سازمان ملل متحد منتشر 2.5 میلیون دلار برای کمک به طوفان زدگان وانواتو

تانزانیا تانزانیا – سازمان ملل متحد منتشر شد 2.5 میلیون دلار از آن اضطراری بشردوستانه صندوق روز دوشنبه برای کمک به هزاران نفر از مردم در جنوب اقیانوس آرام در کشور جزیره ای وانواتو تحت تاثیر طوفان هارولد و ارائه پشتیبانی به دیگر سخت-آمار کشور است.

طوفان محصل در بزرگترین جزیره در تونگا Espiritu Santo, در مارس 6 قبل از ضربه زدن به جزایر سلیمان فیجی و تونگا. U. N. استناد گزارش های رسانه ها گفت: این طوفان به سمت چپ بیش از بیست نفر کشته و تخریب خانه ها و ساختمان ها و محصولات کشاورزی در چهار کشور است.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ابراز “همبستگی عمیق با مردم از وجود آنها به عنوان چهره تاثیر این طوفان همراه با دیگر مربوط به آب و هوا چالش ها و همچنین coronavirus همه گیر است که می افزاید: یک نگرانی در ابعاد جدید به آسیب پذیری های موجود.”

دبیر کل “آماده” برای حمایت از بهبود تلاش او گفت:.

در وانواتو در U. N. بشردوستانه دفتر گفت: “ارزیابی اولیه نشان می دهد تا آنجا که 90 درصد از جمعیت در Sanma ترین آسیب دیده استان … خانههایشان را از دست دادهاند و بیش از نیمی از تمام مدارس و تقریبا یک چهارم از مراکز درمانی آسیب دیده بودند.”

آن گفت: “محصولات کشاورزی نابود شده اند و بسیاری از جوامع در حال حاضر قطع از کمک به دلیل جاری شدن سیل و تخریب جاده ها است.”

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock که اعلام کرد از 2.5 میلیون دلار برای وانواتو در روز دوشنبه گفت: “هزاران نفر از مردم به فوریت نیاز به سرپناه و آب و غذا برای زنده ماندن.”

وی با تمجید از دولت و اولین پاسخ برای اطمینان مردم در امان بودند قبل از طوفان و رفع نیازهای فوری بلافاصله پس از.

اما Lowcock گفت: “به عنوان میزان تخریب روشن می شود, این, U. N. بودجه خواهد اطمینان از لوازم کمک های اولیه نگهداری و رسیدن به افرادی که به آن نیاز دارید.”

او گفت: آن را به ویژه مهم برای حمایت از وانواتو در زمانی که “این COVID-19 همه گیر لمس همه ما” و اضافه کرد که سازمان ملل از کمک های این کشور کمک خواهد کرد بازسازی ضروری است که اگر آن را با موفقیت به مبارزه با ویروس.

U. N. گفت که به منظور تسهیل حرکت از لوازم کمک های اولیه دولت کاسته است در کشور محدودیت های مسافرتی و لغو محدودیت های داخلی هوایی و دریایی عملیات.

وانواتو با حدود 80 سلیمان کشش در مورد 1300 کیلومتر و جمعیت نزدیک به 300,000 شد به طور مشترک توسط بریتانیا و فرانسه به عنوان جدید هیبرید واقع در غرب اسکاتلند قبل از آن را به دست آورد استقلال در سال 1980.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de