دانشگاه آلاسکا اعلام کرد furloughs برای رهبران

جونو ، – Top University of Alaska مدیران از جمله رئیس جمهور جیم Johnsen خواهد بود منوط به اجباری furloughs به کمک آدرس بودجه مسائل سیستم چهارشنبه اعلام کرد.

این furloughs قرار داده بودند در محل توسط Johnsen و تاثیر می گذارد 166 نفر از جمله مدیران ارشد مدیران و اعضای هیئت علمی و اداری رهبران این سیستم گفت.

Furloughs را در محدوده طول هشت روز برای مدیران ارشد و اعضای هیئت علمی و اداری رهبران به 10 روز برای provosts معاون رئیس جمهور و رئیس افسران و مدیران از جمله Johnsen و روسا با توجه به سیستم نسخه. این furloughs هستند را در طول سال مالی آینده.

“این مهم است که هر یک از ما انجام تمام کارهایی که ما می توانیم برای کمک به کاهش اثرات مالی از COVID-19 کاهش در حمایت از دولت کاهش مي يابد و دیگر عوامل” Johnsen در بیانیه ای گفت. او اشاره کرد که دانش آموزان مجبور به انتقال به گرفتن کلاس های از راه دور. “در حال حاضر آن را به نوبه خود ما. به عنوان رهبران ما باید انجام بخشی از ما.”

Johnsen گفت: هزینه اضافی-برش اقدامات در نظر گرفته خواهد شد. سیستم دانشگاه گفت: آخرین اجرایی furloughs شد و در سال 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>