سازمان ملل متحد: جدید شیوع بیماری فلج اطفال در نیجر پس از واکسیناسیون به حالت تعلیق

لندن – سازمان بهداشت جهانی می گوید نیجر زده شده است جدید شیوع فلج اطفال پس از تعلیق از ایمن سازی فعالیت های در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

U. N. بهداشت سازمان گزارش شده است که دو فرزند شد آلوده به شدت عفونی آب, بیماری های منتقله از و که یکی فلج شده بود. شیوع برانگیخته شد توسط یک ویروس جهش یافته است که سرچشمه در واکسن و متصل به قبلی فلج اطفال بیماری همه گیر نیجر متوقف شده در سال گذشته که گفت: در بیانیه هفته گذشته است.

“این پوليو ناچار خواهد شد در ادامه به گردش و ممکن است فلج کودکان به هیچ عنوان با کیفیت بالا و ایمن سازی کمپین می تواند انجام شود در یک شیوه ای به موقع گفت:” پاسکال Mkanda که هماهنگ از ریشه کنی فلج اطفال در آفریقا است.

در موارد نادر این ویروس زنده در واکسن خوراکی فلج اطفال می تواند تکامل را به یک فرم قادر به اشتعال جدید شیوع بیماری در میان غیر واکسینه کودکان; توقف اپیدمی نیاز به بیشتر هدف واکسیناسیون.

در اوایل این ماه که و همکاران اعلام کردند که مجبور به توقف تمام واکسیناسیون فلج اطفال فعالیت حداقل تا ژوئن 1, اذعان تصمیم خواهد به ناچار در نتیجه بیشتر کودکان در حال فلج کرد.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کشته شده اند 33,500 موارد و 1,469 مرگ و میر ناشی از سه شنبه اما کارشناسان شک این اعداد و ارقام واقعی به مراتب بالاتر به علت عدم تست فقیر و نظارت است.

ریشه کنی فلج اطفال نیاز به بیش از 90 درصد از کودکان در حال واکسینه به طور معمول در مبارزات توده که شامل میلیون ها نفر از کارگران بهداشت و درمان که شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل های مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در سراسر آفریقا و 14 کشور دیگر در حال تلاش برای مهار خود را فلج اطفال شیوع آن نیز ناشی از نادر جهش این ویروس در واکسن خوراکی. مقامات بهداشت تا به حال در ابتدا با هدف از بین بردن فلج اطفال توسط 2000 اما این مهلت شده است تحت فشار قرار دادند و بارها و بارها از دست رفته.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de