ما آگهی آموزش تمرینات در آفریقا در میان تمرکز بر Sahel

THIES, سنگال – خیزان در پراکنده برس آژيتاسيون به تشکل از طریق تقسیم و سپس تیراندازی در یک هدف حدود 10 سربازان از بورکینا فاسو در میان یک گروه را انتخاب کنید از سربازان آموزش دیده برای جنگ غرب آفریقا به سرعت در حال رشد افراطی تهدید.

آنها در حال انجام آموزش به عنوان بخشی از ارتش ایالات متحده به رهبری سالانه مبارزه با تروریسم در غرب آفریقا که در این سال می گیرد در سایه احتمالی آمریکا کاهش نیروهای نظامی در آفریقا اگر چه تندرو حملات در منطقه رسیده اند یک نگرانی در سطح جدید است.

پنتاگون تصمیم به اندازه نیروهای آمریکایی در آفریقا در حال بررسی است و به عنوان بخشی از یک بررسی جهانی با هدف بهتر مقابله با روسیه و چین است.

بیش از 1500 خدمات از اعضای ارتش 34 آفریقایی و شریک آموزش کشور مونتاژ برای Flintlock تمرینات در سنگال و موریتانی دو کشور در غرب آفریقا وسیع منطقه ساحل که تا کنون نه ضربه خورده است از خشونت افراط گرایان وابسته به القاعده و یا گروه دولت اسلامی.

ایالات متحده در آفریقا فرمان که سازماندهی دو هفته آموزش به عهده سوال در مورد امکان کاهش نیروهای نظامی به پنتاگون. آن است گفت: کشورهای اروپایی باید به کمک فرانسه 5,000-نیروی قوی پیشرو counterterror مبارزه در ساحل منطقه زیر صحرای آفریقا. مذاکرات باید به دادگاه تجدید نظر به واشنگتن برای نگه داشتن نیروهای آمریکایی در محل.

سنگال با وزیر خارجه Amadou Ba در طول سفر این هفته با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روشن ساخته است این منطقه در معرض خطر است.

“ما امیدواریم که آنها همچنان به حمایت از امنیت مناطق. ما امیدواریم که آنها همچنان به حمایت از ما در آموزش و هوش او گفت:” نیروهای ایالات متحده.

افراط گرایان می دانم که هیچ مرزهای سرهنگ Magatte Ndiaye سخنگوی سنگال نیروهای مسلح گفت: در ارتباط با مطبوعات است. “ما باید یک همکاری بین المللی اقدام به صورت این تهدید” او گفت:.

“ما باید اعتماد به آمریکایی,” او اضافه شده است. “آنها از وضعیت آگاه و من مطمئن هستم که آنها را در تصمیم گیری که خوب حس می کند.”

امنیت در منطقه ساحل در ادامه به خراب شدن و نیاز به مشارکت بین المللی گفت: فرمانده عملیات ویژه فرماندهی آفریقا ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی Brig. ژنرال Dagvin اندرسون. “این فقط یک آمریکایی یا غربی تلاش است. در آن طول می کشد مشارکت در سراسر جامعه بین المللی و همکاری نزدیک در منطقه به منظور, موثر,” او گفت:.

افراط گرایان نمی احترام به مرزهای بنابراین هوش های حیاتی است, او گفت:. که شامل ایجاد اعتماد و روابط در سراسر مرز: “در نهایت این چیزی است که منجر به ثبات و پایداری است که آنچه ما نیاز داریم.”

اما پنج کشور منطقه ای مبارزه با تروریسم نیروی G5 Sahel رنج می برد از بودجه کافی.

در بورکینا فاسو است که دیده می شود تعداد فزاینده ای از حملات به عنوان افراط گرایان حرکت بیش از مرز مالی و نیجر نظامی متهم شده است توسط گروه های حقوق بشر از موارد نقض حقوق بشر در counterterror تلاش است که خطر بیگانه افراد جوان و ارسال آنها را به پیوستن به افراط گرایان.

بورکینافاسو نظامی نیاز به آموزش بیشتر و به مبارزه با رشد افراط گرایی گفت: سرهنگ دیوید Ouedraogo که منجر گروهی از Burkinabe سربازان آموزش نیروهای ویژه است. نیروهای خود را مستقر خواهد شد به نگه داشتن خط در برابر افراط گرایان’ گسترش جنوب به سمت پایتخت.

“ما باید همیشه وفق دهند و در ادامه آموزش او گفت:” به عنوان تیم خود را زد دریل رهبری هلندی. “تهدید اتحادش را تغییر … حمله به مواضع حمله به اردوگاه های نظامی و غیر نظامی. این است که همه یک تهدید است که در برابر کشور ما است.”

یک بار صلح آمیز بورکینافاسو شاهد افزایش تعداد حملات از افراط گرایان اسلامی فعال شد در این کشور در سال 2015. صدها نفر کشته شده اند و بیش از یک و نیم میلیون نفر آواره در سال گذشته به تنهایی.

“کمتر وجود دارد آزادی به حرکت … و این همه تحت تاثیر روحیه” از ساکنان گفت. “این مهم است … برای پیدا کردن ثبات است.”

سروان. سام Okenarhe نیجریه تیپ اعتصاب نیروی چهره بیشتر تثبیت تهدید از بوکوحرام که شورشیان به طول انجامید بیش از یک دهه و یک شاخه به نام دولت اسلامی غرب آفریقا گردید.

“همه ما می دانیم که تروریسم چیزی نیست که در کشور ما چهره به تنهایی بنابراین قطعا این بسیار مهم است که شرکای غربی ما باید مداخله در آن او گفت:” خود را به عنوان نیروی آموزش از انگلستان Royal Marines.

نشانه هایی وجود دارد هر چند که ارتش ایالات متحده علاقه ای به ساحل عاج می تواند پایانی. اواخر سال گذشته ایالات متحده آمریکا روشن به یک استراتژی صرفا در تلاش برای مهار گروه های افراطی در منطقه به جای تضعیف آنها با توجه به یک گزارش جدید توسط پنتاگون بازرس کل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

با این حال سفیر آمریکا در موریتانی, Michael J. Dodman مقابله این ایده که ایالات متحده آمریکا است که بیرون کشیدن.

“ما کاملا رها مبارزه با تروریسم در غرب آفریقا و در ساحل و یا رک و پوست کنده در هر نقطه در جهان است,” او گفت: هفته گذشته در یک تلفن کنفرانس مطبوعاتی.

“ما همچنان به تغییر آنچه ما انجام می دهیم” گفت: Dodman. “ما سعی می کنید به ماندن در بالای از وضعیت و سعی کنید برای ایجاد ظرفیت های کشورهای منطقه که در حال آنهایی که واقعا می تواند کلیدی برای شکست دادن این تهدید است که می آید از افراط گرایان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im