دسترس هستند در آمریکا

یک رهبر منطقه ای در پاریس توصیف تقلا برای پیدا کردن یک ماسک “در سراسر جهان شکار گنج” نخست وزیر فرانسه گفت: “مبارزه با ساعت به ساعت” برای دفع کمبود داروهای ضروری مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده است.

کومو که شکایت کرده در روزهای اخیر که کشورهای در حال مجبور به رقابت در برابر یکدیگر برای حیاتی تجهیزات در eBay-مانند جنگ مناقصه به نام برای هماهنگ ملی رویکرد است که ارسال منابع و مردم به مناطق مختلف به عنوان نیازهای خود را اوج.

این فرماندار دموکرات بود ستایش یک بیمارستان, انجمن در حال حرکت برای به دست گرفتن اضافی هواکش اما برخی از جمهوریخواهان به مقامات منتخب در خارج از شهر کردند.

“گرفتن هواکش توسط نیروی برگ مردم ما بدون حفاظت و بیمارستان های ما قادر به صرفه جویی در زندگی امروز و یا پاسخ به یک آینده افزایش,” 12 تا از آنها را در بیانیه ای گفت.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده آمریکا بیش از یک چهارم میلیون نفر و مرگ و میر صعود گذشته 7,000 با ایالت نیویورک به تنهایی حسابداری برای بیش از 2900 مرده افزایش بیش از 560 فقط در یک روز. بسیاری از مردگان در شهر نیویورک که در آن بیمارستان در حال غرق با بیماران. حدود 15000 نفر در بیمارستان بستری شدند ایالتی بسیاری از آنها در شهر است.

آسیب اقتصادی از مستندات و تعطیلی نصب شده است. ایالات متحده جامعی خود شکستن رکورد استخدام رگه هایی از نزدیک به 10 سال که دولت گزارش داد که کارفرمایان کاهش بیش از 700 ، 000 شغل در ماه گذشته. اما این تصویر واقعی است که به مراتب بدتر از آنجا که آمار و ارقام را شامل نمی شود دو هفته گذشته زمانی که 10 میلیون پرتاب-خارج-از-کار آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری.

در سراسر جهان تایید عفونت های گذشته افزایش یافت 1 میلیون و مرگ و میر در صدر 58,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند هر دو شماره به طور جدی undercounted به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

در اروپا سه کشور بدترین ضربه — ایتالیا و اسپانیا و فرانسه — اختصاص بیش از 32,000 مرده یا بیش از نیمی از بازار جهانی تلفن. بحران وجود دارد دیده می شود به عنوان ترسناک نشانه برای مکان هایی مانند نیویورک که در آن بدن در حال حاضر در حال بارگیری توسط لودر به کامیون های یخچال خارج غرق بیمارستان.

بیش از 1200 مایل (1,930 کیلومتری) جنوب وضعیت رشد بیشتر وخیم در لوئیزیانا که در آن بیش از 10 ، 000 نفر تست مثبت و مرگ و میر به حداقل 370 تا نزدیک به 20 درصد از روز قبل. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز هشدار داد که سخت ضربه New Orleans منطقه پیش بینی شده است به اجرا از تخت بیمارستان در کمی بیش از یک هفته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بانوی ما از دریاچه مرکز پزشکی منطقه ای در باتون روژ رفته از یک واحد اختصاص داده شده به کروناویروس بیماران به هفت. پرستار تعمید هاید گفت: پرستاران در تماس با خانواده دو بار در روز به روز رسانی در بستگان خود را در برخی موارد ارائه تلخ اخبار.

“برای تماس با اعضای خانواده و به آنها بگویید که خود را عضو خانواده است که به خوبی انجام نمی شود و آنها احتمالا قصد عبور به زودی فقط ویرانگر” گفت: هاید که تا به حال چهار نفر می میرند.

همانطور که برای بیماران مبتلا به “آخرین چیزی که آنها را ببینید که ما به آنها می گوید که آنها در حال رفتن به یک لوله قرار داده شده در پایین گلو خود را برای کمک به آنها تنفس,” او گفت:. “این افتضاح است. این وحشتناک است. آن را واقعا تحت تاثیر قرار من.”

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا با حدود 14,700 مرده ادامه داد: شاهد نشانه هایی است که عفونت و مرگ و میر ممکن است درست کردن. فرانسه گزارش داد افزایش بیش از 1 ، 000 مرگ و میر جمعه آوردن آن به طور کلی تلفات به بيش از 6500.

“کار بسیار سخت و سنگین گفت:” فیلیپ Montravers یک متخصص بیهوشی در پاریس. “ما تا به حال پزشکان و پرستاران و مراقبان که بیمار آلوده … اما چه کسی باید دوباره پس از دوره نقاهت. این کمی مانند کسانی که در جنگ جهانی اول سربازان که مجروح شدند و برگشتم به مبارزه.”

اسپانیا ثبت بیش از 900 جدید مرگ و میر پایین و کمی از سابقه آن را یک روز زودتر. قتل عام مسلما شامل تعداد زیادی از افراد مسن که مقامات اعتراف گرفتن دسترسی به کشور را محدود دستگاه تنفس است که استفاده می شود برای اولین بار در سالم بیماران جوانتر.

با شکوه بهار آب و هوا به احتمال زیاد دچار وسوسه کردن به هم بزنید-دیوانه خانواده های اروپایی در این آخر هفته, پیام باقی مانده است “در خانه بمانند.” پاریس پلیس راه اندازی موانع برای متوقف کردن آن تلاش برای فرار عید پاک تعطیلات.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث پنومونی. بیش از 200 ، 000 نفر را بهبود توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

___

اسمیت گزارش از پراویدنس, رود آیلند, Villenueve گزارش از آلبانی نیویورک و سانتانا گزارش از نیواورلئان. Jocelyn Gecker کمک از سان فرانسیسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im