آمریکا و امارات متحده عربی نیروهای نگه عمده ورزش در میان ویروس, ایران, تنش

AL-همرا پایگاه نظامی امارات متحده عربی – تفنگداران دریایی ایالات متحده و نیروهای اماراتی برگزار عمده نظامی ورزش شنبه که دیدم نیروهای تصرف وسیع مدل های خاورمیانه, شهرستان, مته انجام تنشها میان ایران و با وجود جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

نیروهای شتافت بیش از تپه از Al-همرا پایگاه نظامی به مدل شهر کامل با چند طبقه از ساختمان فرودگاه و برج کنترل یک پالایشگاه نفت و یک مسجد مرکزی. انفجار کنترل شده زنگ زد به عنوان اماراتی نیروهای rappelled از معلق در هوا هلیکوپتر و تفنگداران دریایی جستجو خیابان های باریک در خلیج فارس برای “دشمن” اند.

این دوسالانه ورزش به نام بومی خشم نشان می دهد که روابط نزدیک بین نیروهای آمریکایی و امارات متحده عربی یک فدراسیون از هفت sheikhdoms در شبه جزیره عربستان را در خانه به ابوظبی پایتخت و دبی مالی آن قلب است.

همچنین پس از ایالات متحده کشته مهمترین کلی در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه و تهران انتقام با یک موشک بالستیک حمله به نیروهای آمریکایی در عراق است. در حالی که اذعان به تنش ها مقامات ایالات متحده را رد کرد و این ایده از تهران مشاهده چنین ورزش با سوء ظن تنها برخی از 300 کیلومتر (185 مایل) از سواحل آن است.

“تحریک آمیز? من نمی دانم” گفت: Brig. ژنرال توماس وحشی از 1 اعزامی تفنگداران دریایی نیروی رتبه بندی در ایالات متحده فرمانده در این رویداد است. “ما در مورد ثبات در منطقه است. بنابراین اگر آنها مشاهده آن را به عنوان تحریک آمیز است که به آنها است. این فقط یک نرمال, آموزش ورزش برای ما است.”

ورزش دیدم 4,000 نیروهای ایالات متحده از ارتش تفنگداران دریایی و نیروی دریایی و موقعیت وسایل نقلیه زره پوش و دیگر تجهیزات از کویت و جزیره دیگو گارسیا در al-همرا با استفاده از قابل حمل اسکله سیستم. بیابان بی ثمر برخی از 200 کیلومتر (125 مایل) جنوب غربی ابوظبی به امارات متحده عربی, ذخایر عظیم نفت به عنوان به خوبی به عنوان جدید خود Barakah نیروگاه هسته ای.

ترکیب نیروهای ایالات متحده و نیروهای اماراتی سپس با هجوم به خیالی شهر al-همرا که بلوک از خانه ها و هتل ها و مجتمع های آپارتمانی شامل ناتمام ایستگاه گاز با یک ثبت نام برای فست فود رستوران مرغ Popeyes در آن است.

در حالی که gunplay شامل عمدتا شاهد عمل باقی می ماند مرگبار جدی برای امارات متحده عربی است که صرف میلیاردها دلار در آن نظامی — از جمله Blackhawk و هلیکوپتر Chinook که دور سربار های زره پوش حامل که پخش به شهر کانال ها و تاسیسات خود را.

امارات متحده عربی اعزام نیروهای خود به افغانستان پس از سال 2001 حمله ایالات متحده آمریکا با هدف قرار دادن القاعده پس از 9-11 حملات. از آن روز به بعد حاکم ابوظبی, ولیعهد شیخ محمد بن زاید آل نهیان به دنبال به پروژه اماراتی قدرت نظامی در خاورمیانه و شرق آفریقا نیز هست. سابق ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع جیم Mattis معروف اعلام کرد امارات “کمی اسپارت” را برای استقرار.

که فشار نظامی شامل در نظر گرفتن بخشی در طولانی مدت عربستان به جنگ در یمن است که دیده می شود سوء استفاده جنسی در امارات متحده عربی-کنترل زندان و امارات پرداخت کردن اعضای القاعده شاخه محلی وجود دارد. امارات متحده عربی پس از کشیده است نیروهای خود را از یمن خواستار حل و فصل سیاسی برای پایان دادن به یک مناقشه بین ایران و حمایت از حوثی ها وجود دارد و آن عربستان-حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

اماراتی مقامات نظامی در این پایگاه در al-همرا روز دوشنبه کاهش یافته است به صحبت می کنند به همراه مطبوعات و روزنامه نگاران. سفیر ایالات متحده جان Rakolta جونیور در دست برای این رویداد ستایش امارات متحده عربی.

“مشارکت بر اساس بسیاری از جنبه های بسیاری از اصول و این اتفاق می افتد فقط یکی از آنها گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد یمن. “اعتماد یک عامل بزرگ. شفافیت ارزش های مشترک همه کار را به یک همکاری است.”

Rakolta همچنین شرح ورزش به عنوان “دفاعی در طبیعت” وقتی پرسیده شد که در مورد ایران است.

“من باور نمی کنم که آنها در نظر گرفته شده برای نشان دادن یک عمل تحریک آمیز به ایرانیان می گویند ما در حال آمدن است,” او گفت:. “نه ما خودمان حفاظت و ما می خواهید به نشستن در میز کنفرانس و مذاکره صلح پایدار حل و فصل است.”

هیچ واکنش فوری در ایران و رسانه های دولتی به ورزش است. ایران در سازمان ملل متحد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همچنین یک نگرانی در حال انجام است شیوع کروناویروس جدید. Rakolta گفت: هیچ دیپلمات های ایالات متحده در امارات متحده عربی تا به حال قرارداد این ویروس. وحشی گفت: کسانی که نیروهای آمریکایی درگیر کرده بود در تماس با جهان خارج پس از حمل و نقل را برای این رویداد و هیچ کدام تا به حال آزمایش مثبت از. او گفت ارتش هوشیار باقی مانده از نظر بهداشت در حالی که زندگی در صحرا پایه.

“این باور نکردنی است, آموزش فرصت برای ما تا از این طریق و عمل چگونه ما را به انجام کاری اگر خدای ناکرده ما مجبور به مبارزه در این منطقه دوباره” Savage گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر