بریتانیا رسمی ویروس های مربوط به مرگ و میر منجر به برتری 40,000

لندن – انگلستان شد و دوم کشور به طور رسمی ثبت بیش از 40,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر بیش از 100 دانشمندان نوشت: دولت بریتانیا روز جمعه به اصرار آن را به تجدید نظر در لغو ویروس مستند محدودیت.

دولت گفت: یکی دیگر از 357 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس فوت کرده اند در انگلستان در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. که طول می کشد کل به 40,261 جهانی دوم-بالاترین همه گیر مرگ و میر در پشت, ایالات متحده است.

انگلستان واقعی COVID-19 مرگ و میر به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بیشتر به عنوان مجموع تنها شامل کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

در نامه ای سرگشاده دانشمندان از دولت خواست برای به تعویق انداختن کاهش بیشتر از این مستند داده شده هنوز در سطح بالایی از روزانه ویروس های مربوط به مرگ و میر.

“با وجود دو ماه از مستند ما هنوز تجربه غیر قابل قبول روزانه تعداد مرگ و میر هنوز در صدها و حدود 8,000 عفونت های جدید در انگلستان به تنهایی” گفتند.

دانشمندان بسیاری از آنها در بیماری های عفونی زیست شناسی و ایمونولوژی به خصوص احسان توسط سطح جامعه انتقال ویروس است. آنها ابراز نگرانی که وجود دارد می تواند دوباره بود “رشد نمایی” در تعداد موارد و مرگ است.

امضا کنندگان عبارتند از: پروفسور استوارت نیل رئیس بخش بیماریهای عفونی در کالج کینگ لندن; پروفسور آدریان Hayday از فرانسیس کریک موسسه و استاد نیل Fairweather از امپریال کالج لندن است.

“وجود دارد یک احتمال بسیار بالا است که آرامش مستند همراه با یک پتانسیل شکست در اعتماد خواهد کرد ما را به یک وضعیت که در آن وقوع است یک بار دیگر خارج از کنترل” دانشمندان نوشت. “این امر به ناچار منجر به یک دوم مستند که می تواند مخرب تر و سخت تر به پیاده سازی است.”

دولت بریتانیا می گوید آن کاستن از مستند محدود بوده است و مراقب است و با حمایت از علم است. دولت گرفته است مشاوره از مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری و یا مریم گلی را از طریق بحران های بسیاری که اعضای آن در برخی از کشور و دانشمندان برجسته.

گام به سهولت مستند شرایط در انگلستان بیش از چند هفته گذشته شامل بازگشایی مدارس به برخی از کودکان و اجازه دادن به گروه های شش نفر از خانواده ها در فضاهای باز از جمله در باغ های خصوصی.

دیگر کشورهای انگلستان — اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی — نیز آرام برخی از عناصر این مستند اما نه در همان نرخ به عنوان در انگلستان است.

نگرانی وجود دارد که برنامه ریزی شده بازگشایی تمام فروشگاه های غیر ضروری در 15 ژوئن می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای یکی دیگر از تشدید شیوع بیماری به خصوص اگر آن منجر به استفاده بیشتر از حمل و نقل عمومی.

“سطح جامعه انتقال است که هنوز هم بیش از حد بالا به صورت مستند منتشر خواهد شد و باید تلاش شود قبل از ما قابل توجه و پایدار کاهش بیشتر در جامعه و انتقال” دانشمندان گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>