تا 200K ما مرگ و میر پیش بینی به شهرستانها بیشتر زده

نیویورک – coronavirus شیوع بیماری می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی دولت آمریکا را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در روز یکشنبه به عنوان smouldering نقاط در خانه های سالمندان و یک لیست در حال رشد از زده شهرستانها افزایش حس ترس در سراسر کشور است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده وخیم پیش بینی مرگ و میر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و اضافه کرد که میلیون ها نفر در ایالات متحده می تواند آلوده.

با ظهر ایالات متحده تا به حال در مورد 125,000 عفونت و 2,200 مرگ و میر با توجه به چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند تعداد واقعی موارد است که تصور می شود قابل ملاحظه ای بالاتر به دلیل تست و کمبود خفیف بیماری است که رفته اند به رسمیت شناخته نشده و یا گزارش نشده.

در سراسر جهان تعداد نزدیک 700,000 عفونت و مرگ و میر در صدر 32,000. سازمان بهداشت جهانی آمار و ارقام حاکی از افزایش روزانه در عفونت های جدید بود گرفتی 70,000 از حدود 50000 پیش از آن در هفته و بیش از شش برابر آنچه در آن بود دو هفته پیش.

ایالت نیویورک — که در آن مرگ و میر در بسته در 1000 تا بیش از 200 از روز قبل مانده کانون ایالات متحده شیوع با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در شهر نیویورک است. اما خوشه در عفونت شد و ثبت شده در سراسر کشور نه تنها در مناطق شهری اما در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه.

ویروس’ پخش شد شایع در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و مکان های دیگر که در خانه سالمندان و یا در غیر این صورت مردم آسیب پذیر است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک گفت: این ویروس در حال حرکت از طریق چنین مکان هایی “مثل آتش از طریق علف خشک.”

در یک جزیره بازنشستگی جامعه Peconic فرود در نزدیکی Greenport هفت کشته در دو هفته گذشته. به عنوان اتفاق افتاده است در جای دیگر عزیزان محروم شدند برای حفظ این ویروس از گسترش.

“من یک احساس است که من به احتمال بسیار زیاد ممکن است هرگز مادرم دوباره گفت:” جیمز Preller که 94 ساله, ان Preller است ساکن ،

برایان لی از خانواده ها برای مراقبت بهتر از یک گروه حمایت برای کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات گفت: در خانه سالمندان “هنگامی که ما می بینیم شیوع است که کنترل نشده آن را عملا حکم اعدام.” اما او همچنین گفت: راه ساکنان بودن دیواره ارتباط با دنیای خارج است که به عنوان بسیاری از نگرانی به عنوان ویروس خود را.

در نیویورک ویروس گرفته بود برخی از شهرستان فقیرترین محلات با داده ها نشان می دهد میزان بالای عفونت در پر بسته بندی شده مناطق با غیر انگلیسی زبان می آورند ،

دکتر کریگ اسمیت که ریاست بخش جراحی در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: این بیمارستان احتمالا مجبور به “سناریوهای آخرالزمانی” در هفته های آینده که در آن فن و واحد مراقبت های ویژه تخت نیاز به جیره بندی.

“دیروز سعی کردم روح من,” او نوشت: در یک آنلاین ارسال.

نگرانی برای فقیرترین بود که تکرار در سراسر جهان است.

در هند یک مستند پوشش در این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار داده است ناگفته اعداد از سمت چپ بسیاری از خانواده ها تلاش برای خوراک خود را. ده ها هزار نفر در دهلی نو شد و مجبور به فرار از خانه خود را با هیچ راهی برای پرداخت اجاره, سفر به روستاهای بومی خود. زنان در ساری برگزار می شود نوزادان در باسن خود را. دیگران toted وسایل خود را در کیف به طور معمول مورد استفاده برای سیمان.

نارندرا نخست وزیر عذرخواهی برای این مشکلات است که در این مستند آورده اما گفت: “این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

هر چند ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده پنج تن دیگر کشورها بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است. اسپانیا و ایتالیا به تنهایی اختصاص بیش از نیمی از جهان مرگ و میر.

ایتالیا اعلام کرد بیش از 750 جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن این کشور در مجموع به حدود 10,800. اما تعدادی از عفونت های جدید نشان داد نشانه هایی از کاهش, با مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که شدید ترین shutdown در جوامع صنعتی غرب است که نشان دهد نتایج.

ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: بیش از 5,200 جدید موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در چهار روز و در مجموع تقریبا 98,000 عفونت.

اسپانیا نقل مکان کرد به سفت شدن آن مستند و ممنوعیت تمام غیر ضروری کار آن را به عنوان ضربه دیگر رکورد روزانه تقریبا 840 مرده است. این کشور به طور کلی رسمی تلفات بود و بيش از 6500.

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمن گفت: این تعداد افراد در واحد مراقبت های ویژه نگه می دارد در حال افزایش است و بیمارستان ها در محدودیت های خود را در مناطق مختلف ،

“همین دلیل است که ما به شدت اعمال اقدامات کنترلی,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

مصر تعطیل سواحل آن به عنوان موارد در خاورمیانه پیشی گرفته 50,000. پلیس در فیلیپین افزایش دستگیری قرنطینه متخلفان و بیشتر گردشگران تخلیه شدند از کوه اورست و اندونزی جزیره بالی.

لهستان است که با توجه به تأخیر انداختن آن ممکن است 10 انتخابات ریاست جمهوری. روسیه دستور داد مرز به روز دوشنبه در مسکو همه اما محدود آن 12 میلیون نفر از ساکنان به خانه های خود سر از ارتدوکس روسیه به نام بر مؤمنان به دور ماندن از کلیساها و دعا در صفحه اصلی به جای.

برجسته فرانسوی سیاستمدار با ویروس درگذشت کشور مرگ یک مقام ارشد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 145,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی در یک تهدید به قرنطینه نیویورک و کشورهای همسایه در میان انتقاد و سوال در مورد قانونی بودن این حرکت. اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر سفر مشورتی خواسته همه ساکنان شهر نیویورک در ایالت نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

تکان دهنده است که برای آمریکایی ها که متوقف کوتاه از محدودیت های اعمال شده در اروپا یا جای دیگر. پاریسی در حال جریمه اگر آنها سعی می کنند به ترک شهر آفریقای جنوبی حتی نمی توانید خرید مشروب و Serbians ناراحت هستند بیش از ممنوعیت پیاده روی سگ خود را. در ایتالیا تدفین برگزار شد با تنها یک عضو خانواده است.

برخی از ایالات آمریکا شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق. رود آیلند سرباز گارد ملی رفت و درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیروهای جدید است. فلوریدا راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش بازدید کننده از لوئیزیانا.

“این زمان های مختلف. بسیاری از مردم وحشت زده. حتی دولت ها وحشت زده و نشان می دهد آنها را ناگهانی اقدامات علیه نیویورک” کومو گفت. “اما گوش دادن این است که نیویورک و ما در حال رفتن به آن را از طریق این.”

به دیگران سخت تر کنترل چین ادامه داد: برای سهولت و محدودیت های آن پس از حزب حاکم کمونیست را اعلام پیروزی بیش از coronavirus. پروازهای هواپیمایی از استان هوبی در مرکز این کشور شیوع یکشنبه از سر گرفته.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. کمک به این گزارش آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف ویلسون در مادرید; کالین بری در میلان; آنجلا چارلتون در پاریس; جو مک دونالد در پکن; Geir Moulson در برلین; و ونسا گرا در ورشو.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im