ما آژانس شامل تفنگ فروشندگان به ‘بحرانی’ زیرساخت های

واشنگتن – یک تفنگ حقوق گروه تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین اسلحه صنعت از جمله خرده فروشان به عنوان بخشی از ملت زیرساخت های حیاتی در طول coronavirus اضطراری است.

تعیین فدرال امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت مشورتی است. آژانس اشاره می کند که تعیین می کند نه نادیده گرفتن تعیین شده توسط فرد های قضایی از آنچه آنها در نظر زیرساخت های حیاتی بخش است.

این اسلحه صنعت بود و بخشی از آژانس فدرال اصلی لیست از زیرساخت های حیاتی صادر شده بیش از یک هفته پیش. تعیین در یک به روز رسانی منتشر شده روز شنبه به شرح زیر دم حقوقی نبرد بین تفنگ حقوق گروه و مقامات کالیفرنیا.

گروه صاحبان اسلحه از امریکا می گوید در بیانیه ای روز شنبه که در آن تشویق است که برگ برنده دولت است نه نادیده گرفتن آنچه در آن “توانایی برای محافظت از خودتان را” در طول اضطراری ناشی از این بیماری همه گیر.

تفنگ گروههای حقوق ثبت کت و شلوار جمعه گذشته پس از Los Angeles County sheriff بسته فروشگاه اسلحه در پی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که هر یک از دولت 58 شهرستان می تواند برای خود تصمیم بگیرند که آیا به لیست نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم به عنوان غیر ضروری کسب و کار است که باید به موضوع بسته شدن در حالی که دولت به دنبال محدود کردن گسترش ویروس.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که تعیین نقض متمم دوم اما مقامات استناد به یک مسئله بهداشت عمومی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im