ما دفاع مون چین به عنوان افزایش تهدیدی برای نظم جهانی

مونیخ – ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper در شنبه بازیگران چین به عنوان یک تهدید رو به افزایش به نظم جهانی — گفت: جهان در پرجمعیت ترین کشور دزد غربی دانش intimidates همسایه کوچکتر و به دنبال یک “مزیت هر وسیله و به هر قیمتی.”

مکرر منتقد چین Esper با استفاده از یک آدرس به یک بین المللی کنفرانس امنیتی در مونیخ آلمان را به خود جامع ترین محکومیت در عین حال از یک کشور کمونیستی است که او گفت: در صدر پنتاگون لیست احتمالی دشمنان به دنبال روسیه “دولتهای سرکش” مانند کره شمالی و ایران و ادامه تهدیدات گروه های افراطی.

“حزب کمونیست چین عنوان شده است و حتی سریع تر و بیشتر در جهت اشتباه – بیشتر سرکوب داخلی بیشتر درنده اقتصادی شیوه های سنگین تر-handedness و بیشتر مربوط برای من بیشتر تهاجمی نظامی استقرار” او گفت:.

Esper تاکید کرد که ایالات متحده نمی خواهند درگیری با چین و اشاره کرد که دولت ایالات متحده ارائه تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با چین یک coronavirus شیوع است که بیش از آلوده 67,000 مردم است. او گفت: پکن ساخته شده است روشن دراز مدت آن نیت و گفت: اروپا و بقیه جهان باید “بیدار” به تهدیدات که چین به شمار.

“حزب کمونیست و مرتبط با آن اندام از جمله افراد ارتش آزادیبخش به طور فزاینده ای فعال در تئاتر در خارج از مرزهای خود از جمله اروپا و به دنبال استفاده از هر وسیله و به هر قیمتی” او گفت:.

“در حالی که ما اغلب شک شفافیت و forthrightness پکن وقتی که می آید به امنیت خود را هدف ما باید دولت چین در آن کلمه” او گفت:. آنها گفته اند که تا 2035, PRC در نظر دارد برای تکمیل نظامی خود را نوسازی و 2049 آن به دنبال تسلط بر آسیا به عنوان برجسته جهانی قدرت نظامی.”

با کلماتی که تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقادات از ایران Esper گفت: چین سرکوب مردم خود و تهدید همسایگان خود.

“ما می خواهیم چین به رفتار مانند یک کشور عادی,” Esper گفت “و این بدان معناست که دولت چین نیاز به تغییر سیاست های خود و رفتار.”

Esper و فوری سلف جیم Mattis به دنبال تغییر تمرکز اصلی ارتش ایالات متحده و سیاست های امنیتی نسبت به چین و به دور از جنگ در برابر شورشیان و افراط گرایان. آمریکا متحدان خود در اروپا و در حالی که نگران چین افزایش بیشتر بلافاصله نگران روسیه است.

در سخنان خود به این کنفرانس در اوایل روز شنبه, دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: چین ارائه چالش ها و همچنین به عنوان فرصت برای کشورهای غربی. او گفت: اروپا و ایالات متحده نیاز به یک رویکرد آمریکا به چین افزایش یابد.

“فرصت وجود دارد اما همچنین بسیاری از چالش ها” استولتنبرگ گفت:, و اضافه کرد که این مهم برای کشورهای غربی به باز نگه داشتن خطوط ارتباطی با پکن است.

پرداختن به همان مخاطبان, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo رد اظهارات که ایالات متحده امریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود رد سنتی خود را بین المللی نقش رهبری.

“من خوشحالم که به گزارش این مرگ اطلس داد که به شدت بیش اغراق آمیز” Pompeo گفت. “غرب برنده است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de