نرخ بیکاری انتظار می رود برای شکستن رکورد

بزرگنمایی این تصویر

ادعا می کند برای مزایای بیکاری هستند خونتان در سراسر کشور به عنوان کسب و کار تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اندرو کلی/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو کلی/ایسنا

بیش از 3 میلیون آمریکایی انتظار می رود که زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل بسیاری از کشور, اقتصادی پیش بینی می گویند.

این تعداد خواهد بود و بالاتر از این سطح دیده می شود در سخت ترین روزها از رکود بزرگ و بدترین هنوز تمام نشده آنها می گویند.

بحران قطع شده است از یک لوله باریک از طریق انرژی, سفر, حمل و نقل و هتل و رستوران و بخش های بزرگ و شرکت های کوچک به طور ناگهانی مجبور کردند کارکنان.

متحده که به شدت بستگی به گردشگری مانند نوادا و فلوریدا و همچنین نفت و گاز مانند شهر میدلند تگزاس خواهد بود به خصوص ضربه سخت اما آسیب احساس خواهد شد تقریبا در همه جا, با توجه به یک موسسه بروکینگز گزارش.

صنعت هتل به تنهایی به عنوان از دست به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون شغل در این ماه آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط می گوید.

“این یک شوک بزرگ است و ما در حال تلاش برای مقابله با آن و نگه داشتن آن را تحت کنترل می گوید:” جیمز بولارد رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس. در اوایل این هفته گفت: بیکاری خواهد آمار 30 درصد. اما او خو کسانی که سخنان روز شنبه گفت که او انتظار می رود این تعداد به سقوط دوباره به سرعت.

این کار ضرر و زیان شده اند منعکس شده در آمار منتشر شده تا کنون توسط دولت فدرال اما گزارش هفتگی وزارت کار در اشتغال ادعا صبح روز پنجشنبه است که انتظار می رود برای نشان دادن یک موج بی سابقه ای در افراد به دنبال منافع.

موسسه سیاست اقتصادی حدود 3.4 میلیون نفر ثبت برای اولین بار ادعا می کند در طول هفته پایان مارس 21. که در مقایسه با متوسط 225,000 یک هفته طول شش ماه گذشته.

تعداد پیش بینی شده است نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری از مدعیان عنوان ثبت شد در اوج دوران رکود اقتصادی ، در هفته منتهی به مارس 28, 2009 در مورد 665,000 ادعاهای جدید ثبت شد. که شد در هفته منتهی به اکتبر. 2 سال 1982 زمانی که 695,000 برای اولین بار ادعا واصل شد. وزارت کار سوابق بازگشت به سال 1967.

“این کوتوله خواهد شد هر هفته در تاریخ” EPI گزارش می گوید.

از دست دادن که بسیاری از مشاغل را فشار بیکاری به 5.5% — سطح آن گذشته رسیده در 2o15 — اما آن را به احتمال زیاد به صعود و حتی بیشتر. گلدمن ساکس پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری می تواند رویکرد 13 درصد در طول چند ماه آینده.

“اگر تعداد ادعاهای جدید است که به عنوان بالا به عنوان پیش بینی شده و اگر از آن باقی مانده است در هفته های آینده نرخ بیکاری بسیار بالا خواهد رفت” با توجه به یک گزارش مشترک کمیته اقتصادی کنگره است.

فروپاشی بازار کار بی سابقه بوده است در اندازه و سرعت.

آدم تپه ورچستر., کار می کرد تا زمانی که به تازگی به عنوان یک طراح گرافیک در یک شرکت است که سازماندهی تجارت را نشان می دهد.

“یک هفته قبل از این اتفاق افتاده است و ما تا به حال یک [شرکت] که در آن جلسه ما در مورد چگونه ما در سال گذشته و درآمد بود. همه بسیار هیجان زده برای سال آینده,” او می گوید.

“سپس همه ناگهانی این نمایش لغو شد و سپس یکی دیگر و یکی دیگر. و در عرض دو هفته من فکر می کنم 155 نشان می دهد لغو کرده بود. بدون هیچ پول,” او می گوید. “من حدس می زنم من بیش از حد شگفت زده هنگامی که ما گذاشته است.”

هیل می گوید او انتظار دارد به نام بازگشت به کار زمانی که اقتصاد بهبود یابد اما هیچ کس مطمئن است که خواهد شد.

در این میان کنگره تنظیم شده است به تصویب $2 تریلیون اقتصادی نجات بسته است که به طور گسترده گسترش مزایای بیکاری گسترش آنها را به فرفره کارگران و مترجمان آزاد است. آن را نیز شامل مزایای سخاوتمندانه و گسترش واجد شرایط برای مزایای 13 هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im