تورنتو استار

سازمان ملل متحد نتواند برای زمان 2 به توافق در سوریه از ترکیه

تانزانیا تانزانیا – تقسیم شورای امنیت سازمان ملل شکست خورده برای بار دوم جمعه به توافق بر گسترش تحویل کمک های بشردوستانه به سوریه را به طور عمده شورشی شمال غرب از ترکیه با تنها چند ساعت قبل از زمان U. N. حکم منقضی و گذرگاه های مرزی بسته شده است.

روسیه و چین وتو U. N. قطعنامه حمایت توسط 13 تن از دیگر اعضای شورا است که باید حفظ شود دو نقطه عبور از ترکیه به مدت شش ماه. روسیه پیش نویس قطعنامه که مجاز شده اند فقط یک مرز عبور برای یک سال موفق به دریافت حداقل نه “بله” رای از 15 عضو شورا با تنها چهار کشور رای گیری به نفع حالی که هفت رای مخالف و چهار رای ممتنع.

دیپلمات گفت: آلمان و بلژیک که اصرار دو گذرگاه مهم به خصوص با اولین COVID-19 مورد فقط گزارش در سوریه, غرب, گردش یک متن جدید. که به وضوح به دست آمده توسط آسوشیتدپرس را گسترش اختیارات از طریق Bab al-حوا عبور برای یک سال و قیمومیت برای Bab al-Salam عبور — که روسیه می خواهد برای از بین بردن — به مدت سه ماه به باد تا فعالیت های آن است.

اعضای شورا انتظار می رود برای ادامه بحث شب جمعه آخر ساعت از U. N. دستور.

اقدامات جمعه دربسته در محیط یک هفته پر مخاطره رقابت بیش مرزی کمک کند.

روسیه, سوریه نزدیک ترین متحد گفته است که کمک های تحویل داده می شود باید از داخل سوریه در سراسر جنگ خط. اما U. N. انسانی و گروه ها می گویند برای کمک به 2.8 میلیون مردم نیازمند در غرب نمی تواند در آن راه.

اولیه آلمان-بلژیک قطعنامه اجازه دو گذرگاه برای یک سال به دست آورد پشتیبانی از 13 از 15 اعضای شورای روز سه شنبه بود اما وتو توسط روسیه و چین است.

روسیه پیش نویس قطعنامه اجازه یک عبور برای شش ماه موفق به دریافت حداقل نه “بله” رای چهارشنبه. و مشابه روسی, اصلاح, آخرین, آلمانی-بلژیک قطعنامه به طور چشمگیری رد شنبه, گرفتن تنها دو “بله” آرا — از روسیه و چین است.

در ژانویه روسیه به ثمر رساند و یک پیروزی برای سوریه با استفاده از حق وتو خود از تهدید به زور شورای امنیت به قطعنامه ای کاهش تعداد نقاط عبور برای کمک به تحویل از چهار به دو از ترکیه به شمال غربی. آن را نیز قطع در نیم yearlong دستور بود که در محل پس از تحویل مرزی آغاز شد و در سال 2014 به شش ماه است.

سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت توییتی جمعه: “روسیه و چین با استفاده از سیاست برای سرپا نگه داشتن رژیم اسد در حالی که بیش از 3 میلیون نفر در نیاز ناامید از کمک. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا Bab al سلام عبور از مرز که در آن 30 درصد از یونیسف کمک وارد سوریه به نزدیک است. زندگی 500,000 کودکان در معرض خطر هستند.”

رئیس کمیته بین المللی نجات دیوید میلیبند گفت: کاهش کمک های تحویل فقط یک نقطه عبور “را ضروری لوازم بهداشتی به یک میلیون نفر از مردم و ترک U. N. قادر به مقیاس در پاسخ به COVID-19 و رو به وخامت امنیت غذایی.”

“امروز نمونه دیگری از سن معافیت از مجازات که در آن دو کشور می تواند وتو با آگاهی کامل اما بی اعتنایی مطلق به تاثیر آن را در زندگی غیر نظامی همه در مقابل افت بی سابقه و ویرانگر جهانی و همه گیر” میلیبند گفت.

بدون انتظار برای روز جمعه اعلام نتیجه رای گیری در آلمان-بلژیک قطعنامه و زنگ آن به قصد استفاده از حق وتو خود در روسیه اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که در آن در حال گردش یک قطعنامه جدید است که اجازه می فقط یک عبور از ترکیه برای یک سال.

معاون U. N. سفیر دیمیتری Polyansky توییتی که Bab Al-حوا “حساب برای بیش از 85 درصد از حجم کل عملیات.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“ما قاطعانه رد این ادعا که روسیه می خواهد به توقف بشردوستانه تحویل به جمعیت سوریه نیاز به,” او نوشت: اصرار کشورهای غربی به “تصرف این فرصت” و حمایت از پیش نویس روسیه که سازگار “به وضعیت بر روی زمین است.”

“اگر آنها بلوک ما سازش پیشنهاد آنها را مسئول عواقب” روسیه به ایران گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول