ما با از دست دادن شغل خروش به عنوان رهبران جهان می خواهیم عید پاک فاصله

نیویورک – متناوب 16.8 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در فقط سه هفته یک اندازه گیری که چگونه سریع coronavirus به ارمغان آورده است اقتصاد جهان را به زانو خود را. در همین حال رهبران مذهبی در سراسر جهان روز شنبه از مردم خواست در جشن روز جمعه و عید پاک از ایمنی از خانه های خود.

در دیگر تحولات نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن جایی که او در حال درمان برای ویروس. 55 ساله گرفته بود به نوبه خود برای بدتر در اوایل هفته به عنوان کشور خود فرود به بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

دولت هشدار داد که سخت موفق به کسب سود در برابر این معضل باید به خطر انداخته و آرامش بخش اجتماعی فاصله بیش از آخر هفته. در سراسر اروپا که در آن عید پاک یکی از شلوغ ترین بار سفر مقامات راه اندازی موانع و در غیر این صورت دلسرد جمع های خانوادگی.

افزایش مرگ و میر در انگلیس و نیویورک و موج از گزارش عفونت های جدید در ژاپن و در هند انباشته شهرستانها روشن ساخته است این جنگ به مراتب بیش از.

ایالت نیویورک گزارش شکستن رکورد تعداد مرده سوم روز 799. بیش از 7000 نفر کشته شده اند در دولت, حسابداری برای تقریبا نیمی از آمریکا در مرگ و میر بیش از 16,000.

“است که بسیار تکان دهنده و دردناک و نفس من حتی نمی باید کلمات را در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

اما او افزود که امیدوار هستند نشانه هایی از جمله slowdowns در تعداد افراد بستری شده در بيمارستان بستری شده در بخش مراقبت قرار داده و در هواکش.

او گفت: هجوم بیماران شده است به عنوان بزرگ به عنوان ترسید و بیمارستان در حال ایستاده به فشار است. حدود 18000 نفر در بیمارستان بستری شدند به خوبی از 90,000 تخت بیمارستان ایالتی که بسیاری از آنها شد و با عجله به انتظارنشسته بودند تا در یک مرکز کنوانسیون و یک کشتی نیروی دریایی مستقر در این شهر است.

در سراسر جهان تعداد مرده صدر 95,000 و تایید عفونت رسید و حدود 1.6 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, هر چند این اعداد واقعی بر این باور هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل قوانین مختلف برای شمارش مرده و coverups توسط برخی از دولت ها است.

شماره پنجشنبه منتشر شد توسط دولت ایالات متحده نشان داد که 6.6 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در بالای بیش از 10 میلیون دلار در دو هفته قبل از آن. که به مقدار حدود 1 در 10 کارگران آمریکایی — بزرگترین و سریع ترین pileup از دست دادن شغل از بزرگترین اقتصاد جهان شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1948.

و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود. نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه آوریل می تواند آمار 15% — یک عدد دیده نمی شود پس از پایان رکود بزرگ.

شارون Bridgeman, 57, از, Kansas City, Missouri گذاشته شد از کار او دو هفته پیش در یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند افراد بی خانمان است و هنوز هم در حال انتظار برای تایید برای مزایای بیکاری.

“من نگران هستم من ممکن نیست که یک کار برای بازگشت به,” او گفت:. “من همچنین نگران مردم با آنها کار کنم.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خار ترس از اقتصاد نمی خواهد به سرعت جهش پس از بحران به عنوان او پیش بینی کرده است گفت که او تا به حال یک “احساس قوی” است که “اقتصاد در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوبی است.”

“من فکر می کنم که چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما در حال رفتن به یک جهش بزرگ و نه کوچک, گزاف گویی,” او گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به باز کردن قوی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ملاقات با خزانه داری و حمل و نقل دبیران در مورد کمک به حمایت از شرکت های هواپیمایی است و او به احتمال زیاد خواهد قرار دادن یک پیشنهاد بیش از آخر هفته.

ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد که ارائه خواهد شد به $2.3 تریلیون دلار در وام های هدفمند نسبت به هر دو خانواده ها و کسب و کار.

در بسیاری از کشورهای اروپایی که در آن امنیت اجتماعی شبکه تمایل به قوی تر از در ایالات متحده برنامه های دولت است که یارانه کارگران پرداخت در حال نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم در payman هر چند به طور معمول با ساعت کمتر و در دستمزد پایین تر.

دولت از 19 کشور که با استفاده از یورو به توافق رسیدند دوشنبه در یک بسته از اقدامات است که می تواند بیش از یک و نیم تریلیون یورو ($550 میلیارد دلار) برای شرکت کارگران و سیستم های سلامت برای کوسن اقتصادی از شیوع بیماری است.

رئیس صندوق بین المللی پول هشدار داده است که اقتصاد جهانی به رهبری برای بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود. سازمان ملل متحد سازمان گفت: معادل 195 میلیون شغل تمام وقت می تواند از دست رفته در سه ماهه دوم در حالی که با کمک سازمان بین المللی آکسفام حدود نیم میلیارد نفر در سراسر جهان می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر است.

Dr. Anthony Fauci بالا متحده عفونی-بیماری های متخصص شلیک امیدوار است که بهار گرم آب و هوا خواهد پایان دادن به بحران است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“یکی باید فرض کنیم که ما در حال رفتن به نجات توسط یک تغییر در آب و هوا,” او گفت:. “شما باید فرض کنیم که این ویروس را ادامه خواهد داد به انجام چیز آن است.”

در میان محدودیت های گسترده در تجمعات عمده فرقه های مذهبی در حال برگزاری خدمات مجازی که در آن کاربران می توانید بر روی تلویزیون و یا آنلاین. دیگران در حال ترتیب دادن نماز در رانندگی-در تئاتر که در آن مردم می توانند با اقامت در اتومبیل های خود را.

ویروس “نمی تواند یک روز برای روز شنبه یا یکشنبه عید پاک” گفت: اسقف اعظم جان غربی از سانتافه جدید, مکزیک.

کلیساهای دیگر برنامه به جلو حرکت با خدمات به خصوص در ایالات تگزاس که در آن فرماندار اعلام تجمعات مذهبی “خدمات ضروری است.” هوستون کلیسا نصب شده تا دست شویی ایستگاه و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آن از 1000 نفر محراب به برگزاری حدود 100 نفر فاصله 6 فوت (2 متر) یا بیشتر از هم جدا.

پاپ فرانسیس خواهد جشن عید پاک توده در تقریبا خالی کلیسای سنت پیتر به جای آن از میدان خارج است. در انگلستان اسقف اعظم کانتربری ارائه خواهد شد عید پاک خود خطبه توسط تصویری.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

میان, وجود دارد, نشانه های دلگرم کننده در فرانسه که در آن ملی سلامت سازمان را دیدم نشانه های بحران ثبات است هر چند بیش از 12000 زندگی از دست داده اند.

جدید عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا که با هم در اطراف 33,000, مرگ و میر, اما روزانه عوارض هنوز هم تکان دهنده است. اسپانیا گزارش 683 بیشتر مرده آوردن مجموع آن به بیش از 15,200. بریتانیا ثبت 881 جدید مرگ و میر نزدیک به 8000 تا در همه.

ژاپن ثبت بیش از 500 مورد جدید برای اولین بار نگران کننده افزایش پس از آن جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی در افراد مسن است.

برای بسیاری از ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. حدود 350000 نفر بهبود یافته اند توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

___

اسمیت گزارش از پراویدنس, رود آیلند. Rugaber گزارش از واشنگتن است. وینو گزارش از Albany, New York. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im