دانشگاه گراد دانش آموزان مرحله به پر کردن ایالات متحده Coronavirus تست خالی

بزرگنمایی این تصویر

دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده در حال آماده سازی خود برای اجرای coronavirus تست بسیار شبیه به آزمایشگاه ویروس شناسی در پزشکی UW که شامل دانشگاه واشنگتن مدرسه پزشکی و بیمارستان های انجام شده در اوایل شیوع. جان مور/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان مور/گتی ایماژ

دانشگاهی علوم آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده به سرعت در حال آماده سازی خود برای اجرای coronavirus آزمون برای بیماران نیازمند است. آنها طراحی منابع از سراسر محوطه دانشگاه: تکنولوژی و مواد شیمیایی و توانمند نیروی کار فارغ التحصیل دانش آموزان است.

“به طور معمول زمانی که مردم می گویند که آنها نیاز به کسی که در مواقع اضطراری از آن یک علم گراد دانشجو می گوید:” کتی Cabral یک مهندسی زیستی دانشجوی دکتری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “اما در این مورد خاص من مدارک دقیقا چه چیزی مورد نیاز است.”

Cabral است که داوطلب در یک جدید مرکز آزمون برگزار شده توسط UCSF و چان زوکربرگ Biohub یک تحقیقات پزشکی مشترک در سان فرانسیسکو. امکانات به طور معمول اختصاص داده شده به تحقیقات برش لبه در حال تغییر به کروناویروس تست و آنها را با یک تماس برای کمک.

“من در خانه بود فقط مرتب کردن بر اساس تاکید در مورد جهان,” او می گوید. “قادر بودن به در آمده و چیزی ملموس به کار به سوی این هدف افزایش تست آن را فقط احساس واقعا مهم است.”

اوایل تلاش توسط دانشگاه واشنگتن شد و بسیار مهم در گسترش بیمار تست در منطقه سیاتل است. کارشناسی پیتر Ch’en شده است داوطلبانه در ساعت 6 صبح شیفت در UW پزشکی نمونه پردازش آزمایشگاه نامید صدها نمونه است.

“هر روز وجود دارد خیلی اخبار در مورد COVID-19” Ch’en می گوید. “واقعا که قادر به شرکت و انجام کاری در مورد آن فکر نمی کنم آن را هر روز است که شما دریافت یک فرصت است که می خواهم.”

“من فقط شگفت زده شده توسط تمایل مردم برای رفتن مایل اضافی می گوید:” جولیا Schaletzky مدیر اجرایی در دانشگاه برکلی مرکز در حال ظهور و غفلت بیماری است. “ما می بینیم بسیاری از دانشمندان در حال کار به معنای واقعی کلمه در سراسر ساعت.”

Schaletzky کمک به راه اندازی مرکز آزمون در دانشگاه برکلی است. ماشین آلات برای خواندن نمونه های بیمار که با استفاده از یک تکنولوژی به نام PCR رایج در برخی از دانشگاه labs. UC برکلی اساتید سرعت ارائه شده برای به اشتراک گذاشتن 30 از آنها.

“از لحاظ فنی چالش بسیار قابل حل برای ما,” او می گوید. “همین دلیل است که ما و دیگر دانشگاهیان سراسر کشور به این.”

او می گوید: حدود 800 نفر از دانشجويان داوطلب برای کمک به طوری که بسیاری از آنها بسته ثبت نام لیست.

گرفتن مصوبات دولت بوده است طولانی وظیفه او می گوید: با فدرال و دولت نیازهای به سرعت در حال تغییر. خود را در تلاش است با تکیه بر کمک های مالی و دیگر دانشگاه بودجه برای خرید تجهیزات و مواد.

“در تئوری ما باید با داشتن بودجه از CDC و از دولت فدرال برای این” Schaletzky می گوید. “اما من می توانم با صراحت بگویم از نظر من در ترانشه آن را در هیچ جا دیده می شود.”

اما در حال حاضر او می گوید: تنها انتخاب است به انجام همه چیز آنها می توانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im