به ما می گوید مردم به ماندن در خانه در تمام سنین برای جلوگیری از جمعیت

واشنگتن – کاخ سفید روز دوشنبه خواست همه آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه و هر کس برای جلوگیری از جمعیت و غذا خوردن در رستوران ها به عنوان بخشی از جارو دستورالعمل به منظور مبارزه با انتظار افزایش coronavirus موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus task force منتشر شد دستورالعمل به عنوان دولت ایالات متحده نقل مکان کرد و به تلاش برای بلانت تاثیر ویروس, مسابقه, برای تقویت تست و کمک حتی به عنوان بازارهای مالی کاهش یافت و آمریکایی ها درهم برای ترتیب دادن زندگی خود را.

در میان توصیه های جدید: بیش از 15 روز آینده آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر تحصیل باید در صفحه اصلی و اختیاری سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است باید اجتناب شود. اگر کسی در یک خانواده تست مثبت برای این ویروس هر کس که در زندگی وجود دارد باید در خانه بمانند.

رئیس جمهور در ظاهر در اتاق جلسه کاخ سفید هنگامی که از او پرسیدند که این بیماری همه گیر خواهد فروکش گفت که “اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب” بحران عبور می تواند تا ماه ژوئیه یا اوت دور کمتر خوش بینانه را از در قبلی خود پیش بینی است که آن می تواند در عرض چند هفته.

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

رئیس جمهور همچنین برای اولین بار اذعان کرد که این ویروس که کتک بازارهای جهانی ممکن است قرار دادن اقتصاد کشور به رکود یک برنامه به طور بالقوه دردناک برای یک وقت در یک انتخابات سال است. او همچنین بدون ارائه جزئیات گفت: از دولت “ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%” یک توجه داشته باشید از اطمینان برای یک صنعت را فلج با ممنوعیت سفر و ترس از گسترش ویروس.

تهمت که به تصویب رسید خود را بیشتر حزن انگیز تن و در عین حال زمانی که بحث در مورد بحران اذعان کرد که آن را “تحت کنترل” در ایالات متحده و یا در سطح جهانی اما گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است برنامه ای برای تماس های داخلی و محدودیت های مسافرتی. او گفت که آمریکا احتمالا در برخورد با این بیماری همه گیر تا ژوئیه یا اوت.

دولت را بلافاصله تعریف آنچه یک آمریکایی بود که در شرایط توصیه به ماندن در خانه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

دولت ایالات متحده نقل مکان کرد و دوشنبه به تلاش برای بلانت تاثیر مورد انتظار افزایش coronavirus, موارد, مسابقه, برای تقویت تست و کمک حتی به عنوان بازارهای مالی کاهش یافت و آمریکایی ها درهم برای ترتیب دادن زندگی خود را.

در یک سرمایه درخشنده در شکوفه های گیلاس اما غرق در اضطراب کنگره برگزار سعی کنید به پایان برساند یک بسته کمک و نظر یکی دیگر پشت آن است. دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برای اولین بار در بیش از یک قرن است. بسیاری از مردم در پایتخت که در سراسر کشور به دنبال فاصله امن از هر یک از دیگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران گروه هفت کشور صحبت کرد و در یک کنفرانس ویدئویی در مورد co-ordinating پاسخ خود به این ویروس. از این پس برخی از رهبران اروپایی بودند ناراحت تهمت تصمیم هفته گذشته به اعمال ممنوعیت سفر بدون مشورت با آنها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است التماس آمریکایی به ذخیره کردن مواد غذایی و لوازم گفتن وجود دارد بدون نیاز به انجام به طوری که کاخ سفید با این نسخهها کار به تست تشخیصی بسیار بیشتر به طور گسترده ای در دسترس پس از عقب مانده است برای هفته ها. آن بود که با توجه به تصویب و یا معرفی در سراسر کشور حکومت نظامی و نه وضع محدودیت در مسافرت داخلی بر اساس یک مقام ارشد دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به آدرس فزاینده شایعات.

ایالات متحده جراح عمومی روز دوشنبه گفت که ایالات متحده در مورد که در آن ایتالیا بود دو هفته پیش در coronavirus مبارزه نشانه آن است که عفونت انتظار می رود به افزایش است.

“ما در بحرانی نقطه عطف در این کشور مردم” جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفته فاکس نیوز. “هنگامی که شما نگاه کنید به پیش بینی وجود دارد هر فرصتی است که ما می تواند ایتالیا.” در عین حال او گفت که ایالات متحده فرصت برای کاهش بیماری همه گیر.

دو هفته پیش در ایتالیا تا به حال از 1700 مورد از coronavirus و گزارش شده بود 34 مرگ و میر. در حال حاضر ایتالیا گزارش برآورد 25,000 موارد و بیش از 1800 نفر مرگ و میر. حدود 3800 موارد گزارش شده در ایالات متحده و تا کنون بیش از 65 نفر کشته شده اند از coronavirus. اگر چه این اعداد ممکن است به طور مستقیم قابل مقایسه مسیر است که به عنوان آدامز آن را می بیند.

دولت همچنین ادعا شده که یک خارجی کمپین دروغ جریان بود با هدف گسترش ترس در میان آمریکایی ها در حال حاضر spooked با این بیماری همه گیر.

روز یکشنبه مقامات فدرال و شروع به مقابله با آنها چه گفته شد یک تلاش عمدی توسط یک نهاد خارجی به آمریکایی ها فکر می کنم دولت قرار بود برای تحمیل یک در سراسر کشور شده است. سازمان در زمان هماهنگ اقدام جمعه شب برای اطمینان از آمریکایی ها که دولت نه برنامه ریزی برای انجام این کار است.

و در روز دوشنبه امنیت ملی گفته شده است یک حمله سایبری مربوط به کامپیوتر و شبکه های بهداشت و خدمات انسانی اما شبکه های عامل به طور معمول. آنها نمی جزئیات طبیعت و یا دامنه مشکل یا شناسایی خارجی نهاد.

در فاکس نیوز, Adams ادعا کرد که ایالات متحده “تبدیل جزر و مد” در تست بخش مهمی از ردیابی و حاوی بیماری های همه گیر اما آیا درست است که باقی مانده است دیده می شود.

ایالات متحده در تلاش بوده است hobbled توسط یک سری از missteps از جمله معایب با تست کیت اول توزیع شده توسط دولت فدرال و موانع اداری که برگزار شد تا تست توسط آزمایشگاه های خصوصی. اما تهمت است که به شدت مورد انتقاد قرار underplaying شدت بحران گیر کرده به او بی وقفه در خوش بینانه تون در مورد این کشور پاسخ.

“همه به خوبی یکپارچه و کار بسیار سخت است” او هنوز توییتی. “این یک چیز زیبا را ببینید.”

چنین هماهنگی بود که آشکار نیست پس از او معاون رئیس جمهور در جریان فرمانداران دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تله کنفرانس خوب پیش رفت به جز “کومو از نیویورک به انجام بیشتر.'” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز در توییتر جامعی بازگشت: “من باید کار بیشتری انجام دهد ؟ بدون شما را مجبور به انجام کاری! شما قرار بود رئیس جمهور.”

در این سوال بسیار مهم تشخیص موارد سردرگمی ادامه داد. آدامز گفت: وجود خواهد داشت و 30 تا 40 جدید تست سایت های در حال اجرا در 19 متحده است که می تواند هر یک را انجام دهد از 2000 به 4000 تست یک هفته. اما برت Giroir ارشد اداره بهداشت و درمان گفت: جامعه تست سایت های سرنشین دار توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و اعضای خدمات بهداشت عمومی آمریکا خواهد بود قادر به تست از 2000 به 4000 نفر در هر روز نه هر هفته. او گفت: دولت فدرال را آغاز استقرار این سایت در روز دوشنبه.

همچنین انتظار می رود به روز شده است فدرال راهنمایی در رستوران ها و دیگر موسسات. کالیفرنیا و ایلینویز در میان حوزه های قضایی که دستور داده اند رستوران ها و کافه ها برای نزدیک برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

در کاپیتول هیل تقریبا یک خانه خالی ملاقات به اتخاذ یک قطعنامه را به آنچه توضیح داده شد به عنوان ویژگی های تغییرات به لهستانی کردن coronavirus پاسخ اندازه گیری طراحی شده برای تست سرعت برای ویروس و ارائه مرخصی به کارگران خانه نگه داشته به دلیل آن است. آن را به زنگ تفریح قبل از اتخاذ اندازه گیری ،

اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب مجلس سنا در این هفته هر چند زمان نامشخص است. 100 سناتور با چند مورد استثنا بودند و انتظار می رود برای جمع آوری پنج شنبه شب با وجود فدرال بهداشت عمومی دستورالعمل گفت: باید وجود داشته باشد هیچ تجمعات از 50 یا بیشتر مردم بعد از هشت هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

مذاکرات در حال حاضر در جریان است در لایحه دیگری را امتحان کنید به بلانت آسیب این ویروس در حال انجام است تا اقتصاد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: از آن خواهد شد در تمرکز مستقیم کمک مالی به افراد کمک کند برای کسب و کار مانند صنعت هواپیمایی و مراحل بیشتر برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان.

در نزدیکی دیوان عالی کشور گفت: این تعویق انداختن استدلال برای اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل به دلیل coronavirus از جمله یک دور بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

دادگاه های دیگر کسب و کار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده مانند قضات’ خصوصی کنفرانس پنج شنبه و انتشار سفارشات در زمان یک هفته. برخی از قضات ممکن است شرکت با تلفن دادگاه در بیانیه ای گفت. شش نفر از نه نفر از قضات در حال 65 ساله و مسن تر. قرار می دهد که آنها را در خطر بالاتر ابتلا به بیمار از این بیماری اگر آنها در معرض, با توجه به جمعیتی ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین بار شفاهی بودند به تعویق افتاد و در سال 1918 با توجه به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. در سال 2001 آنها منتقل شدند اما به تعویق افتاد و پس از یک سیاه زخم را بترساند.

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: کاخ سفید در حال کار به سمت $800 میلیارد دلار در سال مالی امداد با حدود نیمی از این داشتن تایید شده از طریق عملیات اجرایی و قانون و خیلی از باقی مانده که به دنبال از طریق مالیات حقوق و دستمزد قطع شده است که در ملاقات با خونسردی هر دو طرف در کنگره است.

فدرال رزرو گفت: این اورژانس اقدام به کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. اما بانک فدرال حرکت می کند به نظر نمی رسد برای آرام کردن بازار. سهام غرق در دوشنبه, باز, تحریک 15 دقیقه توقف در تجارت به عنوان سرمایه گذاران نگران این ویروس می تواند منجر به یک رکود است.

جهانی سهام نیز به شدت کاهش یافت دوشنبه پس از بانک مرکزی حرکت می کند به تقویت رشد اقتصادی موفق به برطرف کردن سرمایه گذار و نگرانی از ویروس کنترل است که در حال بستن جهانی کسب و کار و سفر. اروپا و آسیا شاخص های سهام شد پایین به اندازه 10% به قیمت نفت است. معاملات در وال استریت آتی متوقف شد بعد از آنها کاهش یافت و حداکثر 5 درصد است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

در سراسر جهان شیوع بیماری به بیمار در مورد 175,000 مردم و چپ بیش از 6,700 مرده است.

کوین Hassett سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی گفت: اقتصاد جهانی کشویی به رکود اقتصادی و هوا “بسیار وحشتناک” سه ماهه دوم برای ایالات متحده با منفی رشد اقتصادی است. Hassett گفت: آوریل شغل گزارش نشان می دهد می تواند به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون شغل از دست رفته به علت coronavirus.

“من فکر می کنم که شانس یک رکود اقتصادی جهانی در حال نزدیک به 100% در حال حاضر” Hassett سی ان ان گفت در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از اروپا. در روز شنبه وی افزود: بریتانیا و ایرلند به یک لیست از کشورها در مواجهه با محدودیت های مسافرتی بیش از 30 روز آینده. وزارت امور خارجه آمریکا روز یکشنبه گفت که ایالات متحده اجازه می دهد کارکنان خود را به ترک دیپلماتیک یا کنسولی ها در سراسر جهان اگر آنها یا اعضای خانواده پزشکی تعیین می شود در معرض خطر سقوط بسیار بد اگر در معرض ویروس.

همچنین کاخ سفید روز دوشنبه گفت: این امر انصراف از تعطیلات عید پاک تخم مرغ رول برگزار شد در جنوب چمن.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر عامر مانند امید ین Darlene Superville دب Riechmann و مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardowmobil ödeme bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesikameralı su kaçağı bulmabuy tiktok followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma