دانشگاه ویرجینیا تغییرات دو و میدانی آرم با توجه به اشاره به برده داری

دانشگاه ویرجینیا می گوید: مدرسه برنامه ورزشی خود را با تغییر لوگوی خود به دلیل آن شامل یک مرجع به دانشگاه با تاریخچه برده داری.

این لوگو به روز شد در اوایل سال جاری شامل منحنی در آن دسته از شهرهای کشور مراکش است که عبور زیر برجسته ‘V’ به صورت ویرجینیا. این دانشگاه گفت: پس از آن که “جزئیات اضافه شده به چنگ sabres که شبیه طراحی مارپیچ دیوار یافت بر اساس.”

با این حال بسیاری در جامعه شد و سریع به اشاره است که مارپیچ دیوار در مدرسه زمینه در اصل طراحی شده برای پنهان کردن بردگی مردم از نمایش عمومی. دانشجویان و اساتید تقبیح طراحی جدید هنگامی که آن را نازل شده در ماه آوریل با توجه به دانشجو-اجرای Cavalier روزانه.

“پس از آزادی از ما آرم جدید در آوریل 24, من ساخته شده بود آگاه از مفهوم منفی بین مارپیچ و دیوار و برده داری” مدیر ورزشی کارلا گفت: ویلیامز در بیانیه ای از گروه ورزشی. “من قبلا آگاه از دیدگاه تاریخی… هیچ قصد به علت آسیب, اما ما بود و برای من که عذر خواهی به کسانی که تحمل درد, برده داری در تاریخ ما است.”

زمانی که لوگو در ابتدا پرده برداری کرد, رسانه های استاد مطالعات مردیت D. Clark بود در میان کسانی که صحبت کردن در برابر طراحی شده است. او گفت که این دانشگاه را ارتقاء دستگیره های منحنی که تقلید در و دیوار بد بود استعاره و آن را به نام “غیرتاریخی.”

“راه هایی برای ترویج UVA به توسعه ستارگان, نام تجاری, و به افتخار/اذعان تاریخچه این مکان که نمی عبارتند از یکپارچه سازی غیرتاریخی توصیفاتی از این دلایل” کلارک گفت.

این لوگوی جدید را صاف سابر دستگیره به جای خمیده هستند.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>